Home arrow Výsledky arrow 2019 / 2020
Piatok, 17 január 2020
 
 
Ďaľšie články
Hľadáme talenty

Máte doma volejbaluchtivé
dieťa ?
Priveďte ho k nám !!!
0903 425 090
alebo
mailom

2019 / 2020
CHALLENGE CUP
1/16 finále 2. - 18.12.2019
Podgorica (MNE) - VKP SPU 3:2 17,-19-21,20,12
VKP SPU - Podgorica 3:0 18,14,14
1/8 finále - 29.1. a 12.2. 2019
Rennes (FRA) - VKP SPU -:-
VKP SPU
- Rennes -:-
 
EXTRALIGA - 1.časť

Por.

Družstvo

V 3

V 2

P 1

P 0

Sety

Body

Výhry

1. Svidník 9 3 2 2 41:20 35 12
2. Košice 7 4 - 3 38:19 32 12
3. Prievidza 10 - - 5 32:18 30 10
4. Myjava 9 1 1 4 33:21 30 10
5. Komárno 8 1 3 3 36:23 29 9
6. VKP SPU 8 1 - 7 30:26 26 9
7. Prešov 6 2 4 4 34:27 27 8
8. Trenčín 2 - - 14 6:43 6 2
9. Zvolen 1 - 1 13 7:42 4 1
10. SVK U21 1 - - 8 6:24 3 1
Pre umiestnenie v tabuľke je prvoradé kritérium počet víťazstiev.
SVK U21 hrá iba prvú časť
Trenčín nehrá play off
1. kolo 24.9.2019
Košice - VKP-SPU 3:1 14,17,-20,20
Prešov - Myjava 1:3 22,-22,-16,-19
Komárno - SVK U21 3:0 16,20,16
Prievidza - SVK U21 3:1 12,-24,13,26
Trenčín - Svidník 0:3 -19,-9,-25
Prievidza - Komárno 3:1 -20,23,23,23
2. kolo 5.10.2019
VKP-SPU - Prešov 3:1 19,-24,27,26
Komárno - Trenčín 3:0 10,24,23
Zvolen - Košice 0:3 -18,-19,-25
Myjava - Prievidza 3:0 21,16,20
3. kolo 9.10.2019
Prievidza - VKP-SPU 3:0 20,22,21
Trenčín - Myjava 0:3 -20,-18,-23
Prešov - Zvolen 3:0 18,19,15
Svidník - Komárno 2:3 22,21,-21,-23,10
4. kolo 11.10.2019
Trenčín - VKP-SPU 0:3 -12,-14,-19
Prievidza - Komárno 3:1 9,-19,11,11
Myjava - Svidník 3:1 24,24,-23,17
Košice - Prešov 3:2 21,-21,21,-21,9
5. kolo 19.10.2019
Svidník - VKP-SPU 3:0 13,22,16
Prievidza - Košice 3:0 21,22,23
Prešov - SVK U21 3:0 21,16,19
Košice - SVK U21 3:0 16,14,17
Svidník - SVK U21 3:1 11,-21,16,19
Komárno - Myjava 2:3 -26,15,-26,19,-9
Zvolen - Trenčín 3:0 23,23,16
6. kolo 26.10.2019
VKP-SPU - Komárno 3:1 -21,21,20,21
Zvolen - Svidník 0:3 -14,-27,-16
Košice - Trenčín 3:1 6,20,16
Prievidza - Prešov 3:0 15,20,28
7. kolo 2.11.2019
VKP-SPU - SVK U21 3:0 16,20,21
Myjava - VKP-SPU 2:3 19,-12,-23,23,-11
Zvolen - SVK U21 0:3 -19,-15,-23
Trenčín - Prešov 0:3 -21,-21,-18
Svidník - Košice 2:3 24,-22,-20,26,-12
Komárno - Zvolen 3:0 16,16,17
8. kolo 9.11.2019
Prešov - Svidník 2:3 -21,-19,20,20,-7
Zvolen - Myjava 1:3 22,-19,-21,-18
Prievidza - Trenčín 3:0 13,12,17
Košice - Komárno 3:2 -22,23,22,-17,14
9. kolo 13.11.2019
Zvolen - VKP-SPU
0:3 -22,-22,-24
Svidník - Prievidza 3:0 18,12,23
Komárno - Prešov 1:3 -23,18,-22,-15
Myjava - Košice 3:1 -18,20,15,19
10. kolo 16.11.2019
VKP-SPU - Košice 3:1 -22,18,15,22
Myjava - Prešov 3:0 13,16,20
Komárno - Prievidza 3:1 -22,22,16,20
Svidník - Trenčín 3:0 18,23,19
11. kolo 23.11.2019
Prešov - VKP-SPU
3:0 19,24,22
Prievidza - Myjava 3:0 17,22,22
Trenčín - Komárno 0:3 -16,-20,-22
Košice - Zvolen 3:0 16,21,22
12. kolo 30.11.2019
VKP-SPU - Prievidza 1:3 22,-21,-21,-23
Zvolen - Prešov 2:3 29,-22,-19,17.-12
Myjava - Trenčín 3:0 22,15,18
Komárno - Svidník 3:2 -23,-23,32,21,13
13. kolo 7.12.2019
VKP-SPU - Trenčín 3:0 21,23,23 v Trenčíne
Trenčín - SVK U21 3:1 23,-21,16,22
Myjava - SVK U21 3:0 12,19,21
Prešov - Košice 2:3 -22,21,-22,17,-10
Svidník - Myjava 3:0 16,11,17
Prievidza - Zvolen 3:0 14,16,20
14. kolo 11.12.2019
VKP-SPU
- Svidník 1:3 19,-23,-23,-21
Trenčín - Zvolen 3:0 19,20,28
Košice - Prievidza 3:1 21,22,-21,17
Myjava - Komárno 1:3 -22,-22,15,-25
15. kolo 14.12.2019
Komárno - VKP-SPU
3:0 24,21,18
Trenčín - Košice 0:3 -11,-17,-14
Prešov - Prievidza 3:0 21,13,24
Svidník - Zvolen 3:0 17,13,21
16. kolo 21.12.2019
VKP-SPU
- Myjava 3:0 23,28,16
Prešov - Trenčín 3:0 15,16,14
Zvolen - Komárno 1:3 22,-20,-17,-22
Košice - Svidník 3:0 21,17,20
17. kolo 4.1.2019
Trenčín - Prievidza    
Myjava - Zvolen    
Komárno - Košice    
Svidník - Prešov 3:2 -20,-22,19,21,19
18. kolo 6.1.2019
VKP-SPU
- Zvolen 18:00  
Prievidza - Svidník    
Prešov - Komárno    
Košice - Myjava    

 

 
Kadeti
Tabuľka - základná časť
Poradie Družstvo Sety Body Výhry
1. Komárno 18:1 18 6
2. Myjava 18:2 18 6
3. Púchov 18:3 17 6
4. Prievidza 15:6 13 4
5. Žilina 12:6 12 4
6. Banská Bystrica 11:10 10 3
7. VKP- SPU 6:17 2 1
8. Hamuliakovo 1:18 0 0
9. Nové Mesto nad Váhom 0:18 0 0
10. Senec 0:18 0 0
1. kolo 6.10.2019
B.Bystrica - VKP -SPU 3:1 -21,24,17,21
B.Bystrica - VKP -SPU 2:3 -23,18,30,-22,-10
2. kolo 13.10.2019
VKP -SPU - Myjava 1:3 -14,20,-22,-23
VKP -SPU - Myjava 1:3 -22,-22,19,-19
3. kolo 20.10.2019
Púchov - VKP-SPU 3:0
19,14,19
Púchov - VKP-SPU 3:0
13,21,25
4. kolo 27.10.2019
VKP-SPU - Prievidza 3:0
21,19,14
VKP-SPU - Prievidza 0:3
-23,-17,-19
5. kolo 10.11.2019
Senec - VKP-SPU 0:3
-13,-13,-23
Senec - VKP-SPU 0:3
-13,-18,-11
6. kolo 17.11.2019
Hamuliakovo - VKP-SPU 0:3
-12,-18,-15
Hamuliakovo - VKP-SPU 0:3
-15,-13,-12
7. kolo 24.11.2019
VKP-SPU - Nové mesto n. Váhom -:-
0,0,0
VKP-SPU - Nové mesto n. Váhom -:-
0,0,0
8. kolo 08.12.2019
Komárno - VKP-SPU -:-
0,0,0
Komárno - VKP-SPU -:-
0,0,0
9. kolo 15.12.2019
VKP-SPU - Žilina -:-
0,0,0
VKP-SPU - Žilina -:-
0,0,0
10. kolo 19.1.2020
VKP-SPU - B.Bystrica -:-
0,0,0
VKP-SPU - B.Bystrica -:-
0,0,0
11. kolo 26.1.2020
Myjava - VKP-SPU -:-
0,0,0
Myjava - VKP-SPU -:-
0,0,0
12. kolo 2.2.2020
VKP-SPU - Púchov -:-
0,0,0
VKP-SPU - Púchov -:-
0,0,0
13. kolo 16.2.2020
Prievidza - VKP-SPU -:-
0,0,0
Prievidza - VKP-SPU -:-
0,0,0
14. kolo 23.2.2020
VKP-SPU - Senec -:-
0,0,0
VKP-SPU - Senec -:-
0,0,0
15. kolo 8.3.2020
VKP-SPU - Hamuliakovo -:-
0,0,0
VKP-SPU - Hamuliakovo -:-
0,0,0
16. kolo 15.3.2020
Nové mesto n. Váhom - VKP-SPU -:-
0,0,0
Nevé mesto n. Váhom - VKP-SPU -:-
0,0,0
17. kolo 22.3.2020
VKP-SPU - Komárno -:-
0,0,0
VKP-SPU - Komárno -:-
0,0,0
18. kolo 5.4.2020
Žilina - VKP-SPU -:-
0,0,0
Žilina - VKP-SPU -:-
0,0,0

Celý článok...
 
Muži B (skôr juniori) - 1.liga
Poradie Družstvo Výhra Sety Body
1. VKP Nitra 8 28:11 25
2. N.Mesto n.V. 7 24:12 21
3. Komárno 7 21:15 19
4. Komjatice 6 21:17 19
5. Žilina 6 23:17 18
6. VKP Bratislava 3 14:23 9
7. Trenčín B 2 15:25 8
8. Trnava 0 4:30 1
1.kolo 5.10.2019
VKP Nitra - VKP Bratislava 3:0
18,17,22
VKP Nitra B - VKP Bratislava 1:3
-22,-20,23,-10
2.kolo 12.10.2019
Komjatice - VKP Bratislava 3:1 23,20,-16,21
Komjatice - VKP Bratislava 3:1 -20,16,23,13
Trenčín - VKP Nitra 1:3 24,-23,-20,-10
Trenčín - VKP Nitra 1:3 -15,-23,23,-19
3.kolo 27.10.2018
VKP Bratislava B - Trenčín 3:0 19,15,13
VKP Bratislava B - Trenčín 3:0 19,16,16
VKP Nitra - Žilina 3:2 23,20,-19,-23,12
VKP Nitra - Žilina 2:3 23,21,-18,-22,-8
4.kolo 2.11.2019
Žilina - VKP Bratislava 3:0 18,18,17
Žilina - VKP Bratislava 3:1 14,20,-22,13
Nové mesto n Váhom - VKP Nitra 0:3 -21,-19,-13
Nové mesto n Váhom - VKP Nitra 1:3 -18,-22,16,-23
5.kolo 10.11.2019
VKP Bratislava - Nové mesto n Váhom 2:3 -13,-24,21,20,-11
VKP Bratislava - Nové mesto n Váhom 0:3 -20,-17,-14
VKP Nitra - Komárno 3:0 20,29,21
VKP Nitra - Komárno 3:0 18,21,16
6.kolo 16.11.2019
Komárno - VKP Bratislava 3:1 23,-21,21,18
Komárno - VKP Bratislava 3:0 19,12,14
Trnava - VKP Nitra 1:3 -11,22,-23,-8
Trnava - VKP Nitra 0:3 -19,-23,-14
7. kolo 23.11.2019
VKP Bratislava - Trnava 0:0 -,-,-
VKP Bratislava - Trnava 0:0 -,-,-
VKP Nitra - Komjatice 0:0 -,-,-
VKP Nitra - Komjatice 0:0 -,-,-

Celý článok...
 
BVL
www.bvl.sk
Poradie Družstvo Výhra Prehra Sety Body
1. Šport club Bratislava 6 2 19:10 14
2. STU BA 5 2 17:9 12
3. Patrónka 4 4 13:14 12
4. ELF 4 4 13:15 12
5. Slávia Bratislava 5 1 9:17 11
6. VKP-SPU 2 5 9:17 9
7. Lokomotíva Vajnory 0 8 6:24 8
1.kolo 19.9.2018
VKP-SPU - Patrónka 0:3 -21,-12,-23
3.kolo 25.9.2019
VKP-SPU - ELF 1:3 -21,-19,13,-2221,-21,-18,17,13
4.kolo 25.9.2018
Lokomotíva - VKP-SPU 3:1 26,-16,-26,-22
5.kolo 9.10.2019
VKP-SPU - 3:0 -19,-13,-14
6.kolo 17.10.2019
STU - VKP-SPU 0:3 11,14,22
7.kolo 23.10.2019
VKP-SPU - Šport club Bratislava 3:1 20,-26,15,26
8.kolo 7.11.2019
Patrónka - VKP-SPU 3:2 18,30,-21,-23,15
10.kolo 20.11.2019
ELF - VKP-SPU 0:0 -,-,-
11.kolo 27.11.2019
VKP-SPU - Lokomotíva 0:0 -,-,-
12.kolo 5.12.2019
Slávia Bratislava - VKP-SPU 0:0 -,-,-
13.kolo 11.12.2019
VKP-SPU - STU Bratislava 0:0 -,-,-
14.kolo 17.12.2019
Šport klub Bratislava - VKP-SPU 0:0 -,-,-
15.kolo 16.1.2020
VKP-SPU - Patrónka 0:0 -,-,-
17.kolo 29.1.2020
VKP-SPU - ELF 0:0 -,-,-
18.kolo 4.2.2020
Lokomotíva - VKP-SPU 0:0 -,-,-
19.kolo 12.2.2020
VKP-SPU - Slávia Bratislava 0:0 -,-,-
20.kolo 27.2.2020
STU - VKP-SPU 0:0 -,-,-
21.kolo 4.3.2020
VKP-SPU - Šport klub Bratislava 0:0 -,-,-

 
Juniori

TABUĽKA

Družstvo Výhry Prehry SETY BODY
1. VKP - SPU 2 0 6:0 6
2. Myjava 1 1 3:3 3
3. Trnava
0 2 0:6 0
1.turnaj 26.10.2019 Trnava
VKP - SPU
- Trnava 3:0 18,22,15
VKP - SPU - Myjava 3:0 21,24,22
2.turnaj 8.12.2019 Myjava
VKP - SPU - Trnava 0:0 -,-,-
VKP - SPU - Myjava 0:0 -,-,-
3.turnaj Bratislava
VKP - SPU - Trnava 0:0 -,-,-
VKP - SPU - Myjava 0:0 -,-,-
Celý článok...
 
Starší žiaci - BRATISLAVA
Poradie
Družstvo Počet zápasov
Výhra Sety Body
1. Hamuliakovo 2 2 6:0 6
2. VKP BA 2 1 3:3 3
3. Tami 2 - 0:6 0
1. kolo
7.10.2019
VKP - SPU BA - Tami Bratislava 3:0 21,10,14
2. kolo
21.10.2019
VKP - SPU BA - Hamuliakovo 0:3 -23,-20,-15
3. kolo
VKP - SPU BA - TAMI 3:0 20,5,12
4. kolo
VKP-SPU BA - Hamuliakovo 2:3 15,-12,22,-16,-13
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
Celý článok...
 
Starší žiaci - NITRA
Poradie - nadstavba 1.-6. miesto
Družstvo Počet zápasov
Výhra Sety Body
1.          
2.          
3.          
4.          
5.          
6.          
1. kolo
5.10.2019
VKP - SPU NT - Komárno 3:2 -14,20,19.-18,11
VKP - SPU NT - Komárno 3:1 23-25,13,16
2. kolo
12.10.2019
VKP - SPU A - Vráble 2:3 -6,-14,-17
VKP - SPU A - Vráble 3:0 -11,-9,-17
3. kolo
26.10.2019
VKP - SPU A - Púchov    
VKP - SPU A
- Púchov    
4. kolo
 
VKP - SPU A -      
VKP - SPU A
-      
5. kolo
 
VKP - SPU A
-      
VKP - SPU A
-      
6. kolo  
VKP - SPU A -      
VKP - SPU A -      
7. kolo
 
VKP - SPU A -      
VKP - SPU A -      
8. kolo
 
VKP - SPU A -      
VKP - SPU A -      
9. kolo
 
VKP - SPU A -      
VKP - SPU A -      
10. kolo
 
VKP - SPU A -      
VKP - SPU A -      
 
Žiačky
A skupina
Poradie Družstvo Víťazstvá Body Sety
1. Bilíkova 12 36 36:2
2. Studienka 9 26 30:14
3. Vivus 9 36 30:14
4. VKP Bratislava 5 18 23:23
5. Hamuliakovo 5 14 15:23
6. Dráčik C 2 6 8:31
7. Senec B 0 0 1:36
Majstrovstvá Bratislavy - 1.časť
2019 - 2020
Vivus - VKP Bratislava 3:1 16,-22,22,17
Vivus - VKP Bratislava 3:2 17,-21,-20,7,10
VKP Bratislava - Senec B 3:0 7,11,12
VKP Bratislava - Senec B 3:0 19,14,16
Studienka - VKP Bratislava 3:2
12,-23,20,-23,14
Studienka - VKP Bratislava 3:1
17,13,-23,12
VKP Bratislava - Dráčik C 3:1
20,-18,14,13
VKP Bratislava - Dráčik C 3:1
18,15,-23,11
Hamuliakovo - VKP Bratislava 0:3
-24,-9,-21
Hamuliakovo - VKP Bratislava 3:2
22,-19,-22,18,4
VKP Bratislava - Bilíkova A 0:3 -7,-9,-18
VKP Bratislava - Bilíkova A 0:3 -14,-12,-16
Majstrovstvá Bratislavy - 2.časť - 7. - 14.miesto
2019 - 2020
Dráčik B - VKP Bratislava 3:0
21,13,23
Dráčik B - VKP Bratislava 3:1 -24,23,20,11
VKP Bratislava - Dráčik D 3:0
12,14,12
VKP Bratislava - Dráčik D 3:0
13,19,10
Senec A - VKP Bratislava   11.1.
Senec A - VKP Bratislava   11.1.
VKP Bratislava - Senec B -:-
18.1.
VKP Bratislava - Senec B -:-
18.1.
Dráčik C - VKP Bratislava   25.1.
Dráčik C - VKP Bratislava   25.1.
VKP Bratislava - IMA -:-
1.2.
VKP Bratislava - IMA -:-
1.2.
Hamuliakovo - VKP Bratislava   8.2.
Hamuliakovo - VKP Bratislava   8.2.
VKP Bratislava - Dráčik B -:-
29.2.
VKP Bratislava - Dráčik B -:-
29.2.
Dráčik D - VKP Bratislava   7.3.
Dráčik D - VKP Bratislava   7.3.
VKP Bratislava - Senec A -:-
14.3.
VKP Bratislava - Senec A -:-
14.3.
Senec B - VKP Bratislava   21.3.
Senec B - VKP Bratislava   21.3.
VKP Bratislava - Senec A -:-
28.3.
VKP Bratislava - Senec A -:-
28.3.
IMA - VKP Bratislava   4.4.
IMA - VKP Bratislava   4.4.
VKP Bratislava - Hamuliakovo -:-
25.4.
VKP Bratislava - Hamuliakovo -:-
25.4.
7. - 14.miesto
Poradie Družstvo Víťazstvá Body Sety
1. Hamuliakovo 4 12 12:0
3. Dráčik B 4 11 12:4
3. Dráčik C 3 9 10:3
4. Senec A 2 7 9:7
5. VKP Bratislava 2 6 7:6
6. IMA 1 3 4:10
7. Senec B 0 0 0:12
8. Dráčik D 0 0 0:12
Celý článok...
 
UNITOP SOITRON RUCANOR KOMPAVA TPD Hummel Facebook stránka UNIQUA TASR
Bratislavský samosprávny kraj
Malovaný rovník
Malovaný rovník
Enitech
Nadacia SPP
Bratislava
 
Top! Top!