Home arrow Výsledky arrow 2013 / 2014
Monday, 23 October 2017
 
 
Ďaľšie články
Nákupom podpor VKP

120x300-a.jpg

Hľadáme talenty

Máte doma volejbaluchtivé
dieťa ?
Priveďte ho k nám !!!
0903 425 090
alebo
mailom

2013 / 2014
PLAY OFF - bronz
PLAY OFF - FINÁLE - na štyri víťazstvá 16.4. - 3.5.2014
Humenné (1.) 1:0 Svidník (2.) 3:1 21,-20,20,25
Humenné 2:0 Svidník 3:1 24,18,-21,22
Svidník 0:3 Humenné 1:3 -26,-19,22,-20
vidník 0:0 Humenné 1:3 -24,-19,15,-19
PLAY OFF - o bronz 16. - 29.4.2014
VKP Myjava (3.) 1:0 Prešov (4.) 3:1 19,-27,25,21
Prešov 0:2 VKP Myjava 2:3 18,-26,21,-23,-11
VKP Myjava 3:0 Prešov 3:1 17,20,-19,19
PLAY OFF - 1/2 FINÁLE - na tri víťazstvá 29.3.- 12.4.2014
Humenné (1.) 1:0 Prešov (4.) 3:0 13,11,18
Prešov 0:2 Humenné 0:3 -15,-17,-16
Humenné 3:0 Prešov 3:0 18,23,19
Svidník (2.) 1:0 VKP Myjava (3.) 3:2 -25,-20,20,22,11
VKP Myjava 0:2 Svidník 0:3 -21,-22,-23
Svidník 3:0 VKP Myjava 3:0 21,14,25
PLAY OFF - 1/4 FINÁLE - na tri víťazstvá 12.-26.3.2014
Humenné (1.) 1:0 Komárno (8.) 3:0 15,15,26
Komárno 0:2 Humenné 1:3 -17,23,-20,-16
Humenné 0:0 Komárno -:- --
Svidník (2.) 1:0 SZ Trenčín (7.) 3:0 17,12,17
SZ Trenčín 0:2 Svidník 0:3 -24,-22,-19
Svidník 3:0 SZ Trenčín 3:1 -21,16,16,22
VKP Myjava (3.) 1:0 Nitra (6.) 3:0 17,18,-19,16
Nitra 0:2 VKP Myjava 0:3 -19,-14,-25
VKP Myjava (3.) 3::0 Nitra (6.) 3:0 16,16,21
Prešov (4.) 1:0 Prievidza (5.) 3:0 17,19,24
Prievidza 0:2 Prešov 1:3 20,-21,-26,-9
Prešov (4.) 0:0 Prievidza (5.) 3:0 17,22,12
 
EXTRALIGA - 2.časť
10.kolo 8.3.2014
Prešov - VKP Myjava 3:2 18,23,-26,-16,17
Prievidza - Nitra 3:0 14,24,16
Humenné - Svidník 3:0 20,24,18

Por.

Družstvo

V 3

V 2

P 1

P 0

Sety

Body

1. Humenné 8 - - 1 25:7 24
2. Svidník 5 1 1 3 21:16 18
3. VKP Myjava 5 - 2 3 22:18 17
4. Prešov 3 3 - 4 21:208 15
5. Prievidza 3 1 1 5 14:21 12
6. Nitra - - 1 9 4:30 1
Tabuľka skupiny 7- 9.
7. SZ Trenčín 8 4 2 8 40:41 31
8. Komárno 4 1 5 11 28:50 19
9. Stará Ľubovňa 3 2 3 13 25:56 16
1. kolo 11.1.2014
Nitra - VKP Myjava 0:3 -29,-21,-15
Humenné - Prievidza 3:1 15,21,-32,19
Prešov - Svidník 1:3 -23,27,-15,-19
2.kolo 18.1.2014
Prievidza - VKP Bratislava 3:1 -23,20,21,22
Humenné - Prešov 3:1 -20,21,19,20
Svidník - Nitra 3:0 22,18,12
3.kolo 25.1.2014
VKP Myjava - Svidník 3:1 21,-16,-19,17
Nitra - Humenné 1:3 -11,-22,17,-23
Prešov - Prievidza 3:2 -20,10,--21,26,13
4.kolo 8.2.2014
Humenné - VKP Myjava 3:1 23,-23,16,23
Prievidza - Svidník 3:2 17,-14,-24,22,8
Prešov - Nitra 0:3 22,15,13
5.kolo 9.2.2014
VKP Myjava - Prešov 3:1 23,17,-22,17
Nitra - Prievidza 0:3 -22,-30,-23
Svidník - Humenné 0:3 -21,-22,-23
6.kolo 15.2.2014
VKP Myjava - Nitra 3:1 20,8,-21,21
Prievidza - Humenné 0:3 -21,-30,-16
Svidník - Prešov 3:0 25,17,20
7.kolo 22.2.2014
VKP Myjava - Prievidza 3:0 19,14,11
Prešov - Humenné 3:1 22,24,-13,25
Nitra - Svidník 0:3 -15,-15,-19
8.kolo 1.3.2014
Svidník - VKP Myjava 3:2 23,-21,-23,21,8
Humenné - Nitra 3:0 19,16,18
Prievidza - Prešov 1:3 20,-23,-22,-17
9.kolo 2.3.2014
VKP Myjava - Humenné 1:3 18,-23,-21,-19
Svidník - Prievidza 3:1 -17,16,11,18
Nitra - Prešov 2:3 22,-23,-19,19,-12
10.kolo 8.3.2014
Prešov - VKP Myjava 3:2 18,23,-26,-16,17
Prievidza - Nitra 3:0 14,24,16
Humenné - Svidník 3:0 20,24,18

 

 
EXTRALIGA - 1.časť
14. kolo 21.12.2013
Spartak VKP Myjava - Nitra 3:0 21,25,18
Svidník - Prievidza 3:0 22,25,22
Prešov - S.Ľubovňa 3:0 19,15,19
Komárno - Trenčín 1:3 -23,-25,22,-24

Por.

Družstvo

V 3

V 2

P 1

P 0

Sety

Body

1. Svidník 11 2 - 1 40:11 37
2. Prešov 10 1 - 3 33:14 32
3. VKP Myjava 9 1 - 4 34:18 29
4. Prievidza 5 2 2 5 27:27 21
5. Nitra 4 1 2 7 20:29 16
6. Komárno 3 1 3 7 21:32 15
7. Trenčín 3 2 2 9 21:31 14
8. S.Ľubovňa - 1 2 11 11:41 4
  Humenné hrá do konca roka 2013 Mevzu. VT Bratislava skončil činnosť
1. kolo 28.9.2013
Komárno - Spartak VKP Myjava 0:3 -21, -13, -11
Svidník - Stará Ľubovňa 3:0 16,14,13
Prešov - Trenčín 3:0 13,9,20
Nitra - Prievidza 3:0 13,20,21
2.kolo 5.10. 2013
Spartak VKP Myjava - Prievidza 3:1 12,16,-19,22
Trenčín - Svidník 3:0 15,21,17
Stará Ľubovňa - Nitra 0:3 -26,-18,-20
Komárno - Prešov 0:3 -23,-20,-17
3. kolo 12.10. 2012
Prešov - Spartak VKP Myjava 0:3 -21,-21,-19
Svidník - Komárno 3:1 23,-23,11,20
Nitra - Trenčín 3:0 25,21,23
Stará Ľubovňa - Prievidza 2:3 -28,27,-20,20,-11
4. kolo 19.10.2013
Spartak VKP Myjava - S.Ľubovňa 3:0 12,16,18
Prešov - Svidník 3:1 18,-19,18,24
Prievidza - Trenčín 1:3 -23,-15,23,-23
Komárno - Nitra 2:3 -15,-22,20,22,-7
5. kolo 26.10. 2013
Svidník - Spartak VKP Myjava 3:1 -18,19,15,19
Nitra - Prešov 0:3 -18,-17,-16
Prievidza - Komárno 2:3 12,-23,17,-19,-11
S.Ľubovňa - Trenčín 1:3 18,-17,-20,-17
6. kolo 2.11.2013
Spartak VKP Myjava - Trenčín 3:0 16,22,18
Prešov - Prievidza 3:0 18,12,23
Svidník - Nitra 3:0 18,11,14
Komárno - S.Ľubovňa 3:0 16,20,18
7. kolo 9.11.2013
Nitra - Spartak VKP Myjava 2:3 -22,21,22,-22,-11
Trenčín - Komárno 3:2 -21,12,-20,19,11
S.Ľubovňa - Prešov 3:1 -15,-17,20,-17
Prievidza - Svidník 2:3 19,-16,-23,26,-10
8. kolo 16.11.2013
Spartak VKP Myjava - Komárno 3:1 23,16,-27,17
Trenčín - Prešov 0:3 -15,-20,-23
S.Ľubovňa - Svidník 2:3 -17,-21,23,23,-11
Prievidza - Nitra 3:1 -25,14,14,14
9. kolo 23.11.2013
Prievidza - Spartak VKP Myjava 3:1 23,15,-16,19
Svidník - Trenčín 1:3 31,-22,-23,-18
Prešov - Komárno 3:2 -21,18,15,-23,12
Nitra - S.Ľubovňa 3:0 17,16,12
10. kolo 1.12.2013
Spartak VKP Myjava - Prešov 1:3 23,-18,-22,-20
Komárno - Svidník 0:3 -21,-17,12
Prievidza - S.Ľubovňa 3:1 -19,20,17,17
Trenčín - Nitra 3:2 24.-22,19,-17,15
11. kolo 7.12.2013
S.Ľubovňa - Spartak VKP Myjava 1:3 -10,21,-13,-9
Nitra - Komárno 0:3 -25,-21,-18
Trenčín - Prievidza 2:3 -14, -23, 20, 21, -18
Svidník - Prešov 3:0 24,23,25
12. kolo 8.12.2013
Spartak VKP Myjava - Svidník 1:3 -23,23,-17,-21
Prešov - Nitra 3:0 18,20,27
Trenčín - S.Ľubovńa 2:3 27,-23,-15,22,-14
Komárno - Prievidza 0:3 -26,-23,-23
13. kolo 14.12.2013
Trenčín - Spartak VKP Myjava 1:3 -23,-16,-23,.26
S.Ľubovňa - Komárno 0:3 -13,-19,-23
Prievidza - Prešov 3:0 21,24,25
Nitra - Svidník 0:3 -23,-24,-23
14. kolo 21.12.2013
Spartak VKP Myjava - Nitra 3:0 21,25,18
Svidník - Prievidza 3:0 22,25,22
Prešov - S.Ľubovňa 3:0 19,15,19
Komárno - Trenčín 1:3 -23,-25,22,-24

 

 
SLOVENSKÝ POHÁR
Finále 2.2. 2014
Humenné - Prešov 3:0 17,20,20
Semifinále 1.2.2014
Humenné - VKP Myjava 3:1 16,21,-25
Svidník - Prešov 0:3 -22,-19,-21
1/4 finále 9.a16.1.2014
Prievidza - VKP Myjava 2:3 13,-13,21,-23,-8
Myjava - Prievidza 3:0 17,17,32.
Nitra - Prešov 0:3 21,23,18
Prešov - Nitra 3:0 20,29,12 /zl.set 9
 
Memoriál M.Kováčika
7.ročník Memoriál ing. Kováčika - 14.-15. september 2013
VKP Myjava - Ostrava (CZE) 3:1 22,-23,17,20
Brno (CZE) - Aich Dob (AUT) 3:1 24,22,-19,26
VKP Myjava - Brno 3:2 24,-27,27,-23,7
Ostrava - Aich Dob 0:3 -19,-18,-17
VKP Myjava - Aich Dob 0:3 -22,-21,-20
Ostrava - Brno 3:0 15,22,23
play off 3 - 4
Ostrava - Brno 2:0 16,24
Finále
VKP Myjava - Aich Dob 0:2 -22,-12

TABUĽKA:SKUPINY

  Družstvo Výhry Prehry Sety Body
1. Aich Dob 2 1 7:3 6
2 VKP Myjava 2 1 6:6 5
3. Brno 1 2 5:7 4
4. Ostrava 1 2 4:6 3


Najviac bodujúci hráč: Tomáš Kriško ( VKP Myjava)

Najlepší nahrávač: Oliver Binder (Aich Dob)

Najlepší libero: Nejc Pušnik (Aich Dob)

 
Muži B - 1.liga
Poradie Družstvo Výhra Prehra Sety Body
1. Púchov 35 5 110:38 101
2. N.Mesto 21 19 81:78 63
3. Komjatice 19 21 73:79 57
4. VKP Bratislava 17 23 67:83 51
5. SZ Trenčín 14 26 71:84 49
6. Skalica 14 26 56:96 39
1. kolo 12. 10. 2013
Skalica - VKP Bratislava B 2:3 -21,20,-22,23,-6
Skalica - VKP Bratislava B 3:1 18,-21,23,19
2.kolo 19. 10. 2013
VKP Bratislava B - Komajtice 0:3 -19,-26,-20
VKP Bratislava B - Komjatice 2:3 -23,19,18,-21,-7
3. kolo 26. 11. 2013
N.Mesto - VKP Bratislava B 0:3 -16,-21,-23
N.Mesto - VKP Bratislava B 0:3 -23,-19,-16
4. kolo 9. 11. 2013
VKP Bratislava B - Trenčín 3:0 23,21,22
VKP Bratislava B - Trenčín 3:0 17,17,22
. kolo 16. 11. 2013
Púchov - VKP Bratislava B 3:0 12,23,18
Púchov   VKP Bratislava B 3:0 21,15,23
6. kolo 23. 11. 2013
VKP Bratislava B - Skalica 3:0 21,20,11
VKP Bratislava B - Skalica 3:1 16,-21,23,21
7. kolo 7.12. 2013
Komjatice - VKP Bratislava B 3:0 23,22,24
Komjatice - VKP Bratislava B 1:3 -21,-20,22,-20
8. kolo 14. 12. 2013
VKP Bratislava B - N.Mesto 0:3 -18,-21,-8
VKP Bratislava B - N.Mesto 1:3 20,-24,-18,-24
9. kolo 11. 1. 2013
Trenčín - VKP Bratislava B 2:3 -22,-23,22,20,-13
Trenčín - VKP Bratislava B 2:3 -23,23,24,-22,-9
10. kolo 18. 1. 2014
VKP Bratislava B - Púchov 0:3 -17,-11,-10
VKP Bratislava B - Púchov 1:3 -8,20,-22,-17
11. kolo 25. 1. 2014
Skalica - VKP Bratislava B 0:3 -22,-17,-15
Skalica - VKP Bratislava B 3:1 -24,17,18,18
12.kolo 8. 2. 2014
VKP Bratislava B - Komajtice 1:3 -17,16,-21,-26
VKP Bratislava B - Komjatice 2:3 -21,22,19,-24,-18
13. kolo 15. 2. 2014
N.Mesto - VKP Bratislava B 3:0 18,13,20
N.Mesto - VKP Bratislava B 3:1 -23,16,20,17
14. kolo 22. 2. 2014
VKP Bratislava B - Trenčín 3:1 16,-23,22,17
VKP Bratislava B - Trenčín 3:1 16,-23,15,19
15. kolo 8. 3. 2014
Púchov - VKP Bratislava B 1:3 15,-19,-22,-26-
Púchov   VKP Bratislava B 3:2 21,-23,20,-22,14
16. kolo 15. 3. 2014
VKP Bratislava B - Skalica 2:3 -25,21,17,-21,-15
VKP Bratislava B - Skalica 3:0 12,22,20
17. kolo 22. 3. 2014
Komjatice - VKP Bratislava B 3:0 15,14,19
Komjatice - VKP Bratislava B 3:1 22,-26,14,22
18. kolo 29. 3. 2014
VKP Bratislava B - N.Mesto 3:2 20,-14,17,-23,9
VKP Bratislava B - N.Mesto 3:1 -23,22,21,15
19. kolo 5. 4. 2014
Trenčín - VKP Bratislava B 3:0 20,18,20
Trenčín - VKP Bratislava B 3:0 22,19,19
20. kolo 12. 4. 2014
VKP Bratislava B - Púchov 1:3 -23,22,-21,-21
VKP Bratislava B - Púchov 0:3 -17,-20,-15

 

 
Juniori - 1.liga
Poradie Družstvo Výhra Prehra Sety Body
1. Trenčín 31 1 95:14 91
2. VKP Žilina 27 5 85:25 79
3. N.Mesto 24 8 80:35 72
4. Nitra A 19 13 61:53 55
5. Nitra B 14 18 51:61 44
6. Myjava 9 23 39:72 29
7. Komárno 8 22 35:78 25
8. Prievidza 8 24 33:78 22
9. VKP Bilíkova 4 28 26:89 14
1. kolo 20. 10. 2013
Prievidza - VKP Žilina 0:3 -15,-20,-20
Prievidza - VKP Žilina 0:3 -14,-14,-18
Bilíkova VKP Bratislava - Trenčín 0:3 -13,-21,-19
Bilíkova VKP Bratislava - Trenčín 2:3 23,18,-13,-12,-8
2.kolo 27. 10. 2013
VKP Žilina - Myjava 3:1 21,20,-22,17
VKP Žilina - Myjava 3:0 16,9,15
Komárno - Bilíkova VKP Bratislava 3:0 23,18,15
Komárno - Bilíkova VKP Bratislava 3:0 20,16,18
3. kolo 10. 11. 2013
Nitra B - VKP Žilina 0:3 -21,-24,-9
Nitra B - VKP Žilina 0:3 -21,-18,-20
Bilíkova VKP Bratislava - Nitra A 1:3 -31,21,-18,-22
Bilíkova VKP Bratislava - Nitra A 1:3 -26,-18,18,-15
4. kolo 17. 11. 2013
VKP Žilina - volno -:- --
VKP Žilina - volno -:- --
N.Mesto - Bilíkova VKP Bratislava 3:0 12,14,18
N.Mesto - Bilíkova VKP Bratislava 3:0 22,15,17
5. kolo 24. 11. 2013
VKP Žilina - Trenčín 1:3 -23,22,-23,-18
VKP Žilina - Trenčín 3:2 19,-16,-17,16,12-
Bilíkova VKP Bratislava - volno :  
Bilíkova VKP Bratislava - volno :  
6. kolo 8. 12. 2013
Komárno - VKP Žilina 0:3 -19,-16,-16
Komjatice - VKP Žilina 0:3 -24,-14,-17
Bilíkova VKP Bratislava - Prievidza 0:3 -20,-18,-20
Bilíkova VKP Bratislava - Prievidza 2:3 -23,14,-19,14,-9
7. kolo 15. 12. 2013
VKP Žilina - Nitra A 3:0 11,17,17
VKP Žilina - Nitra A 3:0 14,19,20
Myjava - Bilíkova VKP Bratislava 3:0 18,16,17
Myjava - Bilíkova VKP Bratislava 3:0 30,14,12
8. kolo 19. 1. 2014
N.Mesto - VKP Žilina 3:1 18,20,-24,14
N.Mesto - VKP Žilina 0:3 -20,-11,-18
Bilíkova VKP Bratislava - Nitra B 1:3 24,-17,-15,-23
Bilíkova VKP Bratislava - Nitra B 3:1 17,-21,23,19
9. kolo 26. 1. 2014
VKP Žilina - Bilikova VKP Bratislava 3:0 15,19,23
VKP Žilina - Bilikova VKP Bratislava 3:0 23,22,19
10. kolo 9. 2. 2014
VKP Žilina - Prievidza 3:0 22,14,19
VKP Žilina - Prievidza 3:0 17,20,17
Trenčín - Bilíkova VKP Bratislava 3:0 16,20,9
Trenčín - Bilíkova VKP Bratislava 3:0 10,18,22
11. kolo 16. 2. 2014
Myjava - VKP Žilina 1:3 -16,-20,22,-21
Myjava - VKP Žilina 1:3 21,-12,-18,-9
Bilíkova VKP Bratislava - Komárno 2:3 20,-21,-17,23,-11
Bilíkova VKP Bratislava - Komárno 3:0 21,17,16
12. kolo 23. 2. 2014
VKP Žilina - Nitra B 3:2 -23,-22,19,16,11
VKP Žilina - Nitra B 3:0 13,14,17
Nitra A - Bilíkova VKP Bratislava 3:0 13,14,25
Nitra A - Bilíkova VKP Bratislava 3:1 14,19,-22,21
13. kolo 9. 3. 2014
VKP Žilina - volno -:- --
VKP Žilina - volno -:- --
Bilíkova VKP Bratislava - N.Mesto 0:3 -14,-19,-17
Bilíkova VKP Bratislava - N.Mesto 0:3 -23,-17,-10
14. kolo 16. 3. 2014
Trenčín - VKP Žilina 3:0 19,26,22
Trenčín - VKP Žilina 3:0 22,20,25
volno - Bilíkova VKP Bratislava :  
volno - Bilíkova VKP Bratislava :  
15. kolo 23. 3. 2014
VKP Žilina - Komárno 3:0 16,17,8
VKP Žilina - Komárno 3:0 12,17,18
Prievidza - Bilíkova VKP Bratislava 3:0 19,20,23
Prievidza - Bilíkova VKP Bratislava 3:2 17,-21,-20,24,5
16. kolo 6. 4. 2014
Nitra A - VKP Žilina 3:2 24,-23,24,-16,9
Nitra A - VKP Žilina 0:3 -23,-13,-23
Bilíkova VKP Bratislava - Myjava 1:3 19,-19,-20,-19
Bilíkova VKP Bratislava - Myjava 3:2 -23,15,19,-19,10
17. kolo 13. 4. 2014
VKP Žilina - N.Mesto 3:1 -18,21,18,23
VKP Žilina - N.Mesto 3:2 -17,23,-24,17,10
Nitra B - Bilíkova VKP Bratislava 2:3 23,-18,-22,22,-7
Nitra B - Bilíkova VKP Bratislava 3:1 22,-21,25,17
18. kolo 27. 4. 2014
Bilikova VKP Bratislava - VKP Žilina 0:3 -22,-14,-16
Bilikova VKP Bratislava - VKP Žilina 0:3 -20,-18,-21

 

 
Juniori - M SR - Nitra
M SR juniorov - Nitra
9.-11.5. 2014
VKP Žilina - Stará Ľubovňa 3:1 20,21,-27,15
VKP Žilina - Nitra 0:3 -23,-23,-11
VKP Žilina - Humenné 0:3 -20,-21,-16
VKP Žilina - Trenčín 0:3 22,15,21
VKP Žilina - Svidník 1:3 20,-22,-22,-16
Poradie Družstvo V3 V2 P1 P0 Sety Body
1. Nitra 4 1 - - 15:4 14
2. Trenčín 4 - - 1 13:4 12
3. Humenné 3 - 1 1 11:7 10
4. Svidník 2 - - 3 7:10 6
5. VKP Žilina 1 - - 4 4:13 3
6. S.Ľubovňa - - - 5 3:15 0

 

 
Kadeti - M SR - Komárno
M SR kadetov - Komárno
16.-18.5. 2014
Výsledky v skupine
VKP Bratislava - Nitra 1:2 16,-25,-21
VKP Bratislava - Humenné 0:3 -20,-17,-16
VKP Bratislava - Svidník 1:2 -5,21,-9
VKP Bratislava - Trenčín 0:3 -22,-21,-12
VKP Bratislava - Prievidza 3:0 10,12,16
o 5. - 8. miesto
VKP Bratislava - Komárno 1:3 -20,-21,18,-18
o 8. miesto
VKP Bratislava - Myjava 3:0 13,22,16
Poradie Družstvo
1. Trenčín
2. Humenné
3. N.Mesto
4. S.Ľubovňa
5. Svidník
6. Komárno
7. VKP Bratislava
8. Myjava
9. Vranov
10. Nitra
11. Prievidza

 

 
UNITOP SOITRON RUCANOR KOMPAVA TPD Hummel Facebook stránka UNIQUA TASR
Bratislavský samosprávny kraj
Malovaný rovník
Malovaný rovník
Enitech
Nadacia SPP
Bratislava
 
Top! Top!