Home arrow O volejbale arrow Novinky
Tuesday, 20 February 2018
 
 
Nákupom podpor VKP

120x300-a.jpg

Hľadáme talenty

Máte doma volejbaluchtivé
dieťa ?
Priveďte ho k nám !!!
0903 425 090
alebo
mailom

Novinky

Memoriál ing. Kováčika

V sobotu, nedeľu 14.-15.septembra 2013 organizujeme v hale v PKO siedmy ročník mužského turnaja - Memoriál ing.Kováčika

Na turnaji budú v tomto roku štartovať čerství majstri z Českej republiky a Rakúska. Čerstvý domáci majster pozvánku nedostal, lebo nemá vyrovnané podĺžnosti.

Pôvodne sme zamýšľali pozvať na turnaj aj juniorov Slovenska, ktoré sa pripravuje na ME juniorov, ale nepozvali sme ich, lebo kradnú hráčov.

Vstup je volný.

program a výsledky

 
Smútok v srdciach žien

26.7.2013 - V srdciach desiatok, čo desiatok, stoviek žien od Sobraniec po Rabču, potom južne a zase severne a nakoniec západne až po Melbourne zavládne v podvečer smútok. Boris Demeter si neberie ani Blaváčku, ani Prieviďžanku, ani Maďarku, ani strelkyňu, ani sánkárku, biathlonistku. Ani tú, ani hentú, dokonca ani gaya zo Svidníka, ale dievča z Oravy. Skúšal všeličo, ale nič neprešlo tvrdou kontrolou. Finito baby. Finito.

Zdroj: kapre v Oravskej priehrade

 

 
VKP mládež - Dotkni sa hviezd

VKP mládež - Dotkni sa hviezd
Bratislava 2. septembra (TASR) - V sobotu 7. septembra odštartuje nový projekt Slovenského olympijského výboru (SOV) pripravený v spolupráci s vedením športovej haly Mladosť s Bratislave pod názvom Dotkni sa hviezd. S mottom "Príď medzi nás a športuj s nami" je projekt určený pre športuchtivé deti vo veku 5 až 14 rokov, pre ktoré rodičia hľadajú vhodné športové krúžky alebo oddiely. Informovala o tom oficiálna stránka SOV olympic.sk.

Celý článok...
 
Stražaya donútili urobiť poriadok v žrebovaní M SR

Stražay prežreboval M SR juniorov

 
Hollý vyhral druhú francúzsku ligu

19.3.2013 - Tomáš Hollý, hráč VKP Bratislava na hosťovaní vo Francúzsku, postúpil so svojim tímom do najvyššej francúzskej súťaže. Gratulujeme

Tomášova t.r. štácia

Tabuľka

 
Miro Vavák 50

16.3.2013 - Bratislava - Náš dlhoročný spolupracovník Dr.Miroslav Vavák sa v sobotu dožil okrúhleho jubilea. Reprezentant ČSSR v atletike (400 m), viacnásobný majster Slovenska v behoch na 200 a 400 metrov. Pedagóg na FTVŠ, kondičný tréner vo viacerých kolektívnych športoch. U nás pracovali z katedry atletiky napríklad Julo Kolčiter, Eugen Laczo. Neskôr sme dostali od ďalšieho atletického mága Laciho Asvanyiho tip a nechali sme si poradiť. Miro u nás odvádza dlhé roky excelentnú prácu, spolupracovali sme s reprezentačným družstvom mužov Slovenska.
Jeho kvalita je známa aj za riekou Moravou, naposledy aktívne spolupracoval so ženskou reprezentáciou, jeho služby využívali kluby v Brne a Ostrave. Ak ho uvidíte naživo, nepomýľte sa. Nemá 40, má päťdesiat.

Blahoželáme za celý klub VKP Bratislava

P.S. Miro je autorom viacerých odborných publikácii. Jedna z nich

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 31 - 36 z 164
UNITOP SOITRON RUCANOR KOMPAVA TPD Hummel Facebook stránka UNIQUA TASR
Bratislavský samosprávny kraj
Malovaný rovník
Malovaný rovník
Enitech
Nadacia SPP
Bratislava
 
Top! Top!