Home arrow Výsledky arrow 2018 / 2019
Sobota, 07 december 2019
 
 
2018 / 2019
EXTRALIGA - 2.časť

Por.

Družstvo

V 3

V 2

P 1

P 0

Sety

Body

Výhry

1. Prievidza 19 1 1 3 63:17 60 20
2. Košice 16 2 3 3 61:26 55 18
3. VKP-SPU
12 4 1 7 52:35 45 16
4. Prešov 10 3 3 8 48:41 39 13
********************************************************************************
5. Svidník 18 2 2 6 66:32 60 20
6. Myjava 14 2 2 10 55:45 48 16
7. Komárno 13 1 2 12 52:47 43 14
8. Trenčín 6 2 3 17 35:66 25 8
9. Zvolen 5 2 2 19 28:69 21 7
10. S.Ľubovňa - - - 28 2:84 0 0
Pre umiestnenie v tabuľke je prvoradé kritérium počet víťazstiev.
1.kolo 26.1.2019
Košice - VKP SPU Bystrina 3:1 -24,20,14,17
Prievidza - Prešov 3:0 23,19,14
2.kolo 2.2.2019
Prešov - VKP SPU Bystrina 2:3 24,-18,-12,12,-9
Prievidza - Košice 2:3 -23,16,-23,23,-12
3.kolo 9.2.2019
VKP SPU Bystrina - Prievidza 1:3 -19,-20,20,-22
Košice - Prešov 3:0 10,20,20
4.kolo 23.2.2019
VKP SPU Bystrina - Košice 3:0 22,19,24
Prešov - Prievidza 0:3 -16,-18,-20
5.kolo 2.3.2019
VKP SPU Bystrina - Prešov 3:2 24,-13,12,-17,11
Košice - Prievidza 3:0 20,22,23
5.kolo 9.3.2019
Prievidza - VKP SPU Bystrina 3:0 22,21,20
Prešov - Košice 3:2 -22,-24,21,21,18
 
EXTRALIGA - 1.časť

Por.

Družstvo

V 3

V 2

P 1

P 0

Sety

Body

Výhry

1. Prievidza 15 1   2 49:10 47 16
2. Košice 13 1 2 2 47:17 43 14
3. VKP-SPU
11 2 1 4 41:22 38 13
4. Prešov 10 2 1 5 41:24 35 12
********************************************************************************
5. Svidník 10 1 2 5 38:26 34 11
6. Myjava 8 1 1 8 32:31 27 9
7. Komárno 8   1 9 27:35 24 8
8. Trenčín 3 1 1 13 18:45 12 4
9. Zvolen 2 1 1 14 12:48 6 3
10. S.Ľubovňa       17 2:51 0 0
Pre umiestnenie v tabuľke je prvoradé kritérium počet víťazstiev.
1. kolo 22.9.2018
Myjava - VKP-SPU Bystrina
3:2 23,-17,-21,20,13
Prešov - Svidník 3:2 -18,-18,14,24,10
S.Ľubovňa - Prievidza 0:3 -9,-13,-18
Zvolen - Komárno 0:3 -24,-16,-22
Košice - Trenčín 3:0 19,18,16
2. kolo 29.9.2018
VKP-SPU Bystrina
- Prešov 3:1 39,21,-24,16
Komárno - Košice 1:3 15,-18,-21,-13
Svidník - Zvolen 3:0 20,17,18
Prievidza - Trenčín 3:0 17,16,20
S:Ľubovňa - Myjava 0:3 -14,-21,-22
3. kolo 6.10.2018
Zvolen - VKP-SPU Bystrina
0:3 -18,-20,-23
Prešov - S.Ľubovňa 3:0 23,18,14
Myjava - Prievidza 2:3 33,-23,-19,30,-9
Košice - Svidník 1:3 23,-20,-22,-23
Trenčín - Komárno 1:3 22,-21,-22,-17
4. kolo 13.10.2018
VKP-SPU Bystrina
- Košice 3:2 21,-20,-11,17,13
Prievidza - Komárno 3:1 9,-19,11,11
Svidník - Trenčín 3:0 22,17,9
Myjava - Prešov 1:3 22,-18,-27,-17
S.Ľubovňa - Zvolen 1:3 -19,-15,22,-20
5. kolo 17.10.2018
Trenčín - VKP-SPU Bystrina
0:3 -17,-23,-15
Prešov - Prievidza 3:0 17,20,24
Zvolen - Myjava 0:3 -27,-21,-16
Košice - S.Ľubovňa 3:0 20,13,24
Komárno - Svidník 2:3 -23,20,-22,20,-11
6. kolo 20.10.2018
VKP-SPU Bystrina - Komárno 3:1 19,-18,20,19
Prešov - Zvolen 3:0 21,23,13
Prievidza - Svidník 3:0 14,14,22
S.Ľubovňa - Trenčín 1:3 -21,24,-20,-20
Myjava - Košice 0:3 -18,-16,-18
7. kolo 27.10.2018
Svidník - VKP-SPU Bystrina 2:3 21,26,-22,-18,-15
Trenčín - Myjava 3:0 23,24,23
Komárno - S.Ľubovňa 3:0 16,17,17
Košice - Prešov 3:2 25,-20,-23,21,12
Zvolen - Prievidza 0:3 -14,-16,-20
8. kolo 3.11.2018
Prievidza - VKP-SPU Bystrina 3:0 12,24,23
Prešov - Trenčín 3:1 -20,21,14,18
S.Ľubovňa - Svidník 0:3 -21,-16,-16
Myjava - Komárno 3:0 24,12,18
Zvolen - Košice 0:3 -14,-17,-21
9. kolo 10.11.2018
VKP-SPU Bystrina - S.Ľubovňa 3:0 20,12,17
Svidník - Myjava 3:1 -16,19,11,13
Trenčín - Zvolen 2:3 13,-22,-23,20,-9
Košice - Prievidza 0:3 -17,-26,-19
Komárno - Prešov 3:1 -15,17,21,23
10. kolo 17.11.2018
VKP-SPU Bystrina
- Myjava 3:0 17,23,31
Trenčín - Košice 0:3 -13,-17,-14
Prievidza - S.Ľubovňa 3:0 12,19,21
Svidník - Prešov 3:0 24,21,22
Komárno - Zvolen 3:0 17,21,18
11. kolo 21.11.2018
Prešov - VKP-SPU Bystrina
3:0 26,19,15
Trenčín - Prievidza 1:3 -24,-14,-23,-12
Zvolen - Svidník 0:3 -18,-23,-21
Myjava - S.Ľubovňa 3:0 12,15,19
Košice - Komárno 3:0 23,12,16
12. kolo 24.11.2018
VKP-SPU Bystrina
- Zvolen 3:0 19,19,15
Prievidza - Myjava 3:0 19,18,11
S.Ľubovńa - Prešov 0:3 -19,-14,-18
Svidník - Košice 0:3 -18,-18,-18
Komárno - Trenčín 3:0 22,21,21
13. kolo 1.12.2018
Košice - VKP-SPU Bystrina
3:0 22,19,15
Trenčín - Svidník 0:3 -20,-21,-12
Prešov - Myjava 1:3 19,-20,-16,-23
Komárno - Prievidza 0:3 -14,-13,-22
Zvolen - S.Ľubovňa 3:0 17,22,23
14. kolo 8.12.2018
VKP-SPU Bystrina
- Trenčín 3:1 -25,19,19,20
Prievidza - Prešov 3:0 19,13,20
S.Ľubovňa - Košice 0:3 -14,-16,-11
Svidník - Komárno 3:1 20,17,-22,10
Myjava - Zvolen 3:1 -27,14,15,16
15. kolo 15.12.2018
Komárno - VKP-SPU Bystrina
0:3 -19,-16,-17
Trenčín - S.Ľubovňa 3:0 21,21,16
Svidník - Prievidza 0:3 -17,-30,-11
Zvolen - Prešov 0:3 -10,-13,-18
Košice - Myjava 3:1 19,-25,21,14
16. kolo 22.12.2018
VKP-SPU Bystrina
- Svidník 3:0 20,26,25
Prešov - Košice 3:2 15,21,-18,-15,11
Prievidza - Zvolen 3:0 20,18,17
Myjava - Trenčín 3:0 20,16,14
S.Ľubovňa - Komárno 0:2 -17,-25,
17. kolo 12.1.2019
VKP-SPU Bystrina
- Prievidza 0:3 -20,-30,-21
Trenčín - Prešov 0:3 -22,-23,-21
Svidník - S.Ľubovňa 3:0 20,13,15
Komárno - Myjava 3:0 23,17,19
Košice - Zvolen 3:0 26,22,22
18. kolo 19.1.2019
S.Ľubovňa - VKP-SPU Bystrina
0:3 -12,-22,-18
Prešov - Komárno 3:0 16,23,23
Prievidza - Košice 1:3 13,-16,-19,-21
Myjava - Svidník 3:1 28,-22,23,18
Zvolen - Trenčín 2:3 18,28,-22,-23,-8

 

 
SLOVENSKÝ POHÁR
Finále - Humenné
17.2.2019
Košice - Prešov 3:2 19,-19,-24,17,11
Semifinále - Humenné
16.2.2019
Prešov - Svidník 3:1 24,21,-18,19
Košice - VKP SPU Bystrina 3:2 -22,20,21,-21,11
1/4 finále - na jedno stretnutie 16.1.2019
Prešov - Prievidza 3:2 23,-21,22,-19,10
Komárno - Košice 1:3 -20,-20,20,-18
Myjava - VKP SPU Bystrina 2:3 -23,18,23,-17,-13
Trenčín - Svidník 0:3 -18,-23,-18

 

1/4 finále sa hralo na jedno stretnutie, u horšie postaveného družstva v lige

 

 
Muži B (skôr juniori) - 1.liga
Poradie Družstvo Výhra Sety Body
1. Revúca 24 82:40 70
2. N.Mesto 22 71:43 66
3. VKP SPU Nitra
21 70:43 61
4. Komjatice 17 63:53 52
5. Trenčín 16 62:57 50
6. Žilina 16 61:58 49
7. VKP SPU Bratislava 14 64:66 42
8. Trnava 9 38:82 26
9. Komárno B 5 26:85 16
1.kolo 6.10.2018
volno - VKP Bratislava B    
volno - VKP Bratislava B
   
Revúca - VKP Nitra B
3:0 15,22,20
Revúca - VKP Nitra B
3:1
-20,19,22,21
2.kolo 13.10.2018
VKP Bratislava B - Revúca 3:2 22,-21,-14,18,14
VKP Bratislava B - Revúca 1:3 --14,-20,22,-24
VKP Nitra B - Žilina 0:3 -18,-20,-26
VKP Nitra B - Žilina 2:3 -22,19,-26,29,-13
3.kolo 27.10.2018
Žilina - VKP Bratislava B 1:3
-21,-18,23,-13
Žilina - VKP Bratislava B 1:3
21,-22,-16,-23
Trnava - VKP Nitra B 0:3
-19,-19,-21
Trnava - VKP Nitra B 0:3 -15,-20,-15
4.kolo 10.11.2018
VKP Bratislava B - Trnava 3:2
19,-25,-26,19,13
VKP Bratislava B - Trnava 3:1
14,21,-24,22
N.Mesto - VKP Nitra B 0:3
-21,-16,-22
N.Mesto - VKP Nitra B 3:0 17,22,21
5.kolo 17.11.2018
VKP Nitra B   VKP Bratislava B 3:2
-22,15,12,-25,12
VKP Nitra B   VKP Bratislava B 3:0 11,21,26
6.kolo 24.11.2018
Trenčín B - VKP Nitra B 0:3 -20,-20,-19
Trenčín B - VKP Nitra B 2:3
21,17,-22,-16,-12
N.Mesto - VKP Bratislava B 3:1
-20,14,26,19
N.Mesto - VKP Bratislava B 3:0
19,20,20
7.kolo 01.12.2018
VKP Bratislava B - Trenčín B 3:1 24,-24,20,21
VKP Bratislava B - Trenčín B 3:1
-21,16,18,23
VKP Nitra B - Komárno B 3:0 15,13,13,
VKP Nitra B - Komárno B 3:0
19,21,21
8.kolo 15.12.2018
Komárno B - VKP Bratislava B 2:3
23,-23,20,-16,-13
Komárno B - VKP Bratislava B 3:0 20,19,20
Komjatice - VKP Nitra B 1:3
-15,-18,22,-21
Komjatice - VKP Nitra B 3:0 24,23,22
9.kolo 19.01.2019
VKP Bratislava B - Komjatice 0:3 -21,-16,-20
VKP Bratislava B - Komjatice 0:3 -24,-23,-15
VKP Nitra B - volno    
VKP Nitra B - volno    
10.kolo 26.01.2019
VKP Bratislava B - volno    
VKP Bratislava B - volno    
VKP Nitra B - Revúca 1:3 -24,-23,21,-20
VKP Nitra B - Revúca 3:1 12,23,-22,20
11.kolo 02.02.2019
Revúca - VKP Bratislava B 3:0 23,17,17
Revúca - VKP Bratislava B 3:2 -22,23,22,-19,9
Žilina - VKP Nitra B 3:1 19,16,-17,20
Žilina - VKP Nitra B 3:0 19,26,18
12.kolo 9.02.2019
VKP Bratislava B - Žilina 3:0 20,15,20
VKP Bratislava B - Žilina 3:0 13,23,15
VKP Nitra B - Trnava 3:0 15,18,18
VKP Nitra B - Trnava 3:0 17,14,20
13.kolo 23.02.2019
Trnava - VKP Bratislava B 3:1 19,20,-23,13
Trnava - VKP Bratislava B 3:1 16,15,-22,21
VKP Nitra B - N.Mesto 3:0 17,21,23
VKP Nitra B - N.Mesto 1:3 -16,16,-23,-25
14.kolo 09.03.2019
VKP Bratislava B - VKP Nitra B 3:1 23,20,-20,23
VKP Bratislava B - VKP Nitra B 0:3 -30,-18,-23
15.kolo 16.03.2019
VKP Bratislava B - N.Mesto 1:3 19,-19,-23,-17
VKP Bratislava B - N.Mesto 1:3 -17,22,-22,17
VKP Nitra B - Trenčín B 3:0 17,21,15
VKP Nitra B - Trenčín B 3:2 -23,19,-22,16,10
16.kolo 23.03.2019
Trenčín B - VKP Bratislava B 3:2 -23,17,-16,14,12
Trenčín B - VKP Bratislava B 3:0 21,20,9
Komárno B - VKP Nitra B 0:3 -21,-24,-18
Komárno B - VKP Nitra B 1:3 -19,-19,22,-19
17.kolo 30.03.2019
VKP Bratislava B - Komárno B 3:0 17,18,19
VKP Bratislava B - Komárno B 3:0 20,23,19
VKP Nitra B - Komjatice 3:1 24,13,-23,15
VKP Nitra B - Komjatice 3:0 11,15,13
18.kolo 06.04.2019
Komjatice - VKP Bratislava B 3:0 18,20,21
Komjatice - VKP Bratislava B 0:3 -23,-20,-19
VKP Nitra B - volno    
VKP Nitra B - volno    

 

 
BVL
www.bvl.sk  
Poradie Družstvo Výhra Prehra Sety Body
1. STU BA 17 3 55:21 37
2. Slávia Bratislava 16 4 51:21 36
3. Lokomotíva Vajnory 10 10 38:44 30
4. Šport club Bratislava 9 11 37:41 29
5. Patrónka 7 11 30:36 25
6. VKP-SPU 8 12 34:44 28
7. ELF 2 18 18:56 22
1.kolo 19.9.2018
VKP-SPU - Patrónka 0:3 -24,-23,-25
2.kolo 25.9.2018
Lokomotíva - VKP-SPU 3:1 20, -17, 16 , 15
3.kolo 3.10.2018
VKP-SPU - ELF 3:2 21,-21,-18,17,13
4.kolo 11.10.2018
STU Bratislava - VKP-SPU 3:1 -16, 14, 23 , 18
5.kolo 17.10.2018
VKP-SPU - Slávia Bratislava 1:3 -23, -21, 17 , -22
6.kolo 23.10.2018
Šport club Bratislava - VKP-SPU 3:0 18,15,18
7.kolo 8.11.2018
volno - VKP-SPU    
8.kolo 15.11.2018
Patrónka - VKP-SPU 1:3 -22,19,-16,-22
9.kolo 21.11.2018
VKP-SPU - Lokomotíva 1:3 20,-25,-19,-26
10.kolo 28.11.2018
ELF - VKP-SPU 1:3 -18,-14,23,-17
11.kolo 5.12.2018
VKP-SPU - STU Bratislava 19:30 23,-19,-22,-16
12.kolo 10.12.2018
Slávia Bratislava - VKP-SPU 3:0 16,16,12
13.kolo 19.12.2018
VKP-SPU - Šport club Bratislava 2:3 -20,19,-19,19,-13
14.kolo 8.1.2019
volno - VKP-SPU    
15.kolo 16.1.2019
VKP-SPU - Patrónka 0:3 -15,-21,-17
16.kolo 22.1.2019
Lokomotíva - VKP-SPU 3:2 -24,22,20,-22,12
17.kolo 30.1.2019
VKP-SPU - ELF 3:0 19,14,17
18.kolo 7.2.2019
STU - VKP-SPU 3:1 -19,21,21,13
19.kolo 13.2.2019
VKP-SPU - Slávia BA 3:1 -19,20,19,22
20.kolo 19.2.2019
SC Bratislava - VKP-SPU 1:3 -20,-23,20,-23
21.kolo 5.3.2019
VKP-SPU - volno    

 

 
Juniori - M SR - Trenčín - zlato o jednu stotinu
M SR juniorov - Trenčín
10.-12.5. 2019
VKP - SPU - S.Ľubovňa 3:0 18,15,16
VKP - SPU - Myjava 0:3 -18,-23,-18
VKP - SPU - Žilina 3:0 13,20,19
Trenčín - VKP - SPU 0:3 -20,-10,-24
VKP - SPU - Svidník 3:1 17,-25,15,28
Poradie Družstvo V3 V2 P1 P0 Sety Body
1. VKP - SPU 4 - - 1 12:4 12
2. Trenčín 4 - - 1 12:4 12
3. Myjava 2 2 - 1 13:8 10
4. Svidník 1 - 1 3 6:13 4
5. Stará Ľubovňa 1 - 1 3 5:9 4
6. Žilina 1 - - 4 5:12 3
O prvom mieste rozhodol pomer lôpt. VKP 1,2303 - Trenčín 1,2204


Zostava: Čizmazia, Porubský S., Trubač, Holík, Gergely, Hanúsek, Nagy, Jurík, Marinič, Gabaj, Capalaj, Remenár

Najlepší nahrávač: Čizmazia (VKP SPU),
Najlepší korektor: Trubač (VKP SPU)
Najlepší blokár: Zeman (Myjava)
Najlepší smečiar: Ondruš (Trenčín)
Najlepší libero: Kurej (Trenčín)
MVP turnaja: Trubač (VKP SPU)

 
Juniori

TABUĽKA

  Družstvo Výhry Prehry SETY BODY
1. VKP - SPU A 9 3 30:13 28
2. Myjava 9 3 29:13 25
3. VKP - SPU B
6 6 20:20 18
4. Trnava 0 12 3:36 1
1.turnaj 20. - 21.10.2018 Trnava
VKP - SPU A
- Trnava 3:0 18,14,21
VKP - SPU A - Myjava 3:1 24,23,-24,15
VKP - SPU B
- Trnava 3:1 -26,13,17,22
VKP - SPU B
- Myjava 0:3 -22,-19,-22
VKP - SPU A
- VKP - SPU B 1:3 -22,-23,18,-21
2.turnaj 8.-9.12.2018 Myjava
VKP - SPU A - Trnava 3:0 14,17,14
VKP - SPU A - Myjava 2:3 19,28,-21,-19,-9
VKP - SPU B - Trnava 3:0 12,19,18
VKP - SPU B - Myjava 0:3 -16,-15,-21
VKP - SPU A - VKP - SPU B 3:1 16,17,-20,19
3.turnaj 16.-17.2.2019 Bratislava
VKP - SPU A - Trnava 3:0 8,17,10
VKP - SPU A - Myjava 0:3 -15,-25,-12
VKP - SPU B - Trnava 3:0 16,13,18
VKP - SPU B - Myjava 0:3 -21,-16,-21
VKP - SPU A - VKP - SPU B 3:0 22,14,19
4.turnaj 16-17.3.2019 Nitra
VKP - SPU A - Trnava 3:0 16,20,19
VKP - SPU A - Myjava 3:1 13,-18,20,24
VKP - SPU B - Trnava 3:0 17,24,14
VKP - SPU B - Myjava 3:0 28,17,25
VKP - SPU A - VKP - SPU B 3:1 20,23,-23,20
 
Kadeti - M SR - Poprad - zlato
M SR kadetov - Poprad 3.-5.2019
Poprad - VKP SPU
1:3 18,-25,-23,-17
VKP SPU - Myjava 3:2 -20,-22,23,19,11
VKP SPU - Komárno 3:1 19,22,-15,18
VKP SPU - S.Ľubovňa 3:0 19,17,15
VKP SPU - Svidník 3:1 20,-16,18,21
Poradie Družstvo V3 V2 P1 P0 Sety Body
1. VKP SPU 4 1 - - 15:5 14
2. Poprad 4 - - 1 13:4 12
3. Svidník 2 1 - 2 10:8 8
4. Myjava 2 - 2 1 10:10 8
5. St. Ľubovňa 1 - - 4 3:13 3
6. Komárno - - - 5 4:15 0


Zostava: Porubský S., Pavličko, Trubač, Nagy, Hanúsek B, Killian, Loži, Ehrenwald, Jiránek, Markovič,
Červeňák, Gubáš
Tréneri: Tiňo, Paška, Mikušovič

 
Kadeti - 1.liga
Tabuľka - základná časť - skupina sever
Poradie Družstvo Sety Body Výhry
1. VKP Bratislava 32:16 27 9
2. Myjava 24:15 20 7
3. Púchov 24:20 19 6
4. Nové Mesto nad Váhom 1:30 0 0
Tabuľka - nadstavba
Poradie Družstvo Sety Body Výhry
1. VKP Nitra
26:19 22 8
1. VKP Bratislava
28:19 22 7
3. Myjava 16:28 13 5
4. Komárno 23:27 15 4
1. kolo 30.9.20185
VKP Bratislava - Myjava 1:3 21,-21,-17,-22
VKP Bratislava - Myjava 2:3 11,21,-19,-21,-10
2. kolo 14.10.2018
N.Mesto n. V. - VKP Bratislava 0:3 -15,-12,-12
N.Mesto n.V. - VKP Bratislava 0:3 -14,-25,-15
3. kolo 28.10.2018
VKP Bratislava - Púchov 3:1
-27,20,22,13
VKP Bratislava - Púchov 3:2
22,19,-21,-25,10
4. kolo 11.11.2018
Myjava - VKP Bratislava 2:3 18,-25,23,-20,-13
Myjava - VKP Bratislava 1:3 -16,19,-18,-8
5. kolo 25.11.2018
VKP Bratislava - N.Mesto n.V. 3:0 11,17,23
VKP Bratislava - N.Mesto n.V. 3:0 18,12,18
6. kolo 02.12.2018
Púchov - VKP Bratislava 1:3 -21,-18,22,-22
Púchov - VKP Bratislava 3:2
-20,12,-16,19,12
1.kolo nadstavby 27.1.2019
VKP Bratislava - Komárno 3:2 18,-19,20,-24,12
VKP Bratislava
- Komárno 3:0 22,20,18
VKP Nitra - Myjava 3:0 16,18,18
VKP Nitra
- Myjava 3:1 22,-22,20,10
2.kolo nadstavby 10.2.2019
VKP Bratislava - VKP Nitra
2:3 -24,17,16,-19,-11
VKP Bratislava - VKP Nitra
1:3 -19,-18,21,-15
3.kolo nadstavby 24.2.2019
Myjava - VKP Bratislava 0:3 -22,-16,-21
Myjava - VKP Bratislava 3:1 -24,21,19,22
VKP Nitra - Komárno 3:1 -23,22,14,27
VKP Nitra - Komárno 3:2 -23,23,20,-15,7
4.kolo nadstavby 10.3.2019
Myjava - VKP Nitra
0:3 -20,-24,-21
Myjava - VKP Nitra
0:3 -21,-23,-21
Komárno - VKP Bratislava
3:2 -18,-19,16,18,19
Komárno - VKP Bratislava
3:1 -16,20,19,26
5.kolo nadstavby 24.3.2019
VKP Nitra - VKP Bratislava
1:3
-16,15,-19,-13
VKP Nitra - VKP Bratislava
1:3
24,-23,-22,-18
6.kolo nadstavby 7.4.2019
VKP Bratislava - Myjava 3:0 16,21,20
VKP Bratislava - Myjava 3:0 20,22,17
Komárno - VKP Nitra
3:0 21,23,21
Komárno - VKP Nitra
3:0 22,21,16

 
Starší žiaci - M SR - Svidník

M SR žiakov - Svidník 17. - 19.5.2019
skupina
Svidník - VKP - SPU 3:1
21,-18,10,22
VKP - SPU - Prievidza 3:1
-23,13,21,12
VKP - SPU - Púchov 0:3
-11,-15,-20
o 5. - 8. miesto
VKP - SPU - Komárno 1:3
22,-16,-18,-25
o 7. miesto
VKP - SPU - Prievidza 3:0 13,15,19
Poradie Družstvo
1. Svidník
2. Poprad
3. Púchov
4. B.Bystrica
5. Komárno
5. Stará Ľubovňa
7. VKP - SPU
8.

Prievidza

Zostava: Lajcha, Belas, Kováčik, Ondruš, Lennaerts, Hanúsek, Bousenna, Dóczy, Mika, Barina, Ondrejček

Tréneri: Paška, Garaiová, Kráľová, Belasová, Kašper

 
Starší žiaci
Poradie - nadstavba 1.-6. miesto
Družstvo Počet zápasov
Výhra Sety Body
1. Púchov A 18 18 54:2 54
2. Banská Bystrica 18 12 40:31 33
3. VKP - SPU A
18 9 28:33 25
4. Komárno 18 8 32:32 26
5. Púchov B 18 4 18:46 12
6. Prievidza 18 3 19:47 12
1. kolo nadstavby
1.12.2018
VKP - SPU A - Komárno 3:0 22,22,18
VKP - SPU A - Komárno 3:1 24,20,-14,9
2. kolo nadstavby
8.12.2018
VKP - SPU A - Púchov A 0:3 -6,-14,-17
VKP - SPU A - Púchov A 0:3 -11,-9,-17
3. kolo nadstavby
26.1.2019
VKP - SPU A - Banská Bystrica 3:2 -18,22,-16,21,12
VKP - SPU A
- Banská Bystrica 3:0 22,23,18
4. kolo nadstavby
9.2.2019
VKP - SPU A - Prievidza 3:0 19,14,17
VKP - SPU A
- Prievidza 3:0 16,23,22
5. kolo nadstavby
23.2.2019
VKP - SPU A
- Púchov B 3:2 17,-20,14,-19,4
VKP - SPU A
- Púchov B 0:3 -14,-16,-21
6. kolo nadstavby
9.3.2019
VKP - SPU A - Komárno 3:0 -22,-16,-19
VKP - SPU A - Komárno 3:0 -18,-18,-17
7. kolo nadstavby
23.3.2019
VKP - SPU A - Púchov A 0:3 -22,-20,-20
VKP - SPU A - Púchov A 0:3 -18,-17,-22
8. kolo nadstavby
30.3.2019
VKP - SPU A - Banská Bystrica 0:3 -12,-13,-12
VKP - SPU A - Banská Bystrica 1:3 -21,20,-23,-24
9. kolo nadstavby
6.4.2019
VKP - SPU A - Prievidza 3:0 23,10,17
VKP - SPU A - Prievidza 3:1 -25,12,19,19
10. kolo nadstavby
13.4.2019
VKP - SPU A - Púchov B 0:3 -16,-24,-14
VKP - SPU A - Púchov B 2:3 20,23,-20,-25,-5
Poradie zákl. časť
Družstvo Počet zápasov
Výhra Sety Body
1. VKP - SPU A 12 12 24:1 35
2. Komárno 12 9 19:6 28
3. Hamuliakovo 12 4 9:17 12
4. VKP - SPU B 12 3 6:20 7
5. Vráble 12 2 6:20 8
1. turnaj - Nitra (Vráble nehrajú)
29.9.2018
VKP - SPU A - Komárno 2:0 (14,20)
VKP - SPU A - VKP - SPU B
2:0 (9,18)
VKP - SPU A - Hamuliakovo
2:0 (9,6)
VKP - SPU B - Komárno
0:2 (-7,-10)
VKP - SPU B - Hamuliakovo 2:0 (22,11)
2. turnaj - Hamuliakovo (VKP SPU B nehrá)
13.10.2018
VKP - SPU A - Hamuliakovo 2:0 (9,14)
VKP - SPU A - Vráble 2:0 (6,13)
VKP - SPU A - Komárno 2:0 (14,15)
3. turnaj - Komárno ( Hamuliakovo nehrá)
27.10.2018
VKP - SPU A - Vráble 2:0 (14,8)
VKP - SPU A - VKP - SPU B 2:0 (7,8)
VKP - SPU A - Komárno 2:1 (-18,20,8)
VKP - SPU B - Vráble 0:2 (-21,-23)
VKP - SPU B - Komárno 0:2 (-12,-16)
4. turnaj - Vráble (Komárno nehrá)
10.11.2018
VKP - SPU A - Vráble 2:0 15,13
VKP - SPU A - VKP - SPU B
2:0 9,5
VKP - SPU A - Hamuliakovo 2:0 11,8
VKP - SPU B
- Vráble 0:2 -20,-22
VKP - SPU B
- Hamuliakovo 0:2 -15,-19
5. turnaj - Bratislava (VKP SPU A nehrá)
17.11.2018
VKP - SPU B - Vráble 2:1 20,-17,11
VKP - SPU B - Hamuliakovo 2:1 -20,19,20
VKP - SPU B - Komárno 0:2 -14,-17
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1 - 11 z 13
UNITOP SOITRON RUCANOR KOMPAVA TPD Hummel Facebook stránka UNIQUA TASR
Bratislavský samosprávny kraj
Malovaný rovník
Malovaný rovník
Enitech
Nadacia SPP
Bratislava
 
Top! Top!