Home arrow Výsledky arrow 2016 / 2017
Wednesday, 26 April 2017
 
 
2016 / 2017
PLAY OFF - finále
PLAY OFF - FINÁLE - na šyri víťazstvá od 15.apríla 2017
VKP Nitra (1.) 1:0 Prievidza (3.) 3:0 18,23,11
VKP Nitra 2:0 Prievidza 3:0 23,20,22
Prievidza 1:2 VKP Nitra 3:2 -22,19,21,-23,12
Prievidza 2:2 VKP Nitra 3:0 17,23,23
VKP Nitra 2:2 Prievidza 18:00 štvrtok
Prievidza -:- VKP Nitra -:- nedeľa
VKP Nitra -:- Prievidza -:- streda
PLAY OFF - 1/2 FINÁLE - na tri víťazstvá od 25. marca 2017
VKP Nitra (1.) 0:0 Košice (4.) 3:1 20,-21,14,18
Košice 0:2 VKP Nitra 0:3 -20,-22,-23
VKP Nitra 3:0 Košice 3:0 23,12,18
Prešov (2.) 1:0 Prievidza (3.) 3:2 -13,20,20,-19,11
Prievidza 1:1 Prešov 3:1 -29,21,14,19
Prešov 1:2 Prievidza 2:3 21,-21,-19,16,-12
Prievidza 3:1 Prešov 3:1 -23,18,26,25
PLAY OFF - 1/4 FINÁLE - na dve víťazstvá 11., 18., 22. marec 2017
VKP Nitra (1.) 1:0 Trenčín (8.) 3:0 23,19,21
Trenčín 0:2 VKP Nitra 0:3 -17,-20,-18
Prešov (2.) 1:0 Svidník (7.) 3:0 17,17,19
Svidník 0:2 Prešov 0:3 -17,-17,13,-16
Prieividza (3.) 1:0 Myjava (6.) 3:0 17,14,22
Myjava 0:2 Prievidza 1:3 -29,19,-15,-18
Košice (4.) 1:0 Komárno (5.) 3:1 21,-18,17,21
Komárno 1:1 Košice 3:0 19,17,12
Košice 2:1 Komárno 3:2 -22,-19,15,19,10

 

 
EXTRALIGA - 2.časť

Por.

Družstvo

V 3

V 2

P 1

P 0

Sety

Body

Výhry

1. VKP Bystrina Nitra 21 1 1 1 69:14 66 22
2. Prešov 15 1 4 4 59:30 51 16
3. Prievidza 14 2 2 6 53:32 48 16
4. Košice 8 8 - 8 48:44 40 16
5. SK Komárno 7 1 3 13 35:54 29 8
***************** skupina 6. - 9. ***************
6. Myjava 12 - 2 8 43:33 38 12
7. Svidník 8 1 3 10 37:44 28 9
8. Trenčín 1 2 2 17 18:62 9 3
9. S.Ľubovňa - 2 2 18 15:64 6 2
Pre umiestnenie v tabuľke je prvoradé kritérium počet víťazstiev
1. kolo 7.1.2017
VKP Nitra - Prešov 3:1 13,-19,14,17
Komárno - Prievidza 0:3 -23,-22,-25
Košice - voľno -:- --
2.kolo 14.1.2017
VKP Nitra - Prievidza 3:0 19,23,15
Košice - Komárno 3:2 20,-17,23,-22,10
Prešov - voľno -:- --
3.kolo 15.1.2017
VKP Nitra - Košice 3:0 24,18,20
Prešov - Prievidza 3:0 22,22,20
Komárno - voľno -:- --
4.kolo 21.1.2017
Komárno - VKP Nitra 1:3 -23,-19,24,-22
Košice - Prešov 3:2 -18,21,-20,19,10
Prievidza - voľno -:- --
5.kolo 28.1.2017
VKP Nitra - voľno -:- --
Prešov - Komárno 3:0 23,22,25
Prievidza - Košice 3:0 23,21,22
6.kolo 4.2.2017
Prešov - VKP Nitra 3:1 23, -21, 19, 21
Prievidza - Komárno 3:1 21,23,-21,22
Košice - voľno -:- --
7.kolo 18.2.2017
Prievidza - VKP Nitra 3:2 -18,-19,16,19,13
Komárno - Košice 2:3 -22,19,25,-22,-11
Prešov - voľno -:- --
8.kolo 25.2.2017
Košice - VKP Nitra 0:3 -17,-25,-22
Prievidza - Prešov 3:0 14,16,20
Komárno - voľno -:- --
9.kolo 26.2.2017
VKP Nitra - Komárno 3:0 16,19,17
Prešov - Košice 2:3 19,-17,23,-18,-9
Prievidza - voľno -:- --
10.kolo 4.3.2017
VKP Nitra - voľno 18:00 --
Komárno - Prešov 1:3 -19,-22,23,-24
Košice - Prievidza 3:2 -27,21,-23,19,12

 

 
EXTRALIGA - 1.časť

Por.

Družstvo

V 3

V 2

P 1

P 0

Sety

Body

Výhry

1. VKP Bystrina Nitra 15 1 - - 48:6 47 16
2. Prešov 11 1 2 2 42:16 37 12
3. Prievidza 10 1 1 4 36:20 33 11
4. Košice 10 1 - 5 33:25 30 11
5. SK Komárno 7 1 1 7 28:29 24 8
6. Myjava 6 - 2 8 25:32 20 6
7. Myjava 6 - 2 8 25:32 20 6
8. Trenčín 1 1 1 13 13:45 6 2
9. S.Ľubovňa - 1 - 15 7:47 2 1
Pre umiestnenie v tabuľke je prvoradé kritérium počet víťazstiev.
1. kolo 15.10.2016
Prešov - VKP Nitra
1:3 17,-16,-18,-21
Komárno - Svidník (Gera) 3:0 20,9,19
Preividza - Trenčín 3:0 11,22,13
Košice - S.Ľubovňa 3:0 15,19,18
Myjava - voľno -:- --
2. kolo 16.10.2016
VKP Nitra - voľno -:- --
Svidník (Gera) - Košice 1:3 -21,-23,18,-13
Trenčín - Komárno 1:3 22,-19,-16,-20
S.Ľubovňa - Prešov 0:3 -7,-21,-14
Myjava - Prievidza 0:3 -18,-17,-20
3. kolo 22.10.2016
VKP Nitra - S.Ľubovňa 3:0 18,13,16
Prešov - Svidník (Gera) 3:0 19,20,19
Komárno - Myjava 3:1 -18,16,21,23
Košice - Trenčín 3:0 8,16,22
Prievidza - voľno -:- --
4. kolo 23.10.2016
Svidník (Gera) - VKP Nitra 2:3 24,-10,23,-10,-9
Trenčín - Prešov 1:3 -11,-15,20,-21
Myjava - Košice 2:3 -23,-22,18,25,-7
Preividza - Komárno 3:0 14,20,21
S.Ľubovňa - voľno -:-  
5. kolo 29.10.2016
VKP Nitra - Trenčín 3:0 19,17,17
Prešov - Myjava 3:0 23,22,19
S.Ľubovňa - Svidník (Gera) 0:3 -19,-22,-22
Košice - Preividza 3:1 20,-26,21,18
Komárno - voľno -:- --
6. kolo 30.10.2016
Myjava - VKP Nitra 0:3 -17,-18,-20
S.Ľubovňa - Trenčín 1:3 -22,23,-20,-23
Komárno - Košice 3:0 19,15,22
Prievidza - Prešov 0:3 -29,-21,-28
Svidník - voľno -:- --
7. kolo 5.11.2016
VKP Nitra - Prievidza 3:0 21,19,18
Prešov - Komárno 3:0 18,17,14
S.Ľubovňa - Myjava 0:3 -18,-18,-13
Svidník (Gera) - Trenčín 3:0 12,12,18,
Košice - voľno -:- --
8. kolo 6.11.2016
Komárno - VKP Nitra 1:3 -23,17,-13,-23
Myjava - Svidník (Gera) 3:1 16,-20,23,18
Prievidza - S.Ľubovňa 3:0 15,14,13
Košice - Prešov 0:3 -23,-19,-14
Trenčín - voľno -:- --
9. kolo 12.11.2016
Košice - VKP Nitra 0:3 -14,-18,-13
Trenčín - Myjava 1:3 -19,-12,23,-20
Prievidza - Svidník (Gera) 3:1 -31,11,19,20
Komárno - S.Ľubovňa 3:0 19,21,12
Prešov - voľno -:- --
10. kolo 19.11.2016
VKP Nitra - Prešov 3:1 -23,17,15,14
Trenčín - Prievidza 0:3 -21,-21,-20
Svidník (Gera) - Komárno 3:2 -19,-22,22,23,12
S.Ľubovňa - Košice 1:3 -20,-21,18,-16
Myjava - voľno -:- --
11. kolo 20.11.2016
VKP Nitra - voľno -:- --
Komárno - Trenčín 3:1 -24,11,21,17
Prievidza - Myjava 3:1 20,-22,23,19
Košice - Svidník (Gera) 3:1 -23,22,22,24
Prešov - S.Ľubovňa3 3:0 21,18,17
12. kolo 26.11.2016
S.Ľubovňa - VKP Nitra 0:3 15,-25,-16
Trenčín - Košice 0:3 -16,-23,-22
Svidník (Gera) - Prešov 2:3 -26,-22,19,20,-9
Myjava - Komárno 3:0 20,15,16
Preividza - voľno -:- --
13. kolo 27.11.2016
VKP Nitra - Svidník (Gera) 3:0 12,16,14
Komárno - Prievidza 3:2 -21,22,-23,18,11
Prešov - Trenčín 3:0 22,-22,21,17
Košice - Myjava 3:2 -20,22,24,-19,11
S.Ľubovňa - voľno -:- -
14. kolo 3.12.2016
Trenčín - VKP Nitra 0:3 -21,-11,-17
Svidník (Gera) - S.Ľubovňa 3:0 14,13,19
Prievidza - Košice 3:0 24,21,21
Myjava - Prešov 0:3 -23,-21,-20
Komárno - voľno -:- --
15. kolo 4.12.2016
VKP Nitra - Myjava 3:0 19,26,22
Trenčín - S.Ľubovňa 2:3 -22,16,17,-19,-9
Prešov - Prievidza 2:3 26,-24,18,-20,-13
Košice - Komárno 3:0 23,26,18
Svidník - voľno -:- -
16. kolo 10.12.2016
Prievidza - VKP Nitra 0:3 -13,-21,-15
Trenčín - Svidník (Gera) 3:2 18,25,-21,-22,11
Komárno - Prešov 0:3 -23,-19,-22
Myjava - S.Ľubovńa 3:0 8,13,20
Košice - voľno -:- -
17. kolo 11.12.2016
VKP Nitra - Komárno 3:1 15,-23,9,17
S.Ľubovňa - Prievidza 1:3 23,-20,-12;-42
Prešov - Košice 2:3 -20,22,23,-25,-12
Svidník (Gera) - Myjava 3:1 -15,21,23,20
Trenčín - voľno -:- -
18. kolo 17.12.2016
VKP Nitra - Košice 3:0 14,16,14
Svidník (Gera) - Prievidza 0:3 -8,-23,-13
Myjava - Trenčín 3:0 18,15,15
S.Ľubovňa - Komárno 1:3 -18,-19,26,-20
Prešov - voľno -:- -

 

 
MEVZA cup


MEVZA cup 2016

 
SLOVENSKÝ POHÁR
Finále - Stará Ľubovňa 12.2.2017
VKP Nitra - Prešov 1:3 21,-19,-21,-22
Semifinále - Stará Ľubovňa 11.2.2017
VKP Nitra - Komárno 3:0 19,21,25
Prešov - Prievidza 3:2 16,-21,17,-17,12
1/4 finále 25.1. - 1.2.2017
Komárno - Košice 3:1 16,21,-25,17
Košice - Komárno 1:3 -25,22,-31,-18
Myjava - Prievidza 1:3 -22, 20, -21, -20
Prievidza - Myjava 3:1 28,-24,25,22

 

 
Memoriál ing. Kováčika - 10.ročník
10.ročník Memoriálu ing. Kováčika - 15. - 16. september 2016
VKP Nitra - Brno 3:2 -20,19,-26,22,14
Košice - Aich Dob (AUT) 1:3 -20,-24,26,-19
VKP Nitra - Košice 3:0 16,18,17
Brno - Aich Dob 2:3 19,21,-21,-18,-7
Brno - Košice 3:2 19,-23,-21,19,12
VKP Nitra - Aich Dob 3:1 -20,22,21,16

TABUĽKA:SKUPINY

  Družstvo Výhry Prehry Sety Body
1. VKP Nitra 3 - 9:3 8
2. Aich Dob 2 1 7:4 5
3. Brno 1 2 7:8 4
4. Košice - 3 3:9 1

Najlepší nahrávač: Reiner (Aich Dob)

Najlepší blokár: Pražák (Brno)

Najlepší hráč turnaja: Malina (VKP Nitra)

 
Muži B - 1.liga - 2.miesto
Poradie Družstvo Výhra Prehra Sety Body
1. Zvolen 39 5 124:28 116
2. VKP Bratislava B 35 9 116:42 103
3. Komárno B 33 11 109:49 101
4. Revúca 30 14 103:55 91
5. N.Mesto n.V. 30 14 105:61 91
6. Nitra B 22 22 85:78 67
7. Trenčín B 19 25 66:84 56
8. N.Mesto B 18 26 64:92 52
9. Komjatice 16 28 63:97 46
10. Prievidza B 11 33 46:108 34
11. B.Bystrica 10 34 42:107 30
12. Trnava 1 43 9:131 3
1.kolo 24.9.2016
Revúca - VKP Bratislava B 1:3 -20,-22,28,-20
Revúca - VKP Bratislava B 0:3 -20,-20,-21
2.kolo 1.10.2016
VKP Bratislava B - B.Bystrica 3:0 19,15,10
VKP Bratislava B - B.Bystrica 3:0 15,20,19
3.kolo 8.10.2016
Trenčín - VKP Bratislava B 3:1
-27,18,15,18
Trenčín - VKP Bratislava B 1:3
23,-24,-18,-17
4.kolo 15.10.2016
VKP Bratislava B - Nitra B 3:0 11,18,18
VKP Bratislava B - Nitra B 3:0 20,17,20
5.kolo 23.10.2016
VKP Bratislava B - N.Mesto B 3:0 21,20,19
VKP Bratislava B - N.Mesto B 3:0 23,12,20
6.kolo 29.10.2016
VKP Bratislava B - Zvolen 1:3 -16,-14,22,-16
VKP Bratislava B - Zvolen 3:2 -15,24,23,-22,12
7.kolo 6.11.2016
Komjatice - VKP Bratislava B 0:3
-23,-20,-13
Komjatice - VKP Bratislava B 0:3
-23,-18,-17
8.kolo 12.11.2016
Prievidza - VKP Bratislava B 2:3
22,-20,19,-19,-7
Prievidza - VKP Bratislava B 1:3
21,-16,-14,-18
9.kolo 19.11.2016
VKP Bratislava B - Trnava 3:0 17,11,14
VKP Bratislava B - Trnava 3:0 23,15,12
10.kolo 4.12.2016
N.Mesto A - VKP Bratislava B 3:1
24,18,-28,18
N.Mesto A - VKP Bratislava B 0:3 -23,-23,-17
11.kolo 10.12.2016
VKP Bratislava B - Komárno B 2:3 23,-21,-15,12,-15
VKP Bratislava B - Komárno B 1:3
-23,21,-19,-18
12.kolo 17.12.2016
VKP Bratislava B - Revúca 3:2 21,-21,16,-21,12
VKP Bratislava B - Revúca 3:1 -18,23,19,19
13.kolo 14.1. 2017
B.Bystrica - VKP Bratislava B 0:3 -19,-19,-13
B.Bystrica - VKP Bratislava B 0:3 -11,-21,-10
14.kolo 21.1.2017
VKP Bratislava B - Trenčín 3:0 15,13,13
VKP Bratislava B - Trenčín 3:0 18,16,19
15.kolo 28.1.2017
Nitra B - VKP Bratislava B 1:3 21,-14,-19,-12
Nitra B - VKP Bratislava B 2:3 20,16,-13,-24,-12
16.kolo 5.2.2017
N.Mesto B - VKP Bratislava B 3:1
18,18,-24,25
N.Mesto B - VKP Bratislava B 0:3 -25,-23,-16
17.kolo 18.2.2017
Zvolen - VKP Bratislava B 3:1
-21,14,13,24
Zvolen - VKP Bratislava B 3:2
-21,14,-17,16,7
18.kolo 25.2.2017
VKP Bratislava B - Komjatice 3:0 18,10,14
VKP Bratislava B - Komjatice 3:0 16,16,13
19.kolo 11.3.2017
VKP Bratislava B - Prievidza B 3:0 14,19,22
VKP Bratislava B - Prievidza B 3:0 20,13,16
20.kolo 19.3.2017
Trnava - VKP Bratislava B 0:3 -17,-22,-17
Trnava - VKP Bratislava B 0:3 -21,-17,-13
21.kolo 25.3.2017
VKP Bratislava B - N.Mesto A 3:1 16,21,-21,13
VKP Bratislava B - N.Mesto A 3:0 23,17,17
22.kolo 1.4.2017
Komárno B - VKP Bratislava B 3:1
19,-14,22,22
Komárno B - VKP Bratislava B 1:3
-18,-20,20,-18

 

 
BVL
www.volejbalvbratislave.sk  
Poradie Družstvo Výhra Prehra Sety Body
1. STU BA 18 2 57:17 38
2. Patrónka 18 2 56:19 38
3. VKP Bratislava 11 9 42:33 31
4. SC Bratislava 10 11 42:40 31
5. Lokomotíva Bratislava 9 11 36:39 29
6. Pezinok 4 16 19:52 24
7. ELF 1 20 8:60 22
1.kolo 29.9.2016
VKP Bratislava - volno    
2.kolo 5.10.2016
VKP Bratislava - Lokomotíva 3:0 21,16,23
3. kolo 12.10.2016
ELF - VKP Bratislava 0:3 -26,-23,-13
4. kolo 18.10.2016
SC Bratislava - VKP Bratislava 2:3 16,17, -21,-17,-10
5. kolo 27.10.2016
Patrónka - VKP Bratislava 3:1 27,14,-16,20
6. kolo 2.11.2016
VKP Bratislava - STU 2:3 19,16,-21,-24,-5
7.kolo 9.11.2016
VKP Bratislava - Pezinok 3:0 17,15,12
8. kolo 16.11.2016
VKP Bratislava - volno -:-  
9. kolo 22.11.2016
Lokomotíva - VKP Bratislava 3:0 22,20,20
10. kolo 30.11.2016
VKP Bratislava - Elf 3:0 18,18,12
11. kolo 7.12.2016
VKP Bratislava - SC Bratislava 3:0 29,21,19
12. kolo 14.12.2016
VKP Bratislava - Patrónka 1:3 -16,-17,21,-18
13. kolo 12.1.2017
STU - VKP Bratislava 3:1 16,21,-21,23
14. kolo 16.1.2017
Pezinok - VKP Bratislava 3:1 22, -17, 21, 20
15.kolo 25.1.2017
VKP Bratislava - volno    
16.kolo 1.2.2017
VKP Bratislava - Lokomotíva 3:2 -22,-18,23,34,13
17. kolo 8.2.2017
ELF - VKP Bratislava 1:3 23,-20,-12,-21
18. kolo 14.2.2017
SC Bratislava - VKP Bratislava 3:2 21,-25,-19,23,11
19. kolo 2.3.2017
Patrónka - VKP Bratislava 3:1 -17,22,21,18
20. kolo 8.3.2017
VKP Bratislava - STU 0:3 -9,-18,-,19
21.kolo 15.3.2017
VKP Bratislava - Pezinok 3:0 24,9,20
22. kolo 22.3.2017
VKP Bratislava - volno -:-  
23. kolo 28.3.2017
Loomotíva - VKP Bratislava 0:3 -18,-19,-17
24. kolo 5.4.2017
VKP Bratislava - Elf 3:0 -22,17,19,19
25. kolo 19.4.2017
VKP Bratislava - SC Bratislava -:- --
26. kolo 26.4.2017
VKP Bratislava - Patrónka -:- --
27. kolo 4.5.2017
STU - VKP Bratislava -:- --
28. kolo 8.5.2017
Pezinok - VKP Bratislava -:- --

 

 
Juniori

TABUĽKA

  Družstvo Výhry Prehry SETY BODY
1. Trenčín 9 1    
2. VKP Bratislava 8 2    
3. N.Mesto n.V. 7 3    
4. Nitra 5 5    
5. Komárno 1 9    
6. Trnava 1 9    
1.turnaj 1.ligy juniorov 26. - 27. november 2016 - N.Mesto
VKP Bratislava - Trnava 3:0 12,17,21
VKP Bratislava - N.Mesto 1:3 -22,20,-21,-21
VKP Bratislava - Komárno 3:0 16,15,15
VKP Bratislava - Trenčín 2:3 -23,23,-23,15,-11
VKP Bratislava - Nitra 3:0 17,22,13
2.turnaj 1.ligy juniorov 4. - 5. marec 2017 - Pezinok
VKP Bratislava - Trnava 3:0 12,9,20
VKP Bratislava - Nitra 3::0 23,17,22
VKP Bratislava - Trenčín 3:0
-11,-18,-23
VKP Bratislava - N.Mesto 3:1 22,-11,16,19
VKP Bratislava - Komárno 3:0 neprišli

Zobrazuje sa IMG-20170305-WA0005.jpeg

Dr. Somora, Dvoran, Večeřa, Šíma, Stríž, Mačuha, Kosek, Krajčík, Čizmazia, Tiňo
dole Jalovecký, Jakubík, Senko, Hrtús, Magnusssssson

 
Kadeti - 1.liga - skupina západ
Poradie Družstvo Lopty Body
1. Nitra 1137:823 40
2. N.Mesto n.V. 872:587 29
3. VKP Bratislava 865:606 27
4. Myjava 888:1038 17
5. Trnava 543:885 5
6. Komárno 531:897 2
systém set = bod
1. turnaj - Nitra
2.10. 2016
VKP Bratislava - N.Mesto 1:2
-21,21,-24
VKP Bratislava - Nitra 1:2
14,-18,-20
VKP Bratislava - Trnava 3:0 9,15,16
VKP Bratislava - Myjava 3:0 3,15,13
2.turnaj - Myjava 2016
VKP Bratislava - volno    
3.turnaj - Trnava
21.01.2017
VKP Bratislava - Trnava 3:0 13,9,10
VKP Bratislava - Komárno 3:0 9,14,8
VKP Bratislava - Myjava 3:0 16,17,10
VKP Bratislava - Nitra 1:2 18,-21,-23
4.turnaj - N.Mesto
19.02.2017
VKP Bratislava - Nitra 1:2
18,-23,-21
VKP Bratislava - Myjava 3:0 20,14,19
VKP Bratislava - Komárno 3:0 10,11,19
VKP Bratislava - N.Mesto 2:1
20,-19,19
5.turnaj - Komárno 19.3.2017
VKP Bratislava -      
VKP Bratislava -      
VKP Bratislava -      
VKP Bratislava -      
VKP Bratislava -      
6.turnaj - Bratislava 06.5.2017
VKP Bratislava -   :  
VKP Bratislava -   :  
VKP Bratislava -   :  
VKP Bratislava -   :  
VKP Bratislava -   :  

 

 
Kadeti - 1.liga - skupina stred
Poradie Družstvo Sety Body Výhry
1. VKP Žilina 31:8 33 15
3. Prievidza 23:20 27 9
3. L.Mikuláš 16:28 25 7
4. B.Bystrica 14:28 23 5
systém na dve víťazné stretnutia
1. turnaj - L.Mikuláš 9.10. 2016
VKP Žilina - B.Bystrica 2:0 13,11
VKP Žilina - L.Mikuláš 2:0 16,14
VKP Žilina - Prievidza 2:1 19,-19,4
2. turnaj Prievidza 13.11.2016
VKP Žilina - B.Bystrica 2:0 15,15
VKP Žilina - Prievidza 2:1 -21,23,12
VKP Žilina - L.Mikuláš 2:0 12,20
3. turnaj Žilina 18.12.2016
VKP Žilina - B.Bystrica 2:0 22,15
VKP Žilina - Prievidza 2:0 18,13
VKP Žilina - L.Mikuláš 2:0 17,21
4. turnaj B.Bystrica 15.01.2017
VKP Žilina - B.Bystrica 2:0 20,21
VKP Žilina - Prievidza 2:0 17,18
VKP Žilina - L.Mikuláš 2:0 13,20
5. turnaj L.Mikuláš 12.02.2017
VKP Žilina - B.Bystrica 2:0 16,18
VKP Žilina - Prievidza 2:0 16,16
VKP Žilina - L.Mikuláš 2:0 14,19
6. turnaj Prievidza 05.03.2017
VKP Žilina - B.Bystrica 0:2 -25,-21
VKP Žilina - Prievidza 0:2 -22,-12
VKP Žilina - L.Mikuláš 1:2 -22,16,-12
7. turnaj Žilina 02.04.2017
VKP Žilina - B.Bystrica    
VKP Žilina - Prievidza    
VKP Žilina - L.Mikuláš    
8. turnaj B.Bystrica 30.04.2017
VKP Žilina - B.Bystrica    
VKP Žilina - Prievidza    
VKP Žilina - L.Mikuláš    

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1 - 11 z 14
UNITOP SOITRON RUCANOR KOMPAVA TPD Hummel Facebook stránka UNIQUA TASR
Bratislavský samosprávny kraj
Malovaný rovník
Malovaný rovník
Enitech
Nadacia SPP
Bratislava
 
Top! Top!