Home arrow Výsledky arrow 2014 / 2015
Monday, 22 May 2017
 
 
2014 / 2015
PLAY OFF - striebro s Komárnom
PLAY OFF - FINÁLE - na štyri víťazstvá od 11. apríla 2015
Prešov (1.)
1:0 VKP Komárno (2.)
3:0 20,21,26
Prešov 2:0 VKP Komárno
3:1 22,-21,18,14
VKP Komárno 0:3 Prešov 2:3 -24,22,-18,17,-14
VKP Komárno 0:4 Prešov 0:3 -21,-23,-14
PLAY OFF - 1/2 FINÁLE - na tri víťazstvá od 25. marca 2015
Prešov (1.) 1:0 Humenné v SNV (4.) 3:0 24,23,16
Humenné v SNV 0:2 Prešov 1:3 -20,16,24,-20
Prešov 3:0 Humenné v SNV 3:2 23,19,-23,-12,15
VKP Komárno (2.) 1:0 Prievidza (3.) 3:0 18,20,18
Prievidza 1:1 VKP Komárno
3:0 17,19,21
VKP Komárno 2:1 Prievidza 3:0 19,25,22
Prievidza 2:2 VKP Komárno
3:1 24,-23,21,23
VKP Komárno 3:2 Prievidza 3:0 22,17,14
PLAY OFF - 1/4 FINÁLE - na tri víťazstvá 7. - 21. marec 2015
Prešov (1.) 1:0 Nitra (8.) 3:1 6,-23,12,19
Nitra 0:2 Prešov 1:3 -19,-12,22,-18
Prešov 3:0 Nitra 3:1 16,-23,19,15
VKP Komárno (2.) 1:0 Svidník (7.) 3:1 -21,20,9,23
Svidník 0:2 VKP Komárno
2:3 -22,22,-17,22,-13
VKP Komárno 3:0 Svidník 3:0 22,18,16
Prievidza (3.) 1:0 Trenčín (6.) 3:0 19,18,14
Trenčín 0:2 Prievidza 1:3 -20,-22,26,-15
Prievidza 3:0 Trenčín 3:1 18,15,-20,21
Spišská Nová Ves (4.) 1:0 Myjava (5.) 3:0 25,23,17
Myjava 1:1 Spišská Nová Ves 3:1 23,-19,23,18
Spišská Nová Ves 2:1 Myjava 3:2 22,19,-11,-27,6
Myjava 0:3 Spišská Nová Ves 0:3 -13,-20,-21

 

 
EXTRALIGA - 2.časť
Ospravedlňujeme sa za pôvodné vyžrebovanie a mylné informácie. Vznikli na základe faktu, že extraligu riadi pochábeľ Stražay

Por.

Družstvo

V 3

V 2

P 1

P 0

Sety

Body

Výhry

1. Prešov 23 3 - 2 78:23 75 26
2. VKP Komárno 21 1 2 4 71:31 66 22
3. Prievidza 17 2 4 5 68:35 59 19
4. Humenné (SNV) 17 2 2 7 67:36 58 19
5. Myjava 11 1 1 15 43:56 36 12
6. SZ Trenčín 3 4 1 20 32:73 18 7
skupina 7. - 9.
7. Svidník 8 6 2 13 53:62 38 14
8. Nitra 7 3 5 15 45:72 32 10
9. Košice 7 3 4 16 43:67 31 10
10. S.Ľubovňa 3 2 6 18 33:80 20 5
Pre umiestnenie v tabuľke je prvoradé kritérium počet víťazstiev.
Humenné sa od 7.12.2014 presťahovalo pre hospodársko-politické nezhody do Spišskej Novej Vsi
1. kolo 13.12.2014
Spišská Nová Ves - VKP Komárno
1:3 -16,-23,16,-25
Trenčín - Prievidza 0:3 -21,-24,-19
Prešov - Myjava 3:0 20,16,19
2.kolo 20.12.2014
VKP Komárno - Trenčín 3:1 -23,15,19,20
Myjava - Prievidza 0:3 -23,-20,-18
Prešov - Spišská Nová Ves 3:1 23,17,-24,22
3.kolo 10.1.2015
VKP Komárno - Prievidza 0:3 -23,-21,-21
Trenčín - Prešov 0:3 -15,-14,-11
Spišská Nová Ves - Myjava 3:0 18,21,23
4.kolo 17.1.2015
Myjava - VKP Komárno 1:3 -18,-28,23,-20
Prešov - Prievidza 0:3 -21,-22,-29
Spišská Nová Ves - Trenčín 2:3 -25,18,16,-22,-12
5.kolo 24.1.2015
VKP Komárno - Prešov 3:1 23,22,17
Spišská Nová Ves - Prievidza 3:1 22,-21,18,22
Trenčín - Myjava 1:3 -17,-14,24,-16
6.kolo 7.2.2015
VKP Komárno - Spišská Nová Ves 3:0 18,16,13
Prievidza - Trenčín 3:1 15,20,-26,17
Myjava - Prešov 0:3 -20,-23,-22
7.kolo 14.2.2015
Trenčín - VKP Komárno 1:3 25,-20,-16,-15
Prievidza - Myjava 3:0 23,21,27
Spišská Nová Ves - Prešov 1:3 -20,-21,21,-17
8.kolo 15.2.2015
Prievidza - VKP Komárno 2:3 36,-26,-21,21,-8
Myjava - Spišská Nová Ves 1:3 23,-16,-18,-23
Prešov - Trenčín 3:0 18,15,18
9.kolo 21.2.2015
VKP Komárno - Myjava 1:3 23,-22,21,21
Prievidza - Prešov 0:3 -14,-17,-22
Trenčín - Spišská Nová Ves 0:3 -21,-17,-15
10.kolo 28.2.2015
Prešov - VKP Komárno 1:3 11,22,-9,13
Myjava - Trenčín 3:0 13,16,17
Prievidza - Spišská Nová Ves 2:3 20,-21,19,-17,-9

 

 
EXTRALIGA - 1.časť

Por.

Družstvo

V 3

V 2

P 1

P 0

Sety

Body

Výhry

1. Prešov 15 3 - - 54:14 51 18
2. VKP Komárno 13 1 2 2 46:18 43 14
3. Humenné 13 1 1 3 47:17 42 14
4. Prievidza 11 2 2 3 45:22 39 13
5. Myjava 9 1 1 7 35:25 30 10
6. Trenčín 3 3 1 11 25:44 16 6
******************************************************************************************
7. Svidník 3 3 - 11 23:43 15 6
8. Košice 2 2 2 12 20:49 12 4
9. Nitra 3 - 3 10 22:46 13 3
10. S.Ľubovňa 1 1 4 12 16:50 9 2
Pre umiestnenie v tabuľke je prvoradé kritérium počet víťazstiev.
1. kolo 20.09.2014
VKP Komárno - Humenné 3:1 21,14,-14,21
Košice - Prievidza 0:3 -17,-17,-19
Svidník - S.Ľubovňa 3:2 -21,20,-19,22,14
Prešov - Trenčín 3:1 16,20,-21,21
Myjava - Nitra 3:1 18,21,-20,22
2. kolo 21.09.2014
Prievidza - Humenné 0:3 -22,-12,-21
Trenčín - VKP Komárno 1:3 -17,23,-11,-14
Nitra - Prešov 0:3 -11,-16,-20
S.Ľubovňa - Myjava 0:3 -9,-10,-23
Košice - Svidník 3:0 24,15,22
3. kolo 27.09.2014
VKP Komárno - Nitra 3:1 20,-21,18,23
Svidník - Prievidza 0:3 -26,23,-21,-21
Myjava - Košice 3:2 23,21,-21,-20,19
Prešov - S.Ľubovňa 3:0 21,17,20
Humenné - Trenčín 3:0 14,20,18
4. kolo 04.10.2014
S.Ľubovňa - VKP Komárno 1:3 -20,-20,-21
Prievidza - Trenčín 3:0 23,20,20
Nitra - Humenné 0:3 -23,-19,-20
Košice - Prešov 1:3 -18,17,-21,-16
Svidník - Myjava 0:3 -15,-19,-22
5. kolo 05.10.2014
VKP Komárno - Košice 3:0 21,17,14
Myjava - Prievidza 1:3 17,-23,-18,-22
Prešov - Svidník 3:0 17,14,17
Humenné - S.Ľubovňa 3:0 17,10,14
Trenčín - Nitra 3:2 18,-19,23,-18,17
6. kolo 11.10.2014
Svidník - VKP Komárno 0:3 -23,-17,-20
Prievidza - Nitra 3:2 -21,24,17,-19,16
S.Ľubovňa - Trenčín 3:0 23,24,18
Košice - Humenné 0:3 -15,-10,-21
Myjava - Prešov 2:3 12,21,-15,-15,-11
7. kolo 18.10.2014
VKP Komárno - Myjava 3:0 24,12,14
Prešov - Prievidza 3:1 -19,21,22,14
Humenné - Svidník 3:1 15,22,-22,20
Košice - Trenčín 1:3 -22,-23,23,-23
Nitra - S.Ľubovňa 3:0 20,21,21
8. kolo 19.10.2014
Prešov - VKP Komárno 3:2 22,-20,21,-19,10
Prievidza - S.Ľubovňa 3:0 18,19,16
Košice - Nitra 3:2 26,-20,29,-19,8
Svidník - Trenčín 3:0 19,9,21
Myjava - Humenné 3:1 22,-24,23,22
9. kolo 25.10.2014
VKP Komárno - Prievidza 2:3 -24,14,16,-24,-13
Humenné - Prešov 1:3 -22,23,-20,-22
Trenčín - Myjava 1:3 -19,27,-15,-26
Nitra - Svidník 3:0 22,20,13
S.Ľubovňa - Košice 2:3 21,16,-10,-15,-10
10. kolo 1.11.2014
Humenné - VKP Komárno 3:0 21,20,28
S.Ľubovňa - Svidník 2:3 -22,-26,13,22,-12
Nitra - Myjava 1:3 22,-21,-19,-28
Prievidza - Košice 3:0 21,15,19
Trenčín - Prešov 1:3 -20,25,-15,-24
11. kolo 2.11.2014
VKP Komárno - Trenčín 3:0 14,23,16
Svidník - Košice 3:1 -21, 17, 18, 22
Myjava - S.Ľubovňa 3:0 16,19,19
Prešov - Nitra 3:0 21,9,19
Humenné - Prievidza 3:2 18,-20,-16,22,9
12. kolo 08.11.2014
Humenné - VKP Komárno 3:0 21,20,28
Svidník - Košice 3:1 -21, 17, 18, 22
Stará Ľubovňa - Prešov 1:3 -13,-17,21,-16
Prividza - Svidník 0:3 19,19,23
Trenčín - Humenné 1:3 -22,18,-13,-23
13. kolo 15.11.2014
VKP Komárno - S.Ľubovňa 3:0 23,19,21
Trenčín - Prievidza 0:3 -21,-13,-14
Prešov - Košice 3:0 20,16,16
Humenné - Nitra 3:0 8,24,19
Myjava - Svidník 3:1 22,20,-27,22
14. kolo 16.11.2014
Košice - VKP Komárno 0:3 -15,-14,-20
Prievidza - Myjava 3:0 23,15,16
Svidník - Prešov 1:3 -21,14,-22,-20
Nitra - Trenčín 0:3 -21,-19,-23
Stará Ľubovňa - Humenné 0:3 -21,-20,-18
15. kolo 22.11.2014
VKP Komárno - Svidník 3:0 20,17,22
Prešov - Myjava 3:0 18,20,21
Humenné - Košice 3:0 17,20,26
Nitra - Prievidza 1:3 -20,-19,22,-18
Trenčín - S.Ľubovňa 3:2 21,-23,26,-18,13
16. kolo 29.11.2014
Myjava - VKP Komárno 0:3 -22,-23,-20
Prievidza - Prešov 1:3 -16,21,-23,-16
Svidník - Humenné 1:3 -23,25,-18,-16
S.Ľubovňa - Nitra 3:2 22,-19,-25,14,14
Trenčín - Košice 3:2 -22,23,16,-19,13
17. kolo 30.11.2014
VKP Komárno - Prešov 0:3 -27,-16,-19
Nitra - Košice 3:1 28,-18,15,20
Humenné - Myjava 3:0 23,24,16
S.Ľubovňa - Prievidza 0:3 -17,-22,-17
Trenčín - Svidník 2:3 -19,18,-20,19,-13
18. kolo 6.12.2014
Prievidza - VKP Komárno 2:3 24,-29,-21,18,-12
Prešov - Humenné 3:2 23,-21,-21,24,13
Svidník - Nitra 3:0 20,18,16
Myjava - Trenčín 1:3 -22,-19,18,-19
Košice - S.Ľubovňa 3:1 -20,21,26,22

 

 
SLOVENSKÝ POHÁR - zisk
Finále - Spišská Nová Ves
1.2. 2015
VKP Komárno - Prešov 3:2 22,-20,21,-22,26
Semifinále - Spišská Nová Ves
31.1.2015
VKP Komárno - Prievidza 3:2 13,-15,-23,17,17
Humenné v SNV - Prešov 2:3 -20,30,23,-29,-13
1/4 finále 14.a21.1.2015
Prievidza - Trenčín 3:0 6,21,25
Trenčín - Prievidza 2:3 19,-21,23,-18,-11
HuvSNV - Myjava 1:3 15,-22,-23,-23 zlatý set 15:8
Myjava - HUv SNV 1:3 22,-20,-20,-23

 

 
Muži B - 1.liga
Poradie Družstvo Výhra Prehra Sety Body
1. Zvolen 35 5 121:41 101
2. Púchov 28 12 95:52 84
3. N.Mesto 22 18 92:73 62
4. Revúca 19 21 73:70 61
5. - 8.miesto
5. VKP Bratislava B 25 15 84:59 74
6. SZ Trenčín 17 23 69:84 50
7. Skalica 8 32 42:106 25
6. Komjatice 6 34 41:108 22
1. kolo 11. 10. 2014
Revúca - VKP Bratislava B 3:1 -22,20,14,21
Revúca - VKP Bratislava B 3:1 19,-18,25,23
2.kolo 12. 11. 2014
Zvolen - VKP Bratislava B 3:1 -25,18,19,12
Zvolen - VKP Bratislava B 3:0 18,12,21
3. kolo 25. 10. 2014
VKP Bratislava B - N.Mesto 3:1 -15,19,19,14
VKP Bratislava B - N.Mesto 3:0 19,19,20
4. kolo 9. 11. 2014
Komjatice - VKP Bratislava B 1:3 -19,21,-20,-18
Komjatice - VKP Bratislava B 0:3 -21,-19,-18
5. kolo 15. 11. 2014 - v Žiline
VKP Bratislava B - Púchov 0:3 -17,-14,-17
VKP Bratislava B - Púchov 0:3 -17,-16,-17
6. kolo 22. 11. 2014
Trenčín - VKP Bratislava B 1:3 16,-18,-15,-23
Trenčín - VKP Bratislava B 3:2 17,-14,20,-21,17
7. kolo 29.11. 2014
VKP Bratislava B - Skalica 3:1 17,14,-17,23
VKP Bratislava B - Skalica 3:0 17,12,26
8. kolo 6. 12. 2014
VKP Bratislava B - Revúca 3:0 6,12,12
VKP Bratislava B - Revúca 3:0 19,9,15
9. kolo 13. 1. 2014
VKP Bratislava B - Zvolen 1:3 -19,23,-22,-20
VKP Bratislava B - Zvolen 3:1 18,20,-16,19
10. kolo 18. 1. 2014
N.Mesto - VKP Bratislava B 3:0 16,18,20
N.Mesto - VKP Bratislava B 3:0 18,21,27
11. kolo 10.1. 2015
VKP Bratislava B - Komjatice 3:0 23,22,18
VKP Bratislava B - Komjatice 3:1 -20,18,13,22
12. kolo 17 1. 2015
Púchov - VKP Bratislava B 3:1 26,-19,27,23
Púchov - VKP Bratislava B 3.1 16,-22,23,14
13. kolo 24.1. 2015
VKP Bratislava B - Trenčín 3:0 21,19,16
VKP Bratislava B - Trenčín 3:1 22,15,-23,18
14. kolo 7.2. 2015
Skalica - VKP Bratislava B 0:3 -18,-18,-22
Skalica - VKP Bratislava B 2:3 20,-27,-11,23,-13
15. kolo 14.2. 2015
Komjatice - VKP Bratislava B 0:3 -23,-18,-19
Komjatice - VKP Bratislava B 1:3 24,-18,-27,-16
16. kolo 21.2. 2015
VKP Bratislava B - Trenčín 3:2 21.-17,22,-18,7
VKP Bratislava B - Trenčín 3:0 19,20,13
17. kolo 7.3. 2015
Skalica - VKP Bratislava B 3:1 24,-23,-18,-20
Skalica - VKP Bratislava B 0:3 -20,-16,-22-
18. kolo 15.3. 2015
Komjatice - VKP Bratislava B 1:3 22,-17,-19,-21
Komjatice - VKP Bratislava B 1:3 17,15,-15,-23
19. kolo 21.3. 2015
SZ Trenčín - VKP Bratislava B 3:0 19,12,22
SZ Trenčín - VKP Bratislava B 3:0 10,24,20
20. kolo 28.3. 2015
VKP Bratislava B - Skalica 3:0 20,22,15
VKP Bratislava B - Skalica 3:0 17,16,22

 

 
BVL - 4.miesto
www.volejbalvbratislave.sk  
Poradie Družstvo Výhra Prehra Sety Body
1. Patrónka 15 1 47:13 31
2. VKP Bratislava 14 2 44:16 30
3. STU 10 6 36:25 26
4. Malacky 9 7 35:26 25
5. Pezinok 7 9 26:37 23
6. Vajnory 5 11 24:35 21
7. Ravijoma 4 12 23:39 20
8. ELF 4 12 19:41 20
9. IMA 4 12 18:40 20
Play off - o bronz od 9.4.2015
Malacky - VKP Bratislava 3:1 -21,15,24,21
VKP Bratislava - Malacky 3:0 11,14,23
VKP Bratislava - Malacky 1:3 -28,23,-23,-25
Play off - 1/2 finále 19.3.2015 a 25.3.2015
STU - VKP Bratislava 3:1 22,-24,21,23
VKP Bratislava - STU 0:3 -22,-26,-22
Play off - 1/4 finále 24.2.2015 a 11.3.2015
Ravijoma - VKP Bratislava 0:3 -23,-12,-22
VKP Bratislava - Ravijoma 3:0 14,27,14
1.kolo 24.9.2014
VKP Bratislava - Malacky 3:0 18,22,26
2. kolo 2.10.2014
Pezinok - VKP Bratislava 1:3 -23,-17,23,-19
3. kolo 8.10.2014
VKP Bratislava - Patrónka 3:2 21,23,-22,-16,9
4. kolo 16.10.2014
STU - VKP Bratislava 0:3 -19,-24,-16
5. kolo 23.10.2014
volno   - -:-  
6. kolo 5.11.2014
VKP Bratislava - Elf 3:0 22,16,19
7. kolo 13.11.2014
Lokomotíva - VKP Bratislava 2:3 -16,-20,24,16,-6
8. kolo 19.11.2014
VKP Bratislava - Ravijoma 3:0 20,18,13
9. kolo 26.11.2014
VKP Bratislava - IMA 3:1 -30,17,20,22
10. kolo 04.12.2014
Malacky - VKP Bratislava 0:3 -17,-20,-21
11. kolo 10.12.2014
VKP Bratislava - Pezinok 3:0 22,17,22
12. kolo 18.12.2014
Patrónka - VKP Bratislava 3:0 20,18,22
13. kolo 14.1.2015
VKP Bratislava - STU 3:1 11,-22,18,25
14. kolo 22.1.2015
volno -   :  
15 kolo 18.2.2015
Elf - VKP Bratislava 3:2 4,-25,17,-12,12
16. kolo 4. 2.2015
VKP Bratislava - Lokomotíva 3:0 22,21,18
17. kolo 12. 2. 2015
Ravijoma - VKP Bratislava 1:3 -21,23,-24,-21
18. kolo 19. 2. 2015
IMA - VKP Bratislava 2:3 14,-11,-13,22,-9

 

 
Kadeti - M SR - Svidník
M SR kadetov - Svidník
22.-24.5. 2015
VKP Bratislava - S.Ľubovńa 3:0 17,13,19
VKP Bratislava - Vranov n. T. 3:0 13,20,22
VKP Bratislava - N.Mesto n.V. 2:3 23,15,-39,-23,-12
VKP Bratislava - Humenné 1:3 23,-24,-26,-14
VKP Bratislava - Svidník 0:3 -13,-17,-11
Poradie Družstvo V3 V2 P1 P0 Sety Body
1. Svidník 5 - - - 15:1 15
2. Humenné 4 - - 1 12:4 12
3. N.Mesto 2 1 - 2 9:6 8
4. VKP Bratislava 2 - 1 2 9:10 7
5. S.Ľubovňa 1 - - 4 4:12 3
6. Vranov - - - 5 0:15 0

 

 
Kadeti - 1.liga
Poradie Družstvo Sety Body
1. VKP Žilina 44:28 44
2. N.Mesto 41:31 41
3. Nitra 37:35 37
4. VKP Bilíkova 22:50 22
systém set = bod
1. turnaj - Bratislava 18. 10. 2014
VKP Žilina - N.Mesto 2:1 14,-22,16
VKP Žilina - Nitra 3:0 17,10,18
VKP Žilina - VKP Bilíkova 1:2 15,-16,-19
VKP Bilíkova - Nitra 1:2 -22,-17,15
VKP Bilíkova - N.Mesto 0:3 -21,-19,-25
2. turnaj Nitra 1.11.2014
VKP Žilina - N.Mesto 2:1 23,-23,23
VKP Žilina - Nitra 2:1 13,-21,21
VKP Žilina - VKP Bilíkova 3:0 18,13,19
VKP Bilíkova - Nitra 1:2 -19,22,-15
VKP Bilíkova - N.Mesto 0:3 -21,-14,-23
3. turnaj Žilina 30.11.2014
VKP Žilina - N.Mesto 2:1 23,22,-22
VKP Žilina - Nitra 1:2 20,-14,-22
VKP Žilina - VKP Bilíkova 1:2 23,-22,-19
VKP Bilíkova - Nitra 1:2 -19,22,-23
VKP Bilíkova - N.Mesto 0:3 -18,-19,-21
4. turnaj N.Mesto n. Váhom 29.1.2015
VKP Žilina - N.Mesto 1:2 -16,-26,18
VKP Žilina - Nitra 2:1 -22,20,22
VKP Žilina - VKP Bilíkova 3:0 21,17,12
VKP Bilíkova - Nitra 3:0 17,-25,19
VKP Bilíkova - N.Mesto 1:2 25,-25,-22
5. turnaj Žilina 19.4.2015
VKP Žilina - N.Mesto 1:2 25,-21,-19
VKP Žilina - Nitra 2:1 18,-22,20
VKP Žilina - VKP Bilíkova 3:0 24,19,18
VKP Bilíkova - Nitra 0:3 -23,-15,-21
VKP Bilíkova - N.Mesto 0:3 -24,-11,-19
6. turnaj Nitra 21.2.2015
VKP Žilina - N.Mesto 3:0 18,23,22
VKP Žilina - Nitra 0:3 -22,-22,-24
VKP Žilina - VKP Bilíkova 0:3 -22,-19,-17
VKP Bilíkova - Nitra 3:0 23,17,19
VKP Bilíkova - N.Mesto 1:2 25,-25,-22
7. turnaj Bratislava 22.3.2015
VKP Žilina - N.Mesto 1:2 -20,23,-23
VKP Žilina - Nitra 1:2 -22,22,21
VKP Žilina - VKP Bilíkova 3:0 11,18,11
VKP Bilíkova - Nitra 0:3 -19,-21,-19
VKP Bilíkova - N.Mesto 1:2 -17,16,-13
8. turnaj N.Mesto n. Váhom 25.4.2015
VKP Žilina - N.Mesto 2:1 -18,11,23
VKP Žilina - Nitra 2:1 17,-22,22
VKP Žilina - VKP Bilíkova 3:0 20,17,15
VKP Bilíkova - Nitra 3:0 20,23,20
VKP Bilíkova - N.Mesto 1:2 -15,-18,23

 

 
Žiaci - M SR - S.Ľubovňa
M SR žiakov - Stará Ľubovňa
29. - 31.5.2015
VKP Bilíkova - Prievidza 3:1 -23,17,16,16
VKP Bilíkova - Humenné 0:3 -17,-19,-15
VKP Bilíkova - S.Ľubovňa 2:3 -22,13,-15,22,-13
semifinále
VKP Bilíkova - N.Mesto n.V. 1:3 19,-12,-19,-16
o bronz
VKP Bilíkova - Humenné 3:0 -24,-29,-27
Poradie Družstvo
1. Svidník
2. N.Mesto n.V.
3. VKP Bilíkova
4. Humenné
5. S.Ľubovňa
6. Prievidza
7. Poprad
8. Revúca

 

 
Žiaci
Poradie Družstvo Výhra Sety Body
1. N.Mesto n.V. 41 41:4 41
2. VKP Bilíkova 26 26:19 26
3. Nitra 20 20:25 20
4. Komárno 3 3:42 3
set = bod
1. turnaj - N.Mesto
5.10. 2014
VKP Bilíkova - N.Mesto 1:2 31,-10,-18
VKP Bilikova - Komárno 3:0 21,20,23
VKP Bilíkova - Nitra 2:1 -16,19,12
2. turnaj - Bratislava
8.11.2014
VKP Bilíkova - N.Mesto 1:2 24,-20,-27
VKP Bilikova - Komárno 3:0 19,14,9
VKP Bilíkova - Nitra 3:0 21,17,24
3. turnaj - Komárno
25.10. 2014
VKP Bilíkova - N.Mesto 0:3 -13,-19,-11
VKP Bilikova - Komárno 2:1 22,-14,12
VKP Bilíkova - Nitra 1:2 -21,21,-24
4. turnaj - Nitra
6.12.2014
VKP Bilíkova - N.Mesto 1:2 -18,-20,21
VKP Bilikova - Komárno 2:1 9,5,-20
VKP Bilíkova - Nitra 1:2 -17,21,-16
5. turnaj - Nové Mesto n/Váhom
14.2.2015
VKP Bilíkova - N.Mesto 0:3 -23,-21,-24
VKP Bilikova - Komárno 3:0 ,,
VKP Bilíkova - Nitra 3:0 ,,

 
Memoriál M.Kováčika
8.ročník Memoriálu ing. Kováčika - 14. - 17. novembra 2014
VKP Komárno - Amriswill (SUI) 3:2 17,-17,20,-14,8
Ostrava (CZE) - Aich Dob (AUT) 3:1 18,-26,21,24
VKP Komárno - Ostrava 3:1 -15,23,19,17
Amriswill - Aich Dob 0:3 -17,-21,-18
VKP Komárno - Aich Dob 0:3 -14.-16.-19
Ostrava - Amriswill 1:3 23,-18,-22,-21
play off 3 - 4 (na dva vyhraté sety)
Ostrava - Amriswill 0:2 -23,-19
Finále (na dva vyhraté sety)
VKP Komárno - Aich Dob 1:2 19,-20,-12

TABUĽKA:SKUPINY

  Družstvo Výhry Prehry Sety Body
1. Aich Dob 2 1 7:3 6
2 VKP Komárno 2 1 6:6 5
3. Amriswill 1 2 5:7 4
4. Ostrava 1 2 5:7 3


Najlepší smečiar: Wavrinczik (POL) - AIch Dob

Najlepší nahrávač: Satler (SLO) - Aich Dob

Najlepší hráč turnaja: Andrej Patúc - VKP Komárno


Tento trunaj sa uskutočnil vďaka finančnej podpory Nadácie SPP

http://www.nadaciaspp.sk/pub/img/logo.png

 
UNITOP SOITRON RUCANOR KOMPAVA TPD Hummel Facebook stránka UNIQUA TASR
Bratislavský samosprávny kraj
Malovaný rovník
Malovaný rovník
Enitech
Nadacia SPP
Bratislava
 
Top! Top!