Home arrow Výsledky arrow Výsledky 2001/2002 arrow Dlhodobá časť
Pondelok, 03 august 2020
 
 
Hľadáme talenty

Máte doma volejbaluchtivé
dieťa ?
Priveďte ho k nám !!!
0903 425 090
alebo
mailom

Dlhodobá časť
1. kolo 5. a 6. október 2001
VKP Bratislava - Zvolen 3 : 0 16, 25, 16
Púchov - Prešov 3 : 2 17, -20, 14, -22, 12
Žilina - Humenné 3 : 2 -24, -24, 24, 17, 9
Myjava - Dubová 2 : 3 21, -22, 18, -20, -11
Myjava - Zvolen 3 : 0 10, 25, 21
VKP Bratislava - Dubová 0 : 3 -20, -18, -21
Púchov - Humenné 3 : 0 19, 11, 20
Žilina - Prešov 3 : 2 18, -22, -19, 21, 12
2. kolo 12. a 13. október 2001
Prešov - Zvolen 3 : 0 14, 18, 17
Púchov - VKP Bratislava 3 : 2 22, 20, -21, -36, 11
Humenné - Dubová 0 : 3 -21, -17, -22
Žilina - Myjava 3 : 1 28, 19, -16, 23
Žilina - VKP Bratislava 0 : 3 -22, -15, -19
Prešov - Dubová 2 : 3 -27, -19, 25, 20, -9
Humenné - Zvolen 3 : 1 19, 20, -21, 21
Púchov - Myjava 3 : 0 22, 23, 18
3. kolo 19. a 20. október 2001
VKP Bratislava - Prešov 3 : 1 20, -21, 24, 25
Myjava - Humenné 3 : 0 17, 14, 24
Zvolen - Púchov 0 : 3 -18, -17, -13
Dubová - Žilina 3 : 0 21, 20, 23
Myjava - Prešov 3 : 0 18, 25, 16
VKP Bratislava - Humenné 3 : 0 20, 14, 20
Zvolen - Žilina 2 : 3 -22, 19, 21, -19, -11
Dubová - Púchov 0 : 3 -21, -20, -21
4. kolo 27. október 2001
VKP Bratislava - Myjava 3 : 0 18, 23, 21
Zvolen - Dubová 0 : 3 -11, -15, -22
Púchov - Žilina 3 : 0 21, 27, 11
Prešov - Humenné 3 : 0 12, 17, 22
5. kolo 2. a 3. november 2001
Dubová - VKP Bratislava 3 : 0 13, 20, 17
Humenné - Púchov 1 : 3 22, -19, -26, -22
Prešov - Žilina 3 : 0 21, 19, 21
Zvolen - Myjava 2 : 3 -17, 23, -23, 25, -12
Zvolen - VKP Bratislava 0 : 3 -20, -19, -20
Prešov - Púchov 3 : 2 -26, -21, 19, 22, 11
Humenné - Žilina 3 : 2 21, -23, -18, 21, 12
Dubová - Myjava 3 : 0 23, 22, 19
6. kolo 9. a 10. november 2001
VKP Bratislava  - Žilina 2 : 3 -22, -23, 18, 28, -15
Dubová - Prešov 1 : 3 -21, 32, -17, -22
Zvolen - Humenné 1 : 3 18, -16, -22, -13
Myjava - Púchov 2 : 3 23, 19, -26, -17, -12
Myjava - Žilina 3 : 1 16, 21, -20, 20
VKP Bratislava - Púchov 0 : 3 -23, -17, -23
Dubová - Humenné 3 : 0 23, 19, 17
Zvolen - Prešov 1 : 3 -18, -22, 18, -25
7. kolo 16. a 17. november 2001
Prešov - Myjava 2 : 3 -22, -21, 17, 23, -12
Humenné - VKP Bratislava 0 : 3 -22, -22, -22
Žilina - Zvolen 3 : 0 13, 22, 16
Púchov - Dubová 3 : 1 16, -19, 17, 18
Prešov - VKP Bratislava 3 : 2 -23, 21, -20, 19, 8
Humenné - Myjava 0 : 3 -29, -22, -22
Žilina - Dubová 1 : 3 -21, -14, 15, -28
Púchov - Zvolen 3 : 1 13, 13, -23, 13
8. kolo 24. november 2001
Humenné - Prešov 1 : 3 20, -20, -18, -19
Myjava - VKP Bratislava 0 : 3 -22, -22, -22
Dubová - Zvolen 3 : 0 19, 14, 15
Žilina - Púchov 1 : 3 -17, -17, 19, -19
9. kolo 30. november 2001
VKP BRATISLAVA - Zvolen 3 : 0 14, 21, 23
Púchov - Prešov 3 : 0 23, 19, 14
Žilina - Humenné 3 : 1 -21, 23, 22, 23
Myjava - Dubová 3 : 0 21, 16, 20
9. kolo 1. december 2001
VKP Bratislava - Dubová 0 : 3 -25, -24, -19
Myjava - Zvolen 3 : 0 24, 22, 20
Púchov - Humenné 3 : 0 17, 13, 17
Žilina - Prešov 3 : 2 16, -14, 24, -24, 11
10. kolo 7. a 8. december 2001
Prešov - Zvolen 3 : 0 20, 22, 15
Púchov - VKP Bratislava 3 : 0 21, 16, 23
Humenné - Dubová 1 : 3 17, -21, -18, -22
Žilina - Myjava 3 : 2 -20, 27, -22, 18,11
Žilina - VKP Bratislava 2 : 3 19, -19, -18, 18, -13
Prešov - Dubová 3 : 2 -18, -22, 24, 17, 14
Humenné - Zvolen 3 : 1 23, -23, 21, 18
Púchov - Myjava 3 : 0 20, 22, 17
11. kolo 14. a 15. december 2001
VKP Bratislava - Prešov 3 : 0 16, 21, 22
Myjava - Humenné 3 : 0 21, 11, 24
Zvolen - Púchov 1 : 3 19, -15, -15, -20
Dubová - Žilina 3 : 2 -23, 19, 23, -21, 12
Myjava - Prešov 3 : 0 23, 21, 25
VKP Bratislava - Humenné 3 : 1 22, -25, 20, 22
Zvolen - Žilina 2 : 3 22, -22, 22, -19, -12
Dubová - Púchov 3 : 2 23, -12, 23, -19, 12
12. kolo 19. december 2001
VKP Bratislava - Myjava 3 : 0 24, 20, 13
Zvolen - Dubová 1 : 3 16, 21, -19, 18
Púchov - Žilina 3 : 0 13, 17, 16
Prešov - Humenné 3 : 0 21, 18, 16
      
13. kolo 11. a 12. január 2002
Dubová - VKP Bratislava 3 : 1 16, 21, -19, 18
Prešov - Žilina 3 : 0 24, 20, 13
Humenné - Púchov 0 : 3 -11, -18, -19
Zvolen - Myjava 0 : 3 -21, -18,
Zvolen - VKP Bratislava 1 : 3 22, -24, -17, -23
Prešov - Púchov 1 : 3 -22, 13, -22, -20
Humenné - Žilina 3 : 0 25, 26, 17
Dubová - Myjava 3 : 1 17, 21, -17, 13
14. kolo 18. a 19. január 2002
VKP Bratislava - Žilina 3 : 0 22, 20, 17
Dubová - Prešov 3 : 0 15, 15, 22
Zvolen - Humenné 3 : 2 20, 21, -22, -18, 9
Myjava - Púchov 0 : 3 -21, -19, -17
Myjava - Žilina 3 : 0 21, 18, 16
VKP Bratislava - Púchov 1 : 3 -21, -19, 19, -22
Dubová - Humenné 1 : 3 20, -21, -26, -13
Zvolen - Prešov 1 : 3 23, -21, -29, -21
15. kolo 25. a 26. január 2002
Humenné - VKP Bratislava 0 : 3 -23, -24, -26
Prešov - Myjava 3 : 0 18, 19, 20
Žilina - Zvolen 3 : 1 -26, 22, 17, 22
Púchov - Dubová 3 : 0 20, 13, 15
Prešov - VKP Bratislava 3 : 1 18, 18, -31, 20
Humenné - Myjava 3 : 2 21, 23, -19, -23, 13
Žilina - Dubová 1 : 3 -23, -14, 21, -20
Púchov - Zvolen 3 : 0 20, 14, 23
16. kolo 2. február 2002
Humenné - Prešov 2 : 3 -20, 17, -19, 24, -13
Myjava - VKP Bratislava 3 : 1 -22, 19, 22, 20
Dubová - Zvolen 3 : 0 24, 18, 22
Žilina - Púchov 3 : 1 -20, 20, 20, 23
 
UNITOP SOITRON RUCANOR KOMPAVA TPD Hummel Facebook stránka UNIQUA TASR
Bratislavský samosprávny kraj
Malovaný rovník
Malovaný rovník
Enitech
Nadacia SPP
Bratislava
 
Top! Top!