Home arrow Výsledky arrow 2017 / 2018
Friday, 15 December 2017
 
 
Ďaľšie články
Nákupom podpor VKP

120x300-a.jpg

Hľadáme talenty

Máte doma volejbaluchtivé
dieťa ?
Priveďte ho k nám !!!
0903 425 090
alebo
mailom

2017 / 2018
CHALLENGE CUP
Challenge cup - 2.kolo 22. a 29.11.2017
Kaposvar (HUN)
- VKP Nitra 2:3 -17,18,21-22,-12
VKP Nitra - Kaposvar 3:0 21,10,25
Challenge cup - 3.kolo 7. a 20.12.2017
VKP Nitra - Pyingo Ankara 1:3 -18,25,-15,-22
Pyingo Ankara - VKP Nitra 17:00 20.12.2017

 

 
EXTRALIGA - 1.časť

Por.

Družstvo

V 3

V 2

P 1

P 0

Sety

Body

Výhry

1. Prievidza 10 1 1 1 38:11 36 11
2. VKP Bystrina Nitra 10 1 - 2 35:11 32 11
3. Svidník 10 - 3 2 38:17 33 10
4. Prešov 9 - - 5 31:20 26 9
5. Košice 6 2 1 4 28:20 24 7
6. Myjava 5 2 - 6 23:24 19 5
7. Zvolen 2 1 1 9 11:36 9 3
8. Trenčín 2 - - 11 9:37 6 2
9. S.Ľubovňa 1 - 1 12 6:43 4 1
Pre umiestnenie v tabuľke je prvoradé kritérium počet víťazstiev.
1. kolo 23.9.2017
VKP Nitra - Košice 3:0 21,19,16
S.Ľubovňa - Prešov 0:3 -14,-13,-17
Trenčín - Svidník 0:3 -19,-23,-19
Myjava - Zvolen 3:2 -21,17,-21,12,9
Prievidza - voľno -:- --
2. kolo 30.9.2017
Zvolen - VKP Nitra 0:3 -16,-13,-18
Košice - S.Ľubovňa 3:0 22,17,9
Svidník - Myjava 3:0 21,20,20
Prievidza - Trenčín 3:0 15,16,20
Prešov - voľno -:-  
3. kolo 4.10.2017
VKP Nitra - Svidník 3:1 -22,18,17,22
Prešov - Košice 1:3 -16,-18,19,-18
Myjava - Prievidza 1:3 -13,23,-10,-20
S.Ľubovňa - Zvolen 2:3 19,-19,16,-19,-14
Trenčín - voľno -:- --
4. kolo 7.10.2017
VKP Nitra - Prievidza 3:0 24,20,21
Trenčín - Myjava 1:3 -20,23,-22,-14
Zvolen - Prešov 3:1 20,22,-17,22
Svidník - S.Ľubovňa 3:0 17,21,20
Košice - voľno -:-  
5. kolo 14.10.2017
VKP Nitra - Trenčín 3:0 11,16,35
Prešov - Svidník 3:2 -24,-18,16,23,11
S.Ľubovňa - Prievidza 0:3 -10,-17,-15
Košice - Zvolen 3:0 10,23,20
Myjava - voľno -:- --
6. kolo 18.10.2017
Myjava - VKP Nitra 1:3 -22,-16,22,-18
Trenčín - S.Ľubovňa 3:0 -17,21,19,19
Svidník - Košice 1:3 -18,15,-23,-22
Prievidza - Prešov 3:0 17,22,23
Zvolen - voľno -:- --
7. kolo 21.10.2017
VKP Nitra - voľno -:-  
Prešov - Trenčín 3:0 21,19,10
S.Ľubovňa - Myjava 0:3 -22,-20,-20
Košice - Prievidza 1:3 -21,21,-22,-16
Zvolen - Svidník 0:3 -20,-18,-21
8. kolo 28.10.2017
S.Ľuibovňa - VKP Nitra 0:3 -14,-12,-18
Košice - Trenčín 3:0 30,16,13
Prievidza - Zvolen 3:0 13,18,22
Prešov - Myjava 3:0 19,25,15
Svidník - voľno -:- --
9. kolo 4.11.2017
Prešov - VKP Nitra 2:3 32,-25,22,-11,-10
Svidník - Prievidza 2:3 -22,-21,25,19,-5
Zvolen - Trenčín 0:3 -19,-21,-25
Košice - Myjava 3:0 11,31,21
S.Ľubovňa - voľno -:- --
10. kolo 11.11.2017
Košice - VKP Nitra 1:3 17,-17,-21,-20
Prešov - S.Ľubovňa 3:0 21,20,18
Svidník - Trenčín 3:0 -17,-20,-18
Zvolen - Myjava 0:3 -12,-26,-22
Prievidza - voľno -:- --
11. kolo 17.11.2017
VKP Nitra - Zvolen 3:0 20,12,18
Trenčín - Prievidza 0:3 -17,-13,-19
S.Ľubovňa - Košice 0:3 -13,-21,-17
Myjava - Svidník 3:2 17,9,-19,-18,13
Prešov - voľno -:-  
12. kolo 19.11.2017
Svidník - VKP Nitra 1:3 17,-19,20,24
Prievidza - Myjava 3:0 14,14,21
Zvolen - S.Ľubovňa 3:0 11,21,13
Košice - Prešov 1:3 -23,-23-23,-22
Zvolen - voľno -:- --
13. kolo 25.11.2017
Prievidza - VKP Nitra 3:1 21,14,-18,29
Prešov - Zvolen 3:0 17,23,19
Myjava - Trenčín -:-  
S.Ľubovňa - Svidník 0:3 -16,-24,-14
Košice - voľno -:- -
14. kolo 2.12.2017
Trenčín - VKP Nitra 0:3 -26,-14,-20
Svidník - Prešov 3:0 18,23,23
Zvolen - Košice 0:3 -19,-21,-11
Prievidza - S.Ľubovňa 3:0 13,14,13
Myjava - voľno -:- --
15. kolo 6.12.2017
VKP Nitra - Myjava 18.00 10.12.
S.Ľubovňa - Trenčín 3:1 20,15,-16,19
Prešov - Prievidza 3:2 -28,23,17,-15,13
Košice - Svidník 1:3 -21,12,-21,-30
Zvolen - voľno -:- -
16. kolo 9.12.2017
voľno - VKP Nitra -:-  
Trenčín - Prešov -:-  
Svidník - Zvolen -:-  
Prievidza - Košice -:-  
Myjava - S.Ľubovňa -:- -
17. kolo 16.12.2017
S.Ľubovňa - VKP Nitra 17:00  
Zvolen - Prievidza -:-  
Prešov - Myjava -:-  
Trenčín - Košice -:-  
Svidník - voľno -:- -
18. kolo 20.12.2017
VKP Nitra - Prešov 18.00  
Prievidza - Svidník -:-  
Trenčín - Zvolen -:-  
Myjava - Košice -:-  
S.Ľubovňa - voľno -:- -

 

 
MEVZA cup

MEVZA cup 2017

 
Memoriál ing. Kováčika
11.ročník Memoriálu ing. Kováčika - 8. - 9. september 2017
VKP Nitra - Slovensko jun. 3:0 14,20,13
Košice - Aich Dob (AUT) 3:0 10,20,20
VKP Nitra - Košice 3:0 10,20,20
Slovensko jun. - Aich Dob 1:3 -20,32,-20,18
Slovensko jun. - Košice 1:3 -21,-20,20,-19
VKP Nitra - Aich Dob 2:3 -19,23,-22,20,-12

TABUĽKA SKUPINY

  Družstvo Výhry Prehry Sety Body
1. VKP Nitra 2 1 8:3 7
2. Košice 2 1 6:4 6
3. Aich Dob 2 1 6:6 5
4. Slovensko jun. - 3 2:9 0

 

 
Muži B (skôr juniori) - 1.liga
Poradie Družstvo Výhra Sety Body
1. Žilina 13 40:16 37
2. Komárno 12 39:15 36
3. N.Mesto n.V. 12 39:15 34
8. Komjatice 8 29:23 24
4. VKP Nitra B
8 27:23 23
5. Revúca 7 28:22 23
4. VKP Nitra B
8 26:17 23
6. VKP Bratislava B 7 25:24 23
7. Trnava 7 23:32 18
9. Trenčín B 6 26:31 21
10. B.Bystrica 0 10:42 1
11. Prievidza B 0 5:48 0
1.kolo 23.9.2017
B.Bystrica - VKP Bratislava B
1:3 -22,-20,18,-24
B.Bystrica - VKP Bratislava B
0:3 -16,-19,-12
Trenčín B - VKP Nitra B 0:3
-14,-20,-23
Trenčín B - VKP Nitra B 0:3
-12,-13,-16
2.kolo 30.9.2017
VKP Bratislava B - Trenčín B 0:3 -14,-15,-9
VKP Bratislava B - Trenčín B 0:3 -16,-11,-10
VKP Nitra B - Prievidza B 3:0 17,26,23
VKP Nitra B - Prievidza B 3:1 19,-16,22,24
3.kolo 7.10.2017
Prievidza - VKP Bratislava B 0:3 -20,-14,-23
Prievidza - VKP Bratislava B 0:3 -17,24,-11
Revúca - VKP Nitra B 3:0 20,25,19
Revúca - VKP Nitra B 3:0 20,20,15
4.kolo 14.10.2017
VKP Bratislava B - Revúca 3:1 -19,19,14,17
VKP Bratislava B - Revúca 3:1 17,-19,20,21
5.kolo 21.10.2017
VKP Nitra B   VKP Bratislava B 3:0 13,20,21
VKP Nitra B   VKP Bratislava B 3:2 -24,-18,16,17,12
6.kolo

28.10.2017

Trnava - VKP Nitra B 2:3
19,-12,22,-23,-16
Trnava - VKP Nitra B 0:3
-12,-20,-23
7.kolo

4.11.2017

VKP Bratislava B - Trnava 2:3 22,-15,-18,20,-11
VKP Bratislava B - Trnava 3:0 24,14,18
VKP Nitra B - Žilina 2:3 16,-22,19,-18,-12
VKP Nitra B - Žilina 0:3 -21,-20,-24
8.kolo

11.11.2017

Žilina - VKP Bratislava B 3:0 17,16,14
Žilina - VKP Bratislava B 3:0 22,23,19
N.Mesto n. V. - VKP Nitra B 3:0 14,20,22
N.Mesto n.V. - VKP Nitra B 3:1
23,16,-24,19
9.kolo

18.11.2017

VKP Bratislava B - N.Mesto n.V. -:-  
VKP Bratislava B - N.Mesto n.V. -:-  
VKP Nitra B - Komjatice -:-  
VKP Nitra B - Komjatice -:-  
10.kolo

2.12.2017

ŠK Komjatice B - VKP Bratislava B -:-  
ŠK Komjatice B - VKP Bratislava B -:-  
Komárno - VKP Nitra B -:-  
Komárno - VKP Nitra B -:-  
11.kolo

9.12.2017

VKP Bratislava B - Komárno -:-  
VKP Bratislava B - Komárno -:-  
VKP Nitra B - Banská Bystrica -:-  
VKP Nitra B - Banská Bystrica -:-  
12.kolo

16.12.2017

VKP Bratislava B - Banská Bystrica -:-  
VKP Bratislava B - Banská Bystrica -:-  
VKP Nitra B - Trenčín B -:-  
VKP Nitra B - Trenčín B -:-  
13.kolo

13.1.2018

Trenčín B - VKP Bratislava B -:-  
Trenčín B - VKP Bratislava B -:-  
Prievidza B - VKP Nitra B -:-  
Prievidza B - VKP Nitra B -:-  
14.kolo 20.1.2018
VKP Bratislava B - Prievidza -:-  
VKP Bratislava B - Prievidza -:-  
VKP Nitra B - Revúca -:-  
VKP Nitra B - Revúca -:-  
15.kolo 27.1.2018
Revúca - VKP Bratislava B -:-  
Revúca - VKP Bratislava B -:-  
16.kolo 3.2.2018
VKP Bratislava B   VKP Nitra B --  
VKP Bratislava B   VKP Nitra B --  
17.kolo

10.2.2018

VKP Bratislava B - volno -:-  
VKP Bratislava B - volno -:-  
VKP Nitra B - Trnava -:-  
VKP Nitra B - Trnava -:-  
18.kolo

17.2.2018

Trnava - VKP Bratislava B -:-  
Trnava - VKP Bratislava B -:-  
Žilina - VKP Nitra B -:-  
Žilina - VKP Nitra B -:-  
19.kolo

3.3.2018

VKP Bratislava B - Žilina -:-  
VKP Bratislava B - Žilina -:-  
VKP Nitra B - N.Mesto n. V. -:-  
VKP Nitra B - N.Mesto n. V. -:-  
20.kolo

10.3.2018

N.Mesto n.V. - VKP Bratislava B -:-  
N.Mesto n.V. - VKP Bratislava B -:-  
Komjatice - VKP Nitra B -:-  
Komjatice - VKP Nitra B -:-  
21.kolo

17.3.2018

VKP Bratislava B - Komjatice B -:-  
VKP Bratislava B - Komjatice B -:-  
VKP Nitra B - Komárno -:-  
VKP Nitra B - Komárno -:-  
22.kolo

24.3.2018

Komárno - VKP Bratislava B -:-  
Komárno - VKP Bratislava B -:-  
Banská Bystrica - VKP Nitra B -:-  
Banská Bystrica - VKP Nitra B -:-  

 

 
BVL
www.bvl.sk  
Poradie Družstvo Výhra Prehra Sety Body
1. STU Bratislava 7 0 21:2 14
2. Slávia Bratislava 5 2 16:8 12
3. Patrónka 5 2 16:9 12
4. SC Bratislava 4 3 16:12 11
5. VKP Bratislava 3 5 12:18 11
6. Vajnory 2 5 9:18 9
7. ELF 2 5 8:18 9
8. Pezinok 1 7 9:22 9
1.kolo 25.9.2017
Pezinok - VKP Bratislava 3:1 22, -21, 22 , 25
2.kolo 4.10.2017
VKP Bratislava - Patrónka 1:3 -20,23,-20,-18
3. kolo 10.10.2017
Lokomotíva - VKP Bratislava 1:3 22,-20,-14,-21
4. kolo 19.10.2017
VK STU - VKP Bratislava 3:0 17,19,19
5. kolo 25.10.2017
VKP Bratislava - SC Bratislava 3:1 22,22,-19,21
6. kolo 9.11.2017
VK Slávia - VKP Bratislava 3:0 11,11,30
7. kolo 15.11.2017
VKP Bratislava - ELF 1:3 -18,-17,15, -15
8. kolo 22.11.2017
VKP Bratislava - VTC Pezinok 3:1 17,25,-23,16
9. kolo 30.11.2017
Patrónka - VKP Bratislava -:- 0,0,0
10. kolo 6.12.2017
VKP Bratislava - Lokomotíva -:- 0,0,0
11. kolo 13.12.2017
VKP Bratislava - VK STU -:- 0,0,0
12. kolo 12.1.2018
SC Bratislava - VKP Bratislava -:- 0,0,0
13. kolo 17.1.2018
VKP Bratisalva - VK Slávia -:- 0,0,0
14. kolo 19.10.2017
ELF - VKP Bratislava -:- 0,0,0
Play off  
         

 

 
Juniori

TABUĽKA

  Družstvo Výhry Prehry SETY BODY
1. Trenčín        
2. VKP Bratislava        
3. N.Mesto n.V.        
4. VKP Nitra        
5. Prievidza        
6. Trnava        
1.turnaj 1.ligy juniorov 17. - 19. november 2017 - N.Mesto
VKP Bratislava B - Trnava 1:3  
VKP Bratislava B - Prievidza    
VKP Bratislava B - Trenčín    
VKP Bratislava B - N.Mesto    
VKP Bratislava B - VKP Nitra    
VKP Nitra - Prievidza 3:0 9,11,15
VKP Nitra - N.Mesto n.V.    
VKP Nitra - Trnava    
VKP Nitra - Trenčín    
 
Kadeti - 1.liga - skupina západ
Poradie
Družstvo sety výhry
1. VKP Nitra    
2. N.Mesto n.V.   0
3. VKP Bratislava   0
4. Púchov   0
5. Trnava   0
6. Komárno   0
systém set = bod
1. turnaj - Trnava
22.10. 2017
VKP Bratislava - N.Mesto    
VKP Bratislava - Komárno    
VKP Bratislava - Trnava    
VKP Bratislava - VKP Nitra    
VKP Nitra - N.Mesto n.V    
VKP Nitra - Komárno    
VKP Nitra - Trnava    
2.turnaj - Nitra
26.11.2017
VKP Bratislava - N.Mesto n.V    
VKP Bratislava - Komárno    
VKP Bratislava - Púchov    
VKP Bratislava - VKP Nitra    
VKP Nitra - Púchov    
VKP Nitra - Komárno    
VKP Nitra - N.Mesto n.V    
3.turnaj - Komárno
21.01.2018
VKP Bratislava - Trnava    
VKP Bratislava - Komárno    
VKP Bratislava - Púchov    
VKP Bratislava - N.Mesto n.V    
4.turnaj - N.Mesto n. Váhom
18.02.2018
VKP Bratislava - Trnava    
VKP Bratislava - Púchov    
VKP Bratislava - N.Mesto n. Váhom    
VKP Bratislava - VKP Nitra    
VKP Nitra - Tnava    
VKP Nitra - Púchov    
VKP Nitra - N.Mesto n. Váhom    
5.turnaj - Bratislava
25.3.2018
VKP Bratislava - Trnava    
VKP Bratislava - Púchov    
VKP Bratislava - Komárno    
VKP Bratislava - VKP Nitra    
VKP Nitra - Trnava    
VKP Nitra - Púchov    
VKP Nitra - Komárno    
6.turnaj - Púchov
06.5.2018
VKP Nitra - Trnava :  
VKP Nitra - Púchov :  
VKP Nitra - Komárno :  
VKP Nitra - N.Mesto n.Váhom :  

 

 
Starší žiaci
Poradie Družstvo Výhra Sety Body
1. Komárno 9    
2. VKP Bratislava
6    
3. VKP Nitra
3    
4. Senec 0    
1. turnaj - Komárno
14.10.2017
VKP A - Senec 2:0 18,20
VKP A - VKP NT 2:0 11,24
VKP B - Komárno
1:2 -23,22,-11
2. turnaj - Senec
4.11.2017
VKP A - Senec 2:0 14,15
VKP A - VKP NT 2:0 10,22
VKP B - Komárno
0:2 -14,-19
3. turnaj - Bratislava
17.11.2017
VKP A - Senec 2:0 15,9
VKP A - VKP NT 2:1 19,-25,15
VKP B - Komárno
0:2 -20,-20
4. turnaj - Nitra 2.12.2017
VKP A - Senec    
VKP A - VKP NT    
VKP B - Komárno
   
 
Juniorky
Poradie Družstvo Sety Body
Výhry
1.        
2.        
3.        
4.        
5.        
6.        
7.        
8.        
9.        
Majstrovstvá Bratislavy kadetiek / 2.liga junioriek
2017 - 2018
Dráčik B - VKP Bratislava 2:3 21,-20,15,-13,-9
VKP Bratislava - Bilíkova A 0:3 -17,-17,-15
Dráčik C - VKP Bratislava 0:3 -16,-18,-11
VKP Bratislava - Pezinok 3:0 18,14,22
Vivus A - VKP Bratislava 3:0
17,15,14
VKP Bratislava - IMA BA 3:2
-17,21,15,-16,11
Vivus B - VKP Bratislava 16:30
24.11.
VKP Bratislava - Bilíkova B 17:00 1.12.
Bilíkova B - VKP Bratislava 18:00 6.12.
Vivus B - juniorky - VKP Bratislava 18:00 13.12.
VKP Bratislava - Dráčik A 17:00 22.12.
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

 
UNITOP SOITRON RUCANOR KOMPAVA TPD Hummel Facebook stránka UNIQUA TASR
Bratislavský samosprávny kraj
Malovaný rovník
Malovaný rovník
Enitech
Nadacia SPP
Bratislava
 
Top! Top!