Home arrow VKP arrow Kemp arrow Kemp 2006 - SABINOV
Thursday, 17 January 2019
 
 
Nákupom podpor VKP

120x300-a.jpg

Hľadáme talenty

Máte doma volejbaluchtivé
dieťa ?
Priveďte ho k nám !!!
0903 425 090
alebo
mailom

Podujatie sa uskutočnilo v Sabinove od 17. do 22. júla 2006. V tomto meste neďaleko Prešova vyrástla minulý rok veľmi sympatická športová hala a vzhľadom k tomu, že na východe Slovenska je medzi mladými volejbal veľmi populárny, prvý ročník letného kempu sme zorganizovali práve tu. Na kemp prišlo 31 mladých, rôzneho veku a úrovne. Boli desaťroční, jeden dvadsaťročný "začiatočník" zo Senice, chalani, baby, začiatočníci, pokročilí, aj reprezentanti
Hosťami kempu boli juniorskí reprezentanti Marek Mikula a Miro Jakubov z Humenného, smečiari VKP Bratislava Laco Husár, Martin Nemec, bývalí hráči VKP a najväčšie hviezdy slovenského volejbalu Marek KARDOŠ, momentálne pôsobiaci vo francúzskom Rennes a Andrej KRAVÁRIK, ktorý si našiel čas počas dovolenky na Slovensku. Ako iste viete, je to hráč gréckeho Iraklisu Solún.

Lektormi kempu boli tréneri VKP Bratislava Tomáš Varga, Martin Májek, tréner Doprastavu Bratislava Marek Rojko. Technicky kemp zaisťoval Stanislav Nôta, ktorý natočil z podujatia cenné DVD, ktoré každý účastník kempu po akcii obdržal.

Témou kempu bol útok vo volejbale. Denne sa dvojfázovo trénovalo, jeden deň bol vyhradený na turistiku v pohorí nad Sabinovom. Večery boli venované teórii, premietaniu videa, DVD.

Ivan Husár, vedúci kempu Leto 2006.

 
UNITOP SOITRON RUCANOR KOMPAVA TPD Hummel Facebook stránka UNIQUA TASR
Bratislavský samosprávny kraj
Malovaný rovník
Malovaný rovník
Enitech
Nadacia SPP
Bratislava
 
Top! Top!