Home arrow O volejbale arrow Novinky
Tuesday, 20 February 2018
 
 
Nákupom podpor VKP

120x300-a.jpg

Hľadáme talenty

Máte doma volejbaluchtivé
dieťa ?
Priveďte ho k nám !!!
0903 425 090
alebo
mailom

Novinky

Paták opäť hráčom VKP

15.1.2013

Matej Paták je od štvrtka opäť hráčom VKP Bratislava. Dohody sa nenaplnili.

 
Stražay dehonestuje ligu

16.12.2012 - Nehoráznosť

 
Kubš s Patákom na hosťovanie

26.10.2012 - Dnes sa kluby dohodli.

VKP a VTB sa zmluvne dohodli. Hráči VKP Bratislava Paták a Kubš sú uvoľnení na hosťovanie do konca roka 2012. V prípade, že sa naplnia litery písomnej dohody, hráči budú môcť odísť na prestup.
Obom hráčom dnes znížila Disciplinárna komisia SFV mesačné zastavenie činnosti za neoprávnený štart na zápasoch v Taliansku na polovicu. Trest bol zmiernený na žiadosť hráčov so súhlasom VKP

Husár Ivan

 

 

 
Dali sme podnet na DK SVF - DK rozhodla

11.10.2012 - DK rozhodla - text z Úradnej správy SVF č.2/2012

DK SVF pre štart hráčov za iný klub bez súhlasu klubu materského uložila zastavenie činnosti na jeden mesiac od 3.10.2012 hráčom VKP Bratislava Matejovi Kubšovi a Matejovi Patákovi. Klubu VT UNICEF Bratislava pre to isté porušenie uložila trest pokarhanie a peňažnú pokutu vo výške 300 € splatnú do 20.10.2012 s povinnosťou doložiť doklad úhrady na DK SVF do termínu splatnosti.

Voči tomuto rozhodnutiu možno podať odvolanie v súlade s platným SPV.

 

19.9.2012 - Bratislava - podnet na disciplinárku

Registromatričná komisia SVF (jeden člen) povolila prestup Mateja Patáka - zmluvného hráča VKP Bratislava - do VT Bratislava

VKP sa odvolal na Arbitrážnu komisiu SVF a tá rozhodnutie RMK zrušila. Paták je opáť platným hráčom VKP.

Paták sa odvolal na Dozornú radu SVF. Tá zasadala, ale nemohla konať, lebo v odvolaní boli procesné chyby a kauzu ukončila. Paták je hráčom VKP Bratislava.

Paták, spolu s Kubšom - zmluvným hráčom VKP - veselo behajú po Európe a hrajú za VT Bratislava.

Dnes sme dali podnet na Disciplinárnu komisiu SVF a budeme žiadať zastavenie činnosti obom hráčom do vyriešenia prípadu.

Husár Ivan

Doporučujeme všetkým klubom, aby svojich hráčov reťazami priviazali o radiátor.

 
Singer je amatér

Singer je amatér

 
Nový tím

Bratislava 27. septembra 2012 (TASR) - "Cieľom tejto spolupráce je pomôcť po volejbalovej stránke obom regiónom, ako aj pomôcť pri vyhľadávaní talentov," uviedol zástupca VKP Bratislava Eduard Hronský. Športový riaditeľ Spartaka Myjava Vladimír Sirvoň ho doplnil: "S možnosťou spolupráce nás oslovil VKP a my sme ju po zrelej úvahe prijali." Oba už bývalé samostatné subjekty budú trénovať a hrávať striedavo v Bratislave (hala VKP v PKO a na Myjave). Tam však momentálne prebieha rozsiahla rekonštrukcia haly. Tá podľa slov člena výboru a kapitána tímu Andreja Barbierika, ktorý nad ňou dohliada, potrvá ešte asi mesiac.
Sirvoň, ktorý bude aj trénerom tímu, má na súpiske 18 hráčov, v extralige bude hrávať štrnástka. V kádri, ktorý vstúpi do extraligy, je teraz šesť hráčov VKP. Asistentom trénera bude bývalý hráč Myjavy Roman Špaček. Regeneráciu budú hráči z VKP podstupovať na vlastné náklady v Bratislave, hráči Myjavy tiež doma.
"Na oslovenie zo strany VKP som dal zo začiatku takú suchú odpoveď, že prečo nie," uviedol pre TASR Sirvoň a ďalej dodal: "Potom som nad tým rozmýšľal a povedal som si, že by to bolo zaujímavé. Zaujímavé pre obidve strany a myslím si, že zaujímavé aj pre slovenský volejbal." Na otázku, v čom konkrétne, zareagoval: "Určite bude ten káder silnejší, bude viac oponentov proti Humennému, UNICEFU a myslím si, že boj o prvú štvorku bude zaujímavejší a bude to mať vyššiu úroveň." K dĺžke trvania tejto spolupráce povedal: "My sme sa nerozhodli tak, že ideme na rok-dva. Plánujeme to na dobu neurčitú, to znamená, že pokiaľ tie vzťahy a všetko okolo budú v poriadku, tak nevidím dôvod to meniť. Určite nejaké kozmetické úpravy tam budú, možno ešte aj v názve a neviem ešte v čom, ale určite si myslím, že to bude zaujímavé." O konkrétnych cieľoch nechcel hovoriť. "Nad nimi zatiaľ nerozmýšľame. Mojím cieľom je v prvom rade klub postaviť na nohy a dať spojenie týchto dvoch subjektov dohromady. Postaviť káder, pripraviť ho a pripraviť ho tak, aby boli výsledky, alebo výkonnosť dobrá a to všetko dokopy zároveň zaručuje aj body."
Eduard Hronský z VKP ho doplnil: "Na myšlienke tohto vzájomného spojenia sme pracovali v podstate dva mesiace. Bolo to zložité, ťažké, pretože ide o hráčov z Bratislavy aj Myjavy. Dôležitú úlohu v tom zohral aj návrat trénera Sirvoňa do mužského volejbalu. Je to skvelý odborník, ktorý vyrastal v Červenej hviezde. Myslím si, že si veľmi dobre rozumieme. Sedeli sme aj s vedením Spartaka Myjava, ich názory na volejbal a ich práca pri mládeži a podchytenie toho celého regiónu sú veľmi zaujímavé, takže sme si podali ruky, navrhli sme hráčov. Samozrejme, že všetko je to šité horúcou ihlou, takže chvíľu potrvá, kým sa vychytajú muchy. Ale myslím si, že to bude veľmi zaujímavý projekt."
K definitíve, ako zdôraznil prišlo len vo štvrtok, dva dni pred ostrým začiatkom najvyššej domácej súťaže. "Všetky kompetencie bude mať z hľadiska odbornosti Spartak Myjava. Hrávať sa bude striedavo v Bratislave i na Myjave a v rámci play off sa dohodneme že niečo zaujímavé sa odohrá v Bratislave a gro potom zase na Myjave."
Ani on konkrétne ciele hneď v tejto sezóne nešpecifikoval. "Cieľ sme si nestanovili. To družstvo však samozrejme určitú silu má, spolupráca sa bude vylepšovať a uvidíme, kam to bude smerovať. Ale myslím si, že v druhom alebo treťom roku bude gro toho úspechu, ktorý by mal prísť." Aj z jednej i druhej strany zaznelo, že o tomto kroku najskôr informovali na tlačovej konferencii. "O tom, ako zareaguje zväz netuším, my sme pokladali za povinnosť to oznámiť médiám ako prvým a hneď po tlačovej konferencii dávame informáciu na Slovenskú volejbalovú federáciu a extraligovým družstvám."
Spojenie oboch tímov zároveň znamená, že hneď v prvom kole má voľno Prešov, kam mal zavítať už "bývalý" VKP Bratislava a v Trenčíne sa tak začne odvíjať éra nohého subjektu Spartak-VKP Myjava.
káder Spartaka-VKP Myjava:
nahrávači: Martin Mikula, Ján Halaj (VKP)
blokári: Jaroslav Petrucha, Robin Pělucha, Maroš Hinduliak (obaja VKP), Erik Priesol
smečiari: Dominik Mračko, Jaromír Jurča, Tomáš Kriško, Miloš Horník (obaja VKP)
libero: martin Pipa
univerzál: Andrej Barbierik, Igor Rehák (VKP)

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 43 - 48 z 164
UNITOP SOITRON RUCANOR KOMPAVA TPD Hummel Facebook stránka UNIQUA TASR
Bratislavský samosprávny kraj
Malovaný rovník
Malovaný rovník
Enitech
Nadacia SPP
Bratislava
 
Top! Top!