Home arrow Výsledky arrow 2018 / 2019
Tuesday, 16 October 2018
 
 
Ďaľšie články
Nákupom podpor VKP

120x300-a.jpg

Hľadáme talenty

Máte doma volejbaluchtivé
dieťa ?
Priveďte ho k nám !!!
0903 425 090
alebo
mailom

2018 / 2019
EXTRALIGA - 1.časť

Por.

Družstvo

V 3

V 2

P 1

P 0

Sety

Body

Výhry

1. Prievidza 3 1     12:3 11 4
2. Svidník 3   1   11:4 10 4
3. VKP-SPU 2 1 1   11:6 9 3
4. Prešov 2 1   1 10:6 8 3
********************************************************************************
5. Košice 2   1 1 9:7 7 2
6. Komárno 2     2 8:7 6 2
7. Myjava 1 1 1 1 9:8 6 2
8. Zvolen 1     3 3:10 3 1
9. Trenčín       4 1:12 0 0
10. S.Ľubovňa       4 1:12 0 0
Pre umiestnenie v tabuľke je prvoradé kritérium počet víťazstiev.
1. kolo 22.9.2018
Myjava - VKP-SPU 3:2 23,-17,-21,20,13
Prešov - Svidník 3:2 -18,-18,14,24,10
S.Ľubovňa - Prievidza 0:3 -9,-13,-18
Zvolen - Komárno 0:3 -24,-16,-22
Košice - Trenčín 3:0 19,18,16
2. kolo 29.9.2018
VKP-SPU - Prešov 3:1 39,21,-24,16
Komárno - Košice 1:3 15,-18,-21,-13
Svidník - Zvolen 3:0 20,17,18
Prievidza - Trenčín 3:0 17,16,20
S:Ľubovňa - Myjava 0:3 -14,-21,-22
3. kolo 6.10.2018
Zvolen - VKP-SPU 0:3 -18,-20,-23
Prešov - S.Ľubovňa 3:0 23,18,14
Myjava - Prievidza 2:3 33,-23,-19,30,-9
Košice - Svidník 1:3 23,-20,-22,-23
Trenčín - Komárno 1:3 22,-21,-22,-17
4. kolo 13.10.2018
VKP-SPU - Košice 3:2 21,-20,-11,17,13
Prievidza - Komárno 3:1 9,-19,11,11
Svidník - Trenčín 3:0 22,17,9
Myjava - Prešov 1:3 22,-18,-27,-17
S.Ľubovňa - Zvolen 1:3 -19,-15,22,-20
5. kolo 17.10.2018
Trenčín - VKP-SPU 17:00  
Prešov - Prievidza    
Zvolen - Myjava    
Košice - S.Ľubovňa    
Komárno - Svidník   štvrtok
6. kolo 20.10.2018
VKP-SPU - Komárno 18:00  
Prešov - Zvolen    
Prievidza - Svidník    
S.Ľubovňa - Trenčín    
Myjava - Košice    
7. kolo 27.10.2018
Svidník - VKP-SPU 18:00  
Trenčín - Myjava    
Komárno - S.Ľubovňa    
Košice - Prešov    
Zviolen -

Prievidza

   
8. kolo 3.11.2018
Prievidza - VKP-SPU 18:00  
Prešov - Trenčín    
S.Ľubovňa - Svidník    
Myjava - Komárno    
Zvolen - Košice    
9. kolo 10.11.2018
VKP-SPU - S.Ľubovňa 18:00  
Svidník - Myjava    
Trenčín - Zvolen    
Košice - Prievidza    
Komárno - Prešov   nedeľa
10. kolo 17.11.2018
VKP-SPU - Myjava 18:00  
Trenčín - Košice    
Prievidza - S.Ľubovňa    
Svidník - Prešov    
Komárno - Zvolen    
11. kolo 21.11.2018
Prešov - VKP-SPU 17:00  
Trenčín - Prievidza    
Zvolen - Svidník    
Myjava - S.Ľubovňa    
Košice - Komárno    
12. kolo 24.11.2018
VKP-SPU - Zvolen 18:00  
Prievidza - Myjava    
S.Ľubovńa - Prešov    
Svidník - Košice    
Komárno - Trenčín   nedeľa
13. kolo 1.12.2018
Košice - VKP:SPU 18:30  
Trenčín - Svidník    
Prešov - Myjava    
Komárno - Prievidza    
Zvolen - S.Ľubovňa    
14. kolo 8.12.2018
VKP-SPU - Trenčín 18.00  
Prievidza - Prešov    
S.Ľubovňa - Košice    
Svidník - Komárno    
Myjava - Zvolen    
15. kolo 15.12.2018
Komárno - VKP-SPU 18.00  
Trenčín - S.Ľubovňa    
Svidník - Prievidza    
Zvolen - Prešov    
Košice - Myjava    
16. kolo 22.12.2018
VKP-SPU - Svidník 18.00  
Prešov - Košice    
Prievidza - Zvolen    
Myjava - Trenčín    
S.Ľubovňa - Komárno    
17. kolo 12.1.2019
VKP-SPU - Prievidza 18.00  
Trenčín - Prešov    
Svidník - S.Ľubovňa    
Komárno - Myjava    
Košice - Zvolen    
18. kolo 19.1.2019
S.Ľubovňa - VKP-SPU 18.00  
Prešov - Komárno    
Prievidza - Košice    
Myjava - Svidník    
Zvolen - Trenčín    

 

 
Muži B (skôr juniori) - 1.liga
Poradie Družstvo Výhra Sety Body
1. N.Mesto 2    
2. Žilina 2    
3. Revúca 2    
4. Trenčín B 2    
5. Revúca 2    
5. Komjatice 0    
7. Trnava 0    
8. VKP Bratislava B 0    
6. VKP Nitra B
0    
1.kolo 6.10.2018
volno - VKP Bratislava B    
volno - VKP Bratislava B
   
Revúca - VKP Nitra B
3:0 15,22,20
Revúca - VKP Nitra B
3:1
-20,19,22,21
2.kolo 13.10.2018
VKP Bratislava B - Revúca 3:2 22,-21,-14,18,14
VKP Bratislava B - Revúca 1:3 --14,-20,22,-24
VKP Nitra B - Žilina    
VKP Nitra B - Žilina    
3.kolo 27.10.2018
Žilina - VKP Bratislava B    
Žilina - VKP Bratislava B    
Trnava - VKP Nitra B    
Trnava - VKP Nitra B    
4.kolo 10.11.2018
VKP Bratislava B - Trnava    
VKP Bratislava B - Trnava    
N.Mesto - VKP Nitra B    
N.Mesto - VKP Nitra B    
5.kolo 17.11.2018
VKP Nitra B   VKP Bratislava B    
VKP Nitra B   VKP Bratislava B    
6.kolo 24.11.2018
Trenčín B - VKP Nitra B    
Trenčín B - VKP Nitra B    
N.Mesto - VKP Bratislava B    
N.Mesto - VKP Bratislava B    7
7.kolo 01.12.2018
VKP Bratislava B - Trenčín B    
VKP Bratislava B - Trenčín B    
VKP Nitra B - Komárno B    
VKP Nitra B - Komárno B    
8.kolo 15.12.2018
Komárno B - VKP Bratislava B    
Komárno B - VKP Bratislava B    
Komjatice - VKP Nitra B    
Komjatice - VKP Nitra B    
9.kolo 19.01.2019
VKP Bratislava B - Komjatice    
VKP Bratislava B - Komjatice    
VKP Nitra B - volno    
VKP Nitra B - volno    
10.kolo 26.01.2019
VKP Bratislava B - volno    
VKP Bratislava B - volno    
VKP Nitra B - Revúca    
VKP Nitra B - Komjatice    
11.kolo 02.02.2019
Revúca - VKP Bratislava B    
Revúca - VKP Bratislava B    
Žilina - VKP Nitra B    
Žilina - VKP Nitra B    
12.kolo 9.02.2019
VKP Bratislava B - Žilina    
VKP Bratislava B - Komárno    
Trnava - VKP Nitra B    
Trnava - VKP Nitra B    
13.kolo 23.02.2019
Trnava - VKP Bratislava B    
Trnava - VKP Bratislava B    
VKP Nitra B - N.Mesto    
VKP Nitra B - N.Mesto    
14.kolo 09.03.2019
VKP Bratislava B - VKP Nitra B    
VKP Bratislava B - VKP Nitra B    
15.kolo 16.03.2019
VKP Bratislava B - N.Mesto    
VKP Bratislava B - N.Mesto    
VKP Nitra B - Trenčín B    
VKP Nitra B - Trenčín B    
16.kolo 23.03.2019
Trenčín B - VKP Bratislava B    
Trenčín B - VKP Bratislava B    
Komárno B - VKP Nitra B    
Komárno B - VKP Nitra B    
17.kolo 30.03.2019
VKP Bratislava B - Komárno B    
VKP Bratislava B - Komárno B    
VKP Nitra B - Komjatice    
VKP Nitra B - Komjatice    
18.kolo 06.04.2019
Komjatice - VKP Bratislava B    
Komjatice - VKP Bratislava B    
VKP Nitra B - volno    
VKP Nitra B - volno    

 

 
BVL
www.bvl.sk  
Poradie Družstvo Výhra Prehra Sety Body
1. Slávia BA 2 0 6:2 4
2. Patrónka 2 0 6:2 4
3. Elf 1 2 5:8 4
4. VKP-SPU 1 2 4:8 4
4. Lokomotíva 1 1 5:4 3
6. SC Bratislava 0 1 2:3 1
7. STU Bratislava 0 1 2:3 1
1.kolo 19.9.2018
VKP-SPU - Patrónka 0:3 -24,-23,-25
2.kolo 25.9.2018
Lokomotíva - VKP-SPU 3:1 20, -17, 16 , 15
3.kolo 3.10.2018
VKP-SPU - ELF 3:2 21,-21,-18,17,13
4.kolo 11.10.2018
STU Bratislava - VKP-SPU 20:15  
5.kolo 17.10.2018
VKP-SPU - Slávia Bratislava 19:30  
6.kolo 23.10.2018
Šport club Bratislava - VKP-SPU 20:15  
6.kolo  
         
   
         
   
         
   
         
   
         
   
         
   
         
   
         
   
         

 

 
Kadeti - 1.liga - skupina sever
Poradie Družstvo Sety Body Výhry
1. Púchov 6:0 6 2
2. Myjava 6:3 5 2
1. VKP Bratislava 3:6 1 0
4. N.Mesto n.V. 0:6 0 0
1. kolo 30.9.2018
VKP Bratislava - Myjava 1:3 21,-21,-17,-22
VKP Bratislava - Myjava 2:3 11,21,-19,-21,-10
2. kolo 14.10.2018
N.Mesto n. V. - VKP Bratislava -:-  
N.Mesto n.V. - VKP Bratislava -:-  
3. kolo 28.10.2018
VKP Bratislava - Púchov -:-  
VKP Bratislava - Púchov -:-  
4. kolo 11.11.2018  
Myjava - VKP Bratislava -:-  
Myjava - VKP Bratislava -:-  
5. kolo 25.11.2018
VKP Bratislava - N.Mesto n.V. -:-  
VKP Bratislava - N.Mesto n.V. -:-  
6. kolo 02.12.2018
Púchov - VKP Bratislava -:-  
Púchov - VKP Bratislava -:-  
   
         
         
         
   
         
         
         

 

 
Starší žiaci
Poradie Družstvo Výhra Sety Body
1. VKP - SPU A 6 12:0 18
2. Komárno 4 8:4 12
3. VKP - SPU B 1 2:4 3
4. Hamuliakovo 1 2:11 2
5. Vráble 0 1:6 1
1. turnaj - Nitra (Vráble nehrajú)
29.9.2018
VKP - SPU A - Komárno 2:0 (14,20)
VKP - SPU A - VKP - SPU B
2:0 (9,18)
VKP - SPU A - Hamuliakovo
2:0 (9,6)
VKP - SPU B - Komárno
0:2 (-7,-10)
VKP - SPU B - Hamuliakovo 2:0 (22,11)
2. turnaj - Hamuliakovo (VKP SPU B nehrá)
13.10.2018
VKP - SPU A - Hamuliakovo 2:0 (9,14)
VKP - SPU A - Vráble 2:0 (6,13)
VKP - SPU A - Komárno 2:0 (14,15)
3. turnaj - Komárno ( Hamuliakovo nehrá)
27.10.2018
VKP - SPU A - Vráble
VKP - SPU A - VKP - SPU B
VKP - SPU A - Komárno
VKP - SPU B - Vráble
VKP - SPU B - Komárno
4. turnaj - Vráble (Komárno nehrá)
10.11.2018
VKP - SPU A - Vráble
VKP - SPU A - VKP - SPU B
VKP - SPU A - Hamuliakovo
VKP - SPU B
- Vráble
VKP - SPU B
- Hamuliakovo
5. turnaj - Bratislava (VKP SPU A nehrá)
17.11.2018
VKP - SPU B - Vráble
VKP - SPU B - Hamuliakovo
VKP - SPU B - Komárno
Nadstavbová časť 1.12.2018
 
UNITOP SOITRON RUCANOR KOMPAVA TPD Hummel Facebook stránka UNIQUA TASR
Bratislavský samosprávny kraj
Malovaný rovník
Malovaný rovník
Enitech
Nadacia SPP
Bratislava
 
Top! Top!