Home arrow Výsledky arrow 2019 / 2020 arrow EXTRALIGA - 1.časť
Piatok, 06 december 2019
 
 
Ďaľšie články
Hľadáme talenty

Máte doma volejbaluchtivé
dieťa ?
Priveďte ho k nám !!!
0903 425 090
alebo
mailom

EXTRALIGA - 1.časť

Por.

Družstvo

V 3

V 2

P 1

P 0

Sety

Body

Výhry

1. Myjava 9 1 1 1 32:12 30 10
2. Prievidza 9 - - 3 28:12 27 9
3. Svidník 7 2 2 1 32:15 27 9
4. Košice 5 3 - 3 26:16 21 8
5. VKP SPU 6 1 - 6 24:23 20 7
6. Komárno 5 1 3 3 27:21 20 6
7. Prešov 5 1 2 4 24:21 19 6
8. Zvolen 1 - 1 9 6:30 4 1
9. SVK U21 1 - - 8 6:24 3 1
10. Trenčín 1 - - 11 3:34 3 1
Pre umiestnenie v tabuľke je prvoradé kritérium počet víťazstiev.
1. kolo 24.9.2019
Košice - VKP-SPU 3:1 14,17,-20,20
Prešov - Myjava 1:3 22,-22,-16,-19
Komárno - SVK U21 3:0 16,20,16
Prievidza - SVK U21 3:1 12,-24,13,26
Trenčín - Svidník 0:3 -19,-9,-25
Prievidza - Komárno 3:1 -20,23,23,23
2. kolo 5.10.2019
VKP-SPU - Prešov 3:1 19,-24,27,26
Komárno - Trenčín 3:0 10,24,23
Zvolen - Košice 0:3 -18,-19,-25
Myjava - Prievidza 3:0 21,16,20
3. kolo 9.10.2019
Prievidza - VKP-SPU 3:0 20,22,21
Trenčín - Myjava 0:3 -20,-18,-23
Prešov - Zvolen 3:0 18,19,15
Svidník - Komárno 2:3 22,21,-21,-23,10
4. kolo 11.10.2019
Trenčín - VKP-SPU 0:3 -12,-14,-19
Prievidza - Komárno 3:1 9,-19,11,11
Myjava - Svidník 3:1 24,24,-23,17
Košice - Prešov 3:2 21,-21,21,-21,9
5. kolo 19.10.2019
Svidník - VKP-SPU 3:0 13,22,16
Prievidza - Košice 3:0 21,22,23
Prešov - SVK U21 3:0 21,16,19
Košice - SVK U21 3:0 16,14,17
Svidník - SVK U21 3:1 11,-21,16,19
Komárno - Myjava 2:3 -26,15,-26,19,-9
Zvolen - Trenčín 3:0 23,23,16
6. kolo 26.10.2019
VKP-SPU - Komárno 3:1 -21,21,20,21
Zvolen - Svidník 0:3 -14,-27,-16
Košice - Trenčín 3:1 6,20,16
Prievidza - Prešov 3:0 15,20,28
7. kolo 2.11.2019
VKP-SPU - SVK U21 3:0 16,20,21
Myjava - VKP-SPU 2:3 19,-12,-23,23,-11
Zvolen - SVK U21 0:3 -19,-15,-23
Trenčín - Prešov 0:3 -21,-21,-18
Svidník - Košice 2:3 24,-22,-20,26,-12
Komárno - Zvolen 3:0 16,16,17
8. kolo 9.11.2019
Prešov - Svidník 2:3 -21,-19,20,20,-7
Zvolen - Myjava 1:3 22,-19,-21,-18
Prievidza - Trenčín 3:0 13,12,17
Košice - Komárno 3:2 -22,23,22,-17,14
9. kolo 13.11.2019
Zvolen - VKP-SPU
0:3 -22,-22,-24
Svidník - Prievidza 3:0 18,12,23
Komárno - Prešov 1:3 -23,18,-22,-15
Myjava - Košice 3:1 -18,20,15,19
10. kolo 16.11.2019
VKP-SPU - Košice 3:1 -22,18,15,22
Myjava - Prešov 3:0 13,16,20
Komárno - Prievidza 3:1 -22,22,16,20
Svidník - Trenčín 3:0 18,23,19
11. kolo 23.11.2019
Prešov - VKP-SPU
3:0 19,24,22
Prievidza - Myjava 3:0 17,22,22
Trenčín - Komárno 0:3 -16,-20,-22
Košice - Zvolen 3:0 16,21,22
12. kolo 30.11.2019
VKP-SPU - Prievidza 1:3 22,-21,-21,-23
Zvolen - Prešov 2:3 29,-22,-19,17.-12
Myjava - Trenčín 3:0 22,15,18
Komárno - Svidník 3:2 -23,-23,32,21,13
13. kolo 7.12.2019
VKP-SPU - Trenčín 18:00 v Trenčíne
Trenčín - SVK U21 3:1 23,-21,16,22
Myjava - SVK U21 3:0 12,19,21
Prešov - Košice    
Svidník - Myjava    
Prievidza - Zvolen    
14. kolo 11.12.2019
VKP-SPU
- Svidník 1:3 19,-23,-23,-21
Trenčín - Zvolen    
Košice - Prievidza    
Myjava - Komárno    
15. kolo 14.12.2019
Komárno - VKP-SPU
18:00  
Trenčín - Košice    
Prešov - Prievidza    
Svidník - Zvolen    
16. kolo 21.12.2019
VKP-SPU
- Myjava 18:00  
Prešov - Trenčín    
Zvolen - Komárno    
Košice - Svidník    
17. kolo 4.1.2019
Trenčín - Prievidza    
Myjava - Zvolen    
Komárno - Košice    
Svidník - Prešov    
18. kolo 6.1.2019
VKP-SPU
- Zvolen 18:00  
Prievidza - Svidník    
Prešov - Komárno    
Košice - Myjava    

 

 
UNITOP SOITRON RUCANOR KOMPAVA TPD Hummel Facebook stránka UNIQUA TASR
Bratislavský samosprávny kraj
Malovaný rovník
Malovaný rovník
Enitech
Nadacia SPP
Bratislava
 
Top! Top!