Home arrow O volejbale arrow Novinky
Utorok, 11 august 2020
 
 
Hľadáme talenty

Máte doma volejbaluchtivé
dieťa ?
Priveďte ho k nám !!!
0903 425 090
alebo
mailom

Novinky

Výborný volejbal v PKO

24.1.12015 - Bratislava - PKO

Od pol siedmej večer sa začal v sprievode jazzu a "dixíku" - voľakedy tradičnej policajnej hudobnej pätice Volejband - parádny prvý set. 25:23 pre domáce VKP Komárno. Set najvyššej kvality, akú momentálne vie vyprodukovať slovenský klubový mužský volejbal. Hral prvý s druhým, líder tabuľky Prešov mal úvodnú polovicu setu neustále o jeden dva body náskok. Z každej strany dobrý servis, obojstranne zvládnutá prihrávka, odvážni útočníci Hudák, Drobňák a Lux na strane východnej a Kišš, Patúc s Horníkom na opačnej. Veľmi dobre hrajúci dirigenti Feňo s Hollým. Rozhodcov vidieť nebolo. Okolo 16 set urobil rozhodujúci brejk sériou štyroch podaní Patúc z VKP Komárno, keď Prešov nedokázal bodovať.
Mám dojem, že diváci početnej kulisy sa solídne bavili a hnali domácich aj v druhom sete. Neustále suverénna dvojica Patúc a Horník dostali podporu Demčáka s Pěluchom. Nadpriemerný výkon podal mladý libero Nemec (VKP Komárno), ktorý sa nedávno nedostal z politických dôvodov do Palgutovho reprezentačného družstva juniorov bojujúceho o postup na majstrovstvá sveta. Velmi vyrovnaný priebeh dvoch setov naklonil na stranu domácich lepší blok a o nejaké eso viac. Tretí set postupne Prešov odpadal a hoci si hala v PKO zaslúžila päťsetovú mastenicu, "Maďari" už nič súperovi nedovolili. Vynikajúci Patúc a dobrá kulisa s pohodou jazzu. Neuveríte, rozhodcovia bezchybní. Všetci štyria. Sporné boli dve tri lopty, ktoré nič neovplyvnili.
Domácim chýbali zranený Hinduliak a odcestovaný Demeter, u súpera ešte stále nehrá rekonvalescent Sopko.

VKP Komárno - Prešov 3:0 (23,22,.17) - veľa divákov.
O týždeň sa hrá v Spišskej Novej Vsi semifinále Slovenského pohára. PKO Stražay neschválil.

Husár Ivan

 

 
Rehák s Halajom v Ostrave

Čítajte

 
Prípravný turnaj pre ligou

4.1.2015 - PKO
Prípravný stretnutia pred pokračovaním ligy.

VKP Komárno A - VKP Komárno B 4:0 
VKP Komárno B - Slovensko 21 3:2
VKP Komárno - Česká rep. 21 4:0
Slovensko 21 - Česká rep. 21 3:2
VKP Komárno - Brno 4:0

V utorok 6.1.2015 o 17:45 sa hrá v PKO priateľské stretnutie VKP Komárno - Slovensko 21

 
Marek Kardoš skončil v Czestochovej

30.12.2014 - Marek Kardoš, odchovanec VKP Bratislava, asistent reprezentačného trénera Slovenska. ukončil svoju misiu v Poľskom extraligovom klube AZS Cestochova. S vedením klubu sa dohodli na ukončení kontraktu, nahradí ho 33-ročný Michal Bakievicz, bývalý výborný hráč, viac ako 200-násobný reprezentant Poľska.
Tréner Kardoš prišiel do poľského klubu ešte ako hráč v roku 2009. Po sezóne prevzal trénerské kormidlo. V roku 2012 vyhral s tímom európsky Challenge cup.

Zdroj: www.volejbal.sk

 
Motyčíka vyhodili

10.12.2014 - Riaditeľa Antidopingovej agentúry doktora Mirka Motyčíka včera vyhodili. Radosť trénerov, lekárov a funkcionárov VKP Bratislava je bezbrehá.

anonym

... ako sme dali do laty komisárov

 
Nelogické

6.12.2014 - Zdravý rozum je fuč

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 31 - 36 z 177
UNITOP SOITRON RUCANOR KOMPAVA TPD Hummel Facebook stránka UNIQUA TASR
Bratislavský samosprávny kraj
Malovaný rovník
Malovaný rovník
Enitech
Nadacia SPP
Bratislava
 
Top! Top!