Home arrow Výsledky arrow 2015 / 2016
Thursday, 30 March 2017
 
 
2015 / 2016
PLAY OFF - 4.miesto
Play off - O bronz - na tri víťazstvá
23., 28., 1. máj 2016
Košice
1:0 VKP Komárno
3:1 -23,14,16,27
VKP Komárno 0:2 Košice 2:3 20,15,-14,-17,-13
Košice
3:0 VKP Komárno
3:1 16,-23,16,18
Play off - 1/2 finále - na tri víťazstvá 6.,9.,13.,16,20. apríl 2016
Prešov
1:0 VKP Komárno
3:1 16,-22,16,19
VKP Komárno 0:2 Prešov 2:3 22,19,-12,-17,-11
Prešov 3:0 VKP Komárno
3:0 21,23,21
Nitra 1:0 Košice 3:1 -21,19,24,11
Košice 0:2 Nitra 1:3 -23,-21,16,-27
Nitra 3:0 Košice 3:1 -24,19,15,19
PLAY OFF - 1/4 FINÁLE - na dve víťazstvá 19., 22., 25. marec 2016
Prešov (1.) 1:0 Trenčín (8.) 3:0 18,18,21
Trenčín 0:2 Prešov 0:3 -21,-14,-15
Nitra (2.) 1:0 Prievidza (7.) 3:0 19,16,22
Prievidza 0:2 Nitra 0:3 -14,-22,-17
Košice (3.) 1:0 Svidník (6.) 3:1 -22,17,23,23
Svidník 1:1 Košice 3:2 22,20,-16,-23,11
Košice 2:1 Svidník 3:1 -26,23,22,15
VKP Komárno (4.) 1:0 Myjava (5.) 3:0 23,21,20
Myjava 1:1 VKP Komárno
3:2 -18,-20,21,17,13
VKP Komárno 2:1 Myjava 3:1 -28,22,22,21

 

 
EXTRALIGA - 2.časť

Por.

Družstvo

V 3

V 2

P 1

P 0

Sety

Body

Výhry

1. Prešov 19 1 1 3 63:20 60 20
2. Nitra 13 6 3 2 64:34 54 19
3. Košice 9 6 4 5 54:42 43 15
4. VKP Komárno 10 2 5 7 48:44 39 12
5. Myjava 8 2 4 10 43:46 32 10
***************** skupina 6. - 9. ***************
6. Svidník 11 1 1 9 40:37 36 12
7. Prievidza 6 3 3 10 38:49 27 9
9. Trenčín 5 - - 17 20:54 15 5
8. S.Ľubovňa 1 1 1 19 17:62 6 2
Pre umiestnenie v tabuľke je prvoradé kritérium počet víťazstiev
1. kolo 16.1.2016
Myjava - VKP Komárno
2:3 23,18,-21,-25,-8
Nitra - Prešov 1:3 -16,-21,23,-25
Košice - voľno -:- --
2.kolo 23.1.2016
VKP Komárno - Nitra 0:3 -18,-15,-23
Košice - Myjava 3:0 15,15,22
Prešov - voľno -:- --
3.kolo 24.1.2016
Prešov - VKP Komárno 3:1 22,17,-21,19
Nitra - Košice 3:2 -15,-21,23,23,10
Myjava - voľno -:- --
4.kolo 30.1.2016
VKP Komárno -   -:- voľno
Košice - Prešov 3:0 20,22,20
Myjava - Nitra 1:3 -21,19,-18,-20
5.kolo 6.2.2016
VKP Komárno - Košice 0:3 -17,-24,-17
Prešov - Myjava 3:0 21,22,18
Nitra - voľno -:- --
6.kolo 13.2.2016
VKP Komárno - Myjava 2:3 20,20,-13,-16,-12
Prešov - Nitra 3:0 19,20,22
Košice - voľno -:- --
7.kolo 20.2.2016
Nitra - VKP Komárno 3:2 15,-23,23,-22,10
Myjava - Košice 3:0 24,13,23
Prešov - voľno -:- --
8.kolo 27.2.2016
VKP Komárno - Prešov 0:3 -21,-22,-16
Košice - Nitra 3:2 -18,22,20,-21,12
Myjava - voľno -:- --
9.kolo 28.2.2016
VKP Komárno - voľno -:- --
Prešov - Košice 3:0 27,14,17
Nitra - Myjava 3:2 13,22,-20,-15,7
10.kolo 12.3.2016
Košice - VKP Komárno 3:2 -18,20,-20,15,10
Myjava - Prešov 1:3 22,-23,-22,-16
Nitra - voľno -:- --

 

 
EXTRALIGA - 1.časť

Por.

Družstvo

V 3

V 2

P 1

P 0

Sety

Body

Výhry

1. Nitra 11 3 2 - 46:18 41 14
2. Prešov 12 1 1 2 42:14 40 13
3. VKP Komárno 10 1 2 3 38:21 34 11
4. Košice 6 4 3 3 37:27 29 10
5. Myjava 7 1 2 6 30:26 25 8
***************** skupina 5. - 9. ***************
6. Svidník 6 1 1 8 25:31 21 7
7. Prievidza 4 2 3 7 27:37 19 6
8. S.Ľubovňa 1 1 - 14 13:44 5 2
9. Trenčín 1 - - 15 7:46 3 1
Pre umiestnenie v tabuľke je prvoradé kritérium počet víťazstiev.
1. kolo 26.09.2015
VKP Komárno - voľno -:- --
Nitra - Košice 2:3 -22,-21,12,22,-11
S.Ľubovňa - Svidník 0:3 -25,-22,-17
Trenčín - Prešov 0:3 -15,-18,-20
Myjava - Prievidza 3:0 24,21,18
2. kolo 3.10.2015
VKP Komárno - S.Ľubovňa 3:0 22,23,17
Svidník - Trenčín 3:0 17,18,21
Košice - Prešov 3:0 22,20,22
Nitra - Myjava 3:0 20,16,18
Prievidza - voľno -:- -
3. kolo 10.10.2015
Trenčín - VKP Komárno 0:3 -14,-17,-19
S.Ľubovňa - Prievidza 1:3 -18,16,-21,-18
Myjava - Košice 2:3 25,22,-23,-21,-10
Prešov - Svidník 3:0 16,17,18
Nitra - voľno -:- -
4. kolo 17.10.2015
VKP Komárno - Prešov 3:0 19,-19,22,18
Prievidza - Trenčín 3:1 -20,23,23,14
Nitra - S.Ľubovňa 3:1 9,22,-22,14
Košice - Svidník 3:0 16,22,23
Myjava - voľno -:- -
5. kolo 24.10.2015
Svidník - VKP Komárno 3:2 18,-17,-18,24,8
Prešov - Prievidza 3:0 22,19,18
S.Ľubovňa - Myjava 0:3 -17,-12,-23
Trenčín - Nitra 0:3 -14,-20,-17
Košice - voľno -:- -
6. kolo 31.10.2015
Košice - VKP Komárno 2:3 -21,-22,25,24,-12
Prievidza - Svidník 3:0 23,18,22
Myjava - Trenčín 3:0 16,22,23
Nitra - Prešov 2:3 15,16,-20,-17,-11
S.Ľubovňa - voľno -:- -
7. kolo 7.11.2015
VKP Komárno - Prievidza 3:1 14,-24,18,14
Prešov - Myjava 3:0 16,19,21
Svidník - Nitra 0:3 -20,-21,-25
S.Ľubovňa - Košice 1:3 -19,22,-15,-13
Trenčín - voľno -:- -
8. kolo 14.11.2015
Nitra - VKP Komárno 1:3 19,22,-17,18
Myjava - Svidník 3:0 21,23,23
Košice - Prievidza 3:2 -21,-28,22,16,9
S.Ľubovňa - Trenčín 3:0 25,25,16
Prešov - voľno -:- -
9. kolo 17.11.2015
VKP Komárno - Myjava 3:1 20,-25,19,18
Prešov - S.Ľubovňa 3:0 17,13,18
Trenčín - Košice 0:3 -18,-23,-18
Prievidza - Nitra 2:3 -22,26,-16,21,-10
Svidník - voľno -:- -
10. kolo 21.11.2015
VKP Komárno - voľno -:- -
Svidník - S.Ľubovňa 1:3 -22,21,16,23
Prievidza - Myjava 3:2 -22,-24,20,19,12
Košice - Nitra 2:3 -20,-19,14,21,-10
Prešov - Trenčín 3:0 16,13,14
11. kolo 28.11.2015
S.Ľubovňa - VKP Komárno 0:3 -14,-23,-21
Prešov - Košice 3:1 14,13,-18,21
Trenčín - Svidník 1:3 -18,18,-16,-19
Myjava - Nitra 1:3 -19,22,-20,-18
Prievidza - voľno -:- -
12. kolo 29.11.2015
VKP Komárno - Trenčín 3:0 17,19,17
Košice - Myjava 0:3 -25,-32,-15
Svidník - Prešov 0:3 -22,-15,-20
Prividza - S.Ľubovňa 2:3 16,-23,-21,23,-10
Nitra - voľno -:- -
13. kolo 5.12.2015
Prešov - VKP Komárno 3:0 14,22,19
Trenčín - Prievidza 1:3 -20,17,-20,-21
Svidník - Košice 2:3 -22,-13,21,23,-13
S.Ľubovňa - Nitra 0:3 -19,-8,-20
Myjava - voľno -:- -
14. kolo 12.12.2015
VKP Komárno - Svidník 3:1 -17,16,20,18
Myjava - S.Ľubovňa 3:0 10,14,20
Prievidza - Prešov 1:3 -18,-16,16,-11
Nitra - Trenčín 3:1 -21,22,16,20
Košice - voľno -:- -
15. kolo 13.12.2015
VKP Komárno - Košice 3-0 22,20,19
Trenčín - Myjava 0:3 -18,-19,-14
Prešov - Nitra 2:3 23,-22,21,-30,-11
Svidník - Prievidza 3:0 20,22,19
S.Ľubovňa - voľno -:- -
16. kolo 19.12.2015
Prievidza - VKP Komárno 0:3 -18,-18,-12
Myjava - Prešov 0:3 -24,-27,-20
Nitra - Svidník 3:1 18,15,-18,21
Košice - S.Ľubovňa 3:0 20,20,16
Trenčín - voľno -:- -
17. kolo 6.1.2016
VKP Komárno - Nitra 0:3 -17,-16,-18
Prievidza - Košice 3:2 -19,-19,19,19,15
Svidník - Myjava 3:0 23,17,21
Trenčín - S.Ľubovňa 3:1 20,-23,19,22
Prešov - voľno -:- -
18. kolo 9.1.2016
Myjava - VKP Komárno 3:2 -27,-21,23,22,15
Nitra - Prievidza 3:1 -18,12,22,19
S.Ľubovňa - Prešov 1:3 -18,-21,23,-16
Košice - Trenčín 3:0 21,15,21
vidník - voľno -:- -

 

 
SLOVENSKÝ POHÁR
1/4 finále 10. a 17.2.2016
Svidník - VKP Komárno 3:1 21,22,-16,20
Myjava - Košice 1:3 -24,-19,21,-18
VKP Komárno - Svidník 3:2 -18,15,19,-23,9
Košice - Myjava 3:2 24,-23,-19,16,13

 

 
Muži B - baráž o extraligu
Poradie Družstvo Výhra Prehra Sety Body
1. Stará Ľubovňa 1 1 5:3 5
2. Zvolen 1 1 5:5 3
3. VKP Bratislava B 1 1 3:5 2
1.turnaj - Stará Ľubovňa
10.4.2016
Zvolen - VKP Bratislava B 2:3 -22,-23,22,20,12
S.Ľubovňa - VKP Bratislava B 3:0 17,18,15
S.Ľubovňa - Zvolen 2:3 -23,23,20,-23,-12
2.turnaj - Zvolen 16.4.2016
Zvolen - VKP Bratislava B -:- 10:00
S.Ľubovňa - VKP Bratislava B -:- 14:00
S.Ľubovňa - Zvolen -:- 18:00

 

 
Muži B - 1.liga
Poradie Družstvo Výhra Prehra Sety Body
1. Zvolen 25 3 79:22 75
2. Nitra 22 6 73:27 66
3. VKP Bratislava B 22 8 71:38 63
4. N.Nesto A 14 16 54:52 45
5. Revúca 14 16 52:53 44
5. SZ Trenčín 14 16 50:58 41
7. Komjatice 12 18 46:64 36
8. N.Mesto n.V. "B" 9 21 37:69 26
9. B.Bystrica 2 30 14:93 6
. Púchov odhlásili sa zo súťaže 1.1.2016
1.kolo 11.10.2015
N.Mesto - VKP Bratislava B 3:1 10,-20,18,17
N.Mesto - VKP Bratislava B 3:0 22,21,21
2.kolo 17.10.2015
VKP Bratislava B - Nitra 3:1 19,-17,22,19
VKP Bratislava B - Nitra 2:3 15,-23,21,-14,-15
3.kolo 24.10.2015
Revúca - VKP Bratislava B 2:3 18,-23,-18,22,-9
Revúca - VKP Bratislava B 3:0 13,21,17
4.kolo 7.11.2015
VKP Bratislava B - N.Mesto B 3:1 19,12,-24,13
VKP Bratislava B - N.Mesto B 3:0 23,21,22
5.kolo 15.11.2015
SZ Trenčín - VKP Bratislava B 0:3 -15,-16,-21
SZ Trenčín - VKP Bratislava B 0:3 -19,-25,-16
6.kolo 21.11.2015
Zvolen - VKP Bratislava B 3:1 21,17,-18,22
Zvolen - VKP Bratislava B 2:3 21,20,-24,-20,-11
7.kolo 5.12.2015
VKP Bratislava B - Púchov 3:1
výsledok zrušený
VKP Bratislava B - Púchov 2:3
výsledok zrušený
8.kolo 12.12.2015
B.Bystrica - VKP Bratislava B 0:3 -17,-19,-20
B.Bystrica - VKP Bratislava B 0:3 -19,-19,-20
9.kolo 19.12.2015
VKP Bratislava B - Komjatice 3:0 14,15,19
VKP Bratislava B - Komjatice 3:0 13,17,22
10.kolo 9.1.2016
VKP Bratislava B - N.Mesto A 3:0 12,19,18
VKP Bratislava B - N.Mesto A 3:1 17,-21,18,15
11.kolo 16.1.2016
Nitra - VKP Bratislava B 3:0 13,21,22
Nitra - VKP Bratislava B 3:1
11,-17,19,18
12.kolo 23.1.2016
VKP Bratislava B - Revúca 3:0 12,18,19
VKP Bratislava B - Revúca 3:1 22,-23,20,11
13.kolo 7.2. 2016
N.Mesto B - VKP Bratislava B 1:3
-17,-16,21,-17
N.Mesto B - VKP Bratislava B 0:3 -20,-12,-15
14.kolo 13.2.2016
VKP Bratislava B - Trenčín 3:1
18,13,-25,25
VKP Bratislava B - Trenčín 3:2 -17,-21,12,22,10
15.kolo 20.2.2016
VKP Bratislava B - Zvolen 3:2 23,-13,22,-23,12
VKP Bratislava B - Zvolen 0:3 -22,-23,-19
16.kolo 5.3.2016
Púchov - VKP Bratislava B -:- Púchov odstúpil
Púchov - VKP Bratislava B -:- Púchov odstúpil
17.kolo 12.3.2016
VKP Bratislava B - B.Bystrica 3:0 9,11,16
VKP Bratislava B - B.Bystrica 3:0 15,11,17
18.kolo 20.3.2016
Komjatice - VKP Bratislava B -:- --
Komjatice - VKP Bratislava B -:- --

 

 
BVL - play off
www.volejbalvbratislave.sk  
Poradie Družstvo Výhra Prehra Sety Body
1. Patrónka 14 2 42:13 30
2. STU Bratislava 13 3 41:15 29
3. VKP Bratislava 13 3 42:17 29
4. Lokomotíva 8 8 32:28 24
5. IMA Bratislava 8 8 30:28 24
6. Malacky 7 9 31:33 23
7. ELF 4 12 16:41 20
8. Pezinok 4 12 15:42 20
9. SC Bratislava 1 15 13:45 17
1/2 finále play off 23. a 21.3.2016
VKP Bratislava - STU Bratislava 0:3 --, --, --
STU Bratislava - VKP Bratislava 3:0 --, --, --
1/4 finále play off 14. - 16.3.2016
Malacky - VKP Bratislava 1:3 -20,-25,15,-18
VKP Bratislava - Malacky 3:1 -22,14,22,17
1.kolo 30.9.2015
VKP Bratislava - Malacky 3:2 24,-17,13,-21,12
2. kolo 5.10.2015
Pezinok - VKP Bratislava 3:2 20,21,-23,-22,16
3. kolo 14.10.2015
VKP Bratislava - Patrónka 3:0 22,23,21
4. kolo 22.10.2015
STU - VKP Bratislava 3:0 12,13,14
5. kolo 5.11.2015
volno   - -:-  
6. kolo 11.11.2015
VKP Bratislava - Elf 1:3 -22,-25,14,-22
kolo 19.11.2015
Lokomotíva - VKP Bratislava 2:3 23,25,-23,-11,-10
8. kolo 25.11.2015
VKP Bratislava - SC Bratislava 3:0 22,22,20
9. kolo 02.12.2015
VKP Bratislava - IMA 3:0 20,22,16
10. kolo 10.12.2015
Malacky - VKP Bratislava 1:3 -15,19,-19,-21
11. kolo 16.12.2015
VKP Bratislava - Pezinok 3:0 20,21,15
12. kolo 14.01.2016
Patrónka - VKP Bratislava 0:3 -24,-25,-12
3. kolo 20.1.2016
VKP Bratislava - STU 3:1 -24,23,20,24
14. kolo 28.1.2016
volno -   :  
15 kolo 3.2.2016
Elf - VKP Bratislava 1:3 23,-16,-20,-18
16. kolo 10.2.2016
VKP Bratislava - Lokomotíva 3:0 20,20,16
17. kolo 16. 2. 2016
SC Bratislava - VKP Bratislava 0:3 -15,-9,-20
18. kolo 3.3.2016
IMA - VKP Bratislava 1:3 -20,19,-23,-24

 

 
Juniori - M SR - Svidník - bronz
M SR juniorov - Svidník
13.-15.5.2016
VKP Bratislava - N.Mesto n.Váhom 0:3 -23,-20,-16
VKP Bratislava - Svidník 0:3 -18,-18,-23
VKP Bratislava - Košice 3:1 -24,23,18,22
VKP Bratislava - Nitra 3:1 16,-22,15,20
VKP Bratislava - S.Ľubovňa 3:2 20,22,-23,-22,10
Poradie Družstvo V3 V2 P1 P0 Sety Body
1. Svidník 4 1 - - 15:3 14
2. N.Mesto n.V. 4 - 1 - 14:4 13
3. VKP Bratislava 2 1 - 2 9:10 8
4. Košice 2 - - 3 9:10 6
5. Nitra 1 - - 4 5:13 3
6. Stará Ľubovňa - - 1 4 3:15 1

Akcia bola podporovaná Hlavným mestom Bratislava Bratislava

 
Juniori

TABUĽKA

  Družstvo Výhry Prehry Sety Body
1. N.Mesto n.Váhom 10 - 30:7 28
2. VKP Bratislava 8 2 24:9 23
3. Nitra 6 4 21:16 18
4. Komárno 3 7 17:22 12
5. Trenčín 3 7 15:24 9
6. Trnava - 7 1:30 0

2.turnaj 1.ligy juniorov 26. - 28. feburár 2016 - Trnava
VKP Bratislava - Komárno 3:2 -19,19,-20,18,7
VKP Bratislava - Trnava 3:0
13,14,13
VKP Bratislava - N.Mesto 0:3
-22,-17,-19
VKP Bratislava - Nitra 3:0 18,21,21
VKP Bratislava - Trenčín 3:0
23,15,13
Trenčín - Trnava 3:0 21,9,15
Trenčín - Komárno 3:2 19,-12,-20,13,14
Trenčín - Nitra 2:3
19,23,-11,-17,-12
Trenčín - N.Mesto 0:3 -11,-17,-20
N.Mesto - Komárno 3:1
18,16,-23,15
N.Mesto - Trnava 3:0
16,22,24
N.Mesto - Nitra 3:1
-15,16,19,21
Nitra - Trnava 3:0 15,5,15
Nitra - Komárno 3:1
18,17,-18,22
Komárno - Trnava 3:0
-20,-16,-20
1.turnaj 1.ligy juniorov 27. - 29. november 2015 - Trenčín
VKP Bratislava - Komárno 3:0 14,14,14
VKP Bratislava - Trnava 3:0 18,13,17
VKP Bratislava - N.Mesto 0:3 -20,-20,-18
VKP Bratislava - Nitra 3:0 19,19,23
VKP Bratislava - Trenčín 3:1 16,-22,18,18
Trenčín - Trnava 3:1 -21,19,22,21
Trenčín - Komárno 1:3 20,-22,-16,-11
Trenčín - Nitra 1:3 24,-15,-23,-14
Trenčín - N.Mesto 1:3 -24,-18,25,-23
N.Mesto - Komárno 3:2 19,-8,17,-21,12
N.Mesto - Trnava 3:0 21,17,21
N.Mesto - Nitra 3:2 -24,19,-25,20,9
Nitra - Trnava 3:0 13,23,7
Nitra - Komárno 3:0 22,20,19
Komárno - Trnava 3:0 14,20,17

 
Kadeti - M SR - Košice - striebro
M SR kadetov - Košice
6. - 8.5. 2016
VKP Bratislava - N.Mesto n.Váhom 3:1 18,-15,14,19
VKP Bratislava - Svidník 2:3 -15,-28,21,17,-13
VKP Bratislava - Nitra 3:0 14,15,16
VKP Bratislava - Košice 3:0 16,23,13
VKP Bratislava - Zvolen 3:0 25,17,19
Poradie Družstvo V3 V2 P1 P0 Sety Body
1. Svidník 3 2 - - 15:4 13
2. VKP Bratislava 4 - 1 - 14:4 13
3. N.Mesto n.V. 3 - - 2 10:8 9
4. Zvolen 1 - 1 3 5:13 4
5. Nitra - 1 1 - 6:14 3
6. Košice 1 - - 4 5:12 3

Akcia bola podporovaná Hlavným mestom Bratislava Bratislava

 
Kadeti - 1.liga - skupina západ
Poradie Družstvo Lopty Body
1. N.Mesto n.V. 869:700 28
2. Nitra 806:720 22
3. VKP Bratislava 797:753 20
4. Trenčín 803:764 19
5. Komárno 563:901 1
systém set = bod
1. turnaj - N.Mesto
3.10. 2015
VKP Bratislava - N.Mesto 0:3 -21,-10,-22
VKP Bratislava - Nitra 2:1 24,-21,12
VKP Bratislava - Trenčín 2:1 18,11,-13
2.turnaj - Nitra
7.11.2015
VKP Bratislava - Trenčín 1:2 -21-20,27
VKP Bratislava - Nitra 2:1 22,-17,18
VKP Bratislava - Komárno 3:0 12,23,14
3.turnaj - Trenčín
5.12.2015
VKP Bratislava - Trenčín 2:1 22,19,-23
VKP Bratislava - N.Mesto 1:2 -10,-19,24
VKP Bratislava - Komárno 3:0 23,11,15
4.turnaj - Komárno
16.1.2016
VKP Bratislava - voľno :  
5.turnaj - VKP Bratislava 29.1.2016
VKP Bratislava - N.Mesto 1:2 -17,-18,20
VKP Bratislava - Nitra 0:3 -17,-22,-20
VKP Bratislava - Komárno 3:0 16,12,10
6.turnaj - Nitra 12.3.2016
VKP Bratislava - N.Mesto :  
VKP Bratislava - Nitra :  
VKP Bratislava - Trenčín :  
VKP Bratislava - Komárno :  
7.turnaj - N.Mesto 10.4.2016
VKP Bratislava - N.Mesto :  
VKP Bratislava - Nitra :  
VKP Bratislava - Trenčín :  
VKP Bratislava - Komárno :  
8.turnaj - Komárno 23.4.2016
VKP Bratislava - N.Mesto :  
VKP Bratislava - Nitra :  
VKP Bratislava - Trenčín :  
VKP Bratislava - Komárno :  

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1 - 11 z 16
UNITOP SOITRON RUCANOR KOMPAVA TPD Hummel Facebook stránka UNIQUA TASR
Bratislavský samosprávny kraj
Malovaný rovník
Malovaný rovník
Enitech
Nadacia SPP
Bratislava
 
Top! Top!